Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale poznaję owe odrzwia, uchylone onegdaj w towarzystwie roweru innej marki, ale podobnego koloru. Wspomnienia kruszą moje serce i drażnią jelita. Groza przestrzeni tej fotografii jest przeszywająca nawet dla najbardziej obojętnych koneserów cukinii - mój towarzysz Clash na widok tego zdjęcia zaczął z roztargnienia pokrywać się rdzą. Dopiero po chwili zrozumiał, że jaźń jego z glinu poczęta. Mnie zaś, jako mniej obojętnego konesera cukinii, fotografia przejęła umiarkowanie swą grozą. Bardziej zaś targnęły mną owe wspomnienia... Idę szlochać popijając jakieś niemęskie piwo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych fotkach z wnętrz pojazów taboru kolejowego PKP dziwi mnie niezmiernie kilka faktów. Albo to są jakieś makiety skrzętnie w garaży przygotowane na potrzeby tego wątku, albo tak wiele się zmieniło od czasu, gdy ostatnio jechałem PKP. Brak tłoku, brak bałaganu, brak krwiożerczych pluskiew.

 

Ile to razy po przejeździe Warszawa Centralna - Bydgoszcz Główna człowiek trafiał na oddział ambulatoryjny z odgryzioną przez pluskwy stopą albo zmiażdżoną miednica od stania pomiędzy 79 innymi pasażerami w przedziale pierwszej klasy? Teraz tam jest pusto a z powodu braku pasażerów pluskwy wymarły? Nie mówię tu o owadach wielkości owadów, ale o stworach wielkości kotów pożerających żywcem pasażerów Przewozów Regionalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambol, nie bój nic, to jeszcze nie tak daleko zaszło. Koleje Mazowieckie trzymają poziom - w pociągu do Suwałk można spokojnie postać, integrując się z czternastoma innymi ludźmi naraz i podziwiając panią z pieskiem siedzącą na miejscu do powieszenia czterech rowerów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W tych fotkach z wnętrz pojazów taboru kolejowego PKP dziwi mnie niezmiernie kilka faktów. Albo to są jakieś makiety skrzętnie w garaży przygotowane na potrzeby tego wątku...

 

 

u mnie odpowiedź jest prosta  - start  ok 7 rano zdaje się w piątek na Paprykarz 2014  - stąd mało chętnych w przedziale,

 w drodze powrotnej już ścisk...a i tak ewakuowałem się nad ranem w niedzielę zamiast czekać z Markiem (itr)  na popołudniowy pociąg...wspominał że było ciężko ;)

Edytowane przez RafalxM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to to to po lewej? Nie skoda 100?

 

 

 

Niestety nie zgadłeś bo jest to Peugeot 204. 

Peugeot-204_mp40_pic_25584.jpg

 

Uprzedzam pytania ;) Tak jest na chodzie. Nie należy do mnie. Stan jego z miesiąca na miesiąc jest coraz lepszy. Blacharkę ma  świeżo zrobioną (rok temu). Mniej więcej wygląda tak jak na tym zdjęciu które pochodzi z internetów.

 

Z mojej strony koniec odchodzenia od tematu wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadszedł czas, kiedy poczciwego żjanta bouldera zastąpiła północna technologia

vcCOKmm.jpg

 

Chciałem sobie zostawić też authora, ale sam nie wiem :D Jazda z tym mostkiem jest całkiem śmieszna.

Zostaje jeszcze pełgot, mam mętlik w głowie

tHa9lit.jpg

 

PS. Proszę nie marudzić na kolor mych ścian, był wybrany zanim ja posiadłem tenże pokój. Hoduję pieczarki w rogu przez sąsiadów

Edytowane przez Czeczen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...