Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam zaraz do głowy. Póki co to tylko w udo i to chyba nie Soda tylko jakieś gałęzie które pozbierała lecąc na mnie w terenie.  :laugh:  Uderzeniem w sumie też ciężko to nazwać ale blizna została 

 

Cóż, lepsze takie powodzenie wśród ram pięknych niż żadne.

 

A co do fallicznych dyni to podziękuję. I wcale nie czuję jakbym zasługiwał na ordery gorszej rangi.

 

Zdjęcie jak najbardziej we wnętrzu. Może nie ma na nim zbyt wiele poza obdartym fotelem i dywanem na ścianie który został po poprzednim właścicielu ale wywlekam tu na forum swoją prywatność i cieszę się że ktoś to docenił. Bo koło zazdrośnika który nie śpi pod kołderką już widać i kto wie co wydarzy się podczas kolejnych nocy  :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MikeSkywalker. Niech to nie zabrzmi protekcjonalnie, ale naprawdę czapka z głowy za zdjęcie z rowerem pod kołdrą i ten Twój ostatni wpis. Dać Ci rep to za mało, ten wpis jest w moim prywatnym rankingu najlepszy w ramach tego tematu. Doceniam dowcip i dystans do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wam Towarzysze Proletariusze nowego członka rodziny miłościwie wam panuącego Ojca Założyciela:

Ro-METH OR Khan 3.0

 

fazery-lasery.jpg

Kupiony na zasadzie absurdalnego kompromisu, po tym, jak Makroszrot BułkowózTM postanowił łaskawie zmienić właściciela. Komitet AkceptacyjnyTM wyraził zgodę tylko i wyłącznie na mieszczucha. Rower miał jednocześnie być lekki (max 13kg), zapewniać wyprostowaną pozycję, szerokie siodełko, amortyzator i stopkę. Ja na to:

post-36131-that-I-cannot-do-gif-Godfathe

Więc w kazamatach Pracowni Rozmiękczania Papieru Toaletowego w Zakładzie Przetwórstwa Moczniku obmyśliłem podły plan, aby kupić ROWER (nie mieszczucha) i go dostosować do potrzeb moich i Komitetu AkceptacyjnegoTM jednocześnie. Nowy Romet Orkan 3.0 za 1000zł wydał się sensowną bazą z uwagi na tarczowe hamulce i niegłupią ramę. Po zmianie mostka i kierownicy, na taką wyciągniętą ze skupu metali kolorowych oraz siodełka na oryginalne od roweru Turing 2, komitet w końcu przychylnym okiem spojrzał na projekt. Dołożenie stopki, spotęgowało tylko pozytywne doznania.Na przedzie jak widzicie jest całkiem gruba opona, mlekiem zalana. Komitet ostatnio nawet sam mnie wyciąga na rowerowe jazdy a limit 20km na raz jest teraz za każdym razem przełamywany z przyjemnością. Co w przyszłości: amorek będzie do wymiany, napęd na 1x10 i mleko na oba koła.

 

I teraz takie wewnętrzne wyznanie, całkowicie szczere:

LUDZIE, JAK TEN ROWER PIĘKNIE SKRĘCA! BAJKA PO PROSTU!

 

Mówię szczerze. Rowem ma suport na wysokości 310mm i ogon 465mm. Z taką kierownicą nie idzie poszaleć, ale jak wstawiłem kokpit z Cobii i na próbę zabrałem tę pokrakę w teren to zwątpiłem w teorię rowerowej geometrii, jaką do tej pory starałem się pielęgnować. Ten rower skręca instynktownie, balansem ciała. Wstydzę się tego, ale śmiem stwierdzić, że w kwestii skręcania zdeklasował Cobię, Inbreda, Honzo, Peaka i cokolwiek do tej pory pod tyłkiem miałem! Bądź tu mądry i słuchaj ludzi, że jak rower ma ogon powyżej 435mm, to prowadzi się jak laweta.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ten rower skręca instynktownie, balansem ciała

Jeżeli dotychczas do skręcania używałeś kierownicy - to ro biłeś to źle :P

Kierownica służy tylko do dostosowania skrętu przedniego koła do promienia skrętu wywołanego pochyleniem roweru.*

Wyjątek - jazda z małymi prędkościami .

 

* pochylone koło dzięki miękkości opony tworzy wycinek(plasterek) stożka - można sprawdzić na pleśniejącej cukinii.

Tak samo skręca się na motocyklach - ruch kiery jest minimalny.

Poczytaj też o przeciwskręcie - to naprawdę działa - także w rowerach, a w szosowych jest jeszcze wyraźniejsze.

Edytowane przez bartnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale swoim kalkulatorem i rowerem przy kaloryferze :)

 

 

g13PMc4.jpg

E14zBPv.jpg

Zrobione moim super mega zaawansowanym kalkulatorem o nazwie Samsung corby.

Wiem , że tylko kawałek jest przy kaloryferze , pierwotnie stał bardziej w tył. Zrezygnowałem z tamtej pozycji po tym jak w nocy otwierałem okno i nadziałem się na kierownice :D Po za tym wtedy nie dało się otworzyć szafy z tyłu.

 

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

p.s jak zrobic zeby zdjecie bylo od razu w poscie?

To jest mało istotne, choć mile widziane.

 

Po 1 zwiększ szum. 

Po 2 naśmieć na podłodze.

Po 3 rower jest zbyt czysty. 

 

:P

 

@@Sobek82,piękna kompozycja! :thumbsup:

 

Ogórki, piwo, Kubuś i kubek z kawą/herbatą. Warunki idealne do pracy.

 

Domyślam się również że z racji obecności sporych ilości drewna zapach musi być piękny, albo przynajmniej ja taki lubię :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Nine 40-D 2015, mogłem wziąć Silverbacka Sola 4, ale na tego dostałem dobry rabat i się po prostu opłacało. :) Jak na razie jestem bardzo zadowolony, rama 21 cali idealna (189 cm), jeździ się mega wygodnie. Bardzo łatwo utrzymać dużą prędkość. Taki budżetowy 29er, ale bez porównania lepiej jeździ się nim chociażby po DDR (czasem muszę nimi dojechać do lasu) w porównaniu do mojej poprzedniej Meridy na kołach 26. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja ;)

 

1.jpg

 

Mój supermarket w pokojo-warsztacie na klasycznym białym prześcieradle. Amor jakiś bez napisów, pedały kompletnie nie pod kolor korby i ramy, i opony na których po asfalcie się tylko zmęczyć można. Zdjęcie nie obejmuje siodełka z jakąś ###### dziurą na środku.

 

edit:

 

1.jpg

 

Ujęcie chyba w miarę podobne ;)

 

Do tego dzisiaj zakupiłem sobie taki regał na walające się wszędzie graty rowerowe ( w tle kiciuś :P ):

 

1.jpg

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się musi jeździć z takim kołem pociętym, telepie w cholerę jak znam życie.

 

Ale koreczek od wentyla fajny.

 

I spodnie fajne też, szukam takich pod sweterek w serek od lat, a tu pacz w garażu stoją.

 

P.s. jak stoją może cza wyprać  - chyba że nie wchodzą do pralki bez połamania.

 

P.p.s. ale najbardziej urzekła mnie gałka od szuflady, mistrzyni drugiego planu :)

Edytowane przez Sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by rzec, ze analiza kiepska, ale musialbym byc malkontentem...., po prostu na zdjeciu nie widac, wiec moze wyprostuje.

To moje burdel-pomieszczenie, zbiorowisko osobliwosci, martwych przedmiotow, rzeczy z cyklu - moze kiedys sie przyda, skupisko chemii - nie widac, powyzej juz Twojej ulubionej galeczki, stolu serwisowego wraz z narzedziami sporo drozszymi niz to co na obrazku.

Rower- jak widac.

Z tylu kosiarka Stiga - mozna analizowac.

Pralka Bosch - oatrz wyzej.

Opony - mozna sie dopatrzyc.

Stary piec - za ciezki aby go wytargac.

Kosa spalinowa -zagadka, nic prawie nie widac.

Postkomunistyczna, choc wygladajaca jak postapokaliptyczna lodowka Polar - nie wyrzucam, czekam az zdrozeje.

Moze dojde do frapujacych Cie spodni roboczych....Sa to fizycznie spodnie robocze, tzw. "ferszalunek", wyprane i leza. Zdumiony, ze leza?

Ano na pralce jest pudlo ze starym odkurzaczem, na nim zapakowany duzy wentylator pokojowy na pilota lezacy w poprzek, na czesci roboczej- oslonie wentylatora sa blotniki rowerowe, a na nich polozone spodnie, ktore wygladaja jakby staly.

Nakretki dostalem za friko - cos bardzo podobnego, tylko jest tam jeszcze oring, chyba zeby sie nie slizgaly - http://www.ckbikeshop.pl/pol_pl_Nakretki-na-wentylki-GUBbike-ALU-presta-shreder-2707_3.jpg 

Jak bedzie wiecej pytan to odpowiem.

Aaaa, galka, nie wiem co napisac, podnieca? Mam ich troche luzem moge podeslac.

 Zapomnialem spytac o to pociete kolo, ze bieznik czy jak, bo nie zlapalem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...