Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż wg polskiego prawa monocykl nadal jest rowerem (i jeżdżąc na nim po mieście mamy obowiązek trzymać ręce na kierownicy) Na szczęście u policjantów powoduje najczęściej uśmiech na twarzy. Swoją drogą już dawno go nie dosiadałem. Wypadałoby trochę go pomęczyć coby z wprawy nie wypaść.

 

A na zdjęcie w konfesjonale pewnie wszyscy sobie jeszcze długo poczekamy. Ja nie zamierzam ryzykować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rs62.pbsrc.com/albums/h108/Dariusz_Korolczuk/Mobile%20Uploads/DSC_0189_zps6b201587.jpg~320x480

 

nie jest to monocykl w konfesjonale ale zdjęcie z serii powrót do łona i ewentualna przeróbka na motocykl nie jest niemożliwa. Do zrobienia zdjęcia posłużyło wiertło lufowe fi 10 z małą ogniskową i młotek zamiast flesha

Edytowane przez copone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sztenke

Poprzednie zdjęcie dobre ... jest nawet Biały Jeleń do mycia i takie coś czym się twarz użyźnia, żeby pryszcze mogły lepiej rosnąć. Ale to następne jakieś takie nijakie.

Wymiana progów po zimie czy wymiana oleju w tym aucie na górze?

Jak wymiana oleju, to bardzo rozsądnie, że podstawiliście coś pod spód, żeby olej podłogi nie ubabrał.

Nie wiem czym tę drugą fotkę robiłeś, ale jak dla mnie mało profesjonalizmu, jakaś taka ustawna i niepokojąco ostra.

 

@ska

Płyn do mycia naczyń ci się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ludzie na wakacjach ... cicho tak i bezpiecznie.

 

A tymczasem w kazamatach domu jednorodzinnego, w jednej z najmroczniejszych dzielnic Bydgoszczy, gdzie niemowlętą są tanią alternatywą pieczeni wielkanocnej, kotów i psów używa sie jako rozpałki do pieca i gdzie po lasach grasuje wielka, czarna, mięsożerna koza ... powstaje potwór.

 

Jeszcze nie gotów ... jeszcze w powijakach, jeszcze mu stalowych kończyn brak, ale już gryzie, pożera kilometry, pożera pieszych na ścieżkach rowerowych i ryczy ... ryczy czerwoną trąbą jerychońską.

 

Będzie 28/29+, będzie mniej niż 12666 gram, będzie stalowe i sztywne AC=510cm, będzie 68oHA, będzie skóra zdarta z jeszcze ryczącej krowy i jej rogi... będzie zło.

bajk.jpg

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djzatorze

To nie kosiarka, to aerator/wertykulator :thumbsup:

 

To co widać na fotografii, wykonanej karnistrem z benzyną to faza przejściowa mająca pomóc mojemu organizmowi w adaptacji do warunków pełnosztywnego przodu. Mlekiem płynące, niskociśnieniowe 2.3 cala z przodu, osadzone na zapompowanym na 150PSI i zablokowaym amortyzatorze powietrznym, pozwala skierować kierunek wertykulacji absolutnie gdziekolwiek. Z tyłu natomiast szybkie na szosie, twarde i zwinne w terenie Dureme 2.0 pozwala efektywnie aerować glebę. Dodajmy do tego zerowe bujanie przodu, wynikające z braku aktywnej amortyzacji i mamy idealny sprzęt ogrodniczy na warunki wiejsko-miejskie.

 

Jest dobrze ... a będzie jeszcze lepiej. Z UK, dzięki uprzejmości lorda kazafazaTM, niedługio przyleci do mnie wszechdługi sztywny stalowy widelec, który dopełni całą tę misterną intrygę i pozwoli zrzucić 1.5kg masy. A w niedalekiej przyszłości całość uzupełni szeroka obręcz, zębatka NW, siodełko Brooks B17 i może Knard jak budżet pozwoli.

 

Aeracja i wertykulacja lasów wkoło Bydgoszczy nigdy już nie będzie taka sama.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...