Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, miałem nawiązać do butów ale zapomniałem.
dasie równiutko ułożone w okolicy korb o które pewnie często się zalotnie ocierają a Najacze nadają się niestety jedynie do prac na stanowisku drwala i z obawą i lękiem muszą spoglądać na prężące się nad nimi koło tylko czekające żeby pozbawić je tchu w postaci warstwy śmierdzącego powietrza zalegającego nad przepoconą wkładką :)

 

@@copone brawo, swoim modowym postem dobiłeś do okrągłego tysiąca w tym wątku :thumbsup: 

W nagrodę proponowałbym kolację w dowolnym miejscu w Polsce sponsorowaną przez mnie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne  :wub:  :wub:  :wub:

 

Idealnie uporządkowany warsztat, równo ułożone drzewo i tyle elementów kompozycji że aż ciężko oderwać oczy. 

 

Pistolet (niby do silikonu ale to ciągle pistolet) żyłka od kosiarki (do kolejnej masakry) klucz do świec zapłonowych (którym pewnie też da się zrobić coś złego) piłka ręczna (do ćwiartowania zwłok, a jakżeby inaczej), akumulator (zapewne do podpinania pod jajka i to nie te wielkanocne), drewno (do palenia na stosie niewierzących w stalowe ramy) a do tego półka - pełna jakiś tajemniczych i zapewne trujących specyfików pochowanych w pudełkach i słoiczkach. 

 

Pewnie gdyby nie piasty, obręcze i rolety w kolorze różnych odcieni krwi nie miałbym takich skojarzeń ale przyznaj sam - dzięki nim nasuwają się same  :woot:

 

No i się wydało, ofiary wykańczam widoczną na zdjęciu (za tylnym kołem) pilarką marki Husqvarna - polecam, działa szybko ale za głośno. Koszula charakterystyczna dla niepozornych killerów. Co do obuwia, najacze mają za sobą czas panowania na moich stopach, nadają się jedynie do koszenia trawy. Żubr schowany w stylu "pół dupy z za krzaka" to oczywiście lokowanie produktu, wypicie kilku butelek dodaję odwagi wiadomo podczas jakich czynności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pistolet (niby do silikonu ale to ciągle pistolet) żyłka od kosiarki (do kolejnej masakry) klucz do świec zapłonowych (którym pewnie też da się zrobić coś złego) piłka ręczna (do ćwiartowania zwłok, a jakżeby inaczej), akumulator (zapewne do podpinania pod jajka i to nie te wielkanocne), drewno (do palenia na stosie niewierzących w stalowe ramy) a do tego półka - pełna jakiś tajemniczych i zapewne trujących specyfików pochowanych w pudełkach i słoiczkach.

Jeszcze lampki biurkowe, z pozoru niedziałające, ot tak rzucone, ale tak naprawde w każdej chwili gotowe aby świecić w oczy podczas wielogodzinnych  przesłuchań z użyciem w/w narzędzi

brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lampki biurkowe, z pozoru niedziałające, ot tak rzucone, ale tak naprawde w każdej chwili gotowe aby świecić w oczy podczas wielogodzinnych przesłuchań z użyciem w/w narzędzi

brrr...

 

Akurat z tych lampek używam tylko kabli, ale tylko wtedy jak akumulator jest za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, podczas konstruowania tego, odkryłem w telefonie funkcję. Przy szybkim, dwukrotnym naciśnięciu guzika ściszania, telefon robi szybkie zdjęcie. Przydatne, gdy nagle zobaczymy coś wstrząsającego. Odkrycie tej funkcji zaskutkowało wykonaniem tej oto fotografii:

92526180073851068839_thumb.jpg

Edytowane przez djzatorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Chleje24na7,

masz u mnie plusa za Transa 2011 (mam 2012 - mój pierwszy full :thumbsup: )

widzę tam wideł DT swissa -nie za krosiarski, jak na trailowca?

btw. Trance + rajskie jabłka w tle - powrót do Edenu po prostu :)

sztyca wyciągnięta do nieba puka do bramy piotrowej

to chyba naprawdę skrossowany Trans-westyt


 

 

Przydatne, gdy nagle zobaczymy coś wstrząsającego

masz rację, to zdjęcie jest artystycznie i dosłownie wstrząsające. Jak dla mnie masz miejsce w panteonie tego tematu - możesz polizać cukinię :)

Edytowane przez bartnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Chleje24na7,

masz u mnie plusa za Transa 2011 (mam 2012 - mój pierwszy full :thumbsup: )

widzę tam wideł DT swissa -nie za krosiarski, jak na trailowca?

btw. Trance + rajskie jabłka w tle - powrót do Edenu po prostu :)

sztyca wyciągnięta do nieba puka do bramy piotrowej

to chyba naprawdę skrossowany Trans-westyt

 

 

masz rację, to zdjęcie jest artystycznie i dosłownie wstrząsające. Jak dla mnie masz miejsce w panteonie tego tematu - możesz polizać cukinię :)

TRANS jest świetny, a DT wleciał w miejsce FOXA, jest piękny i pięknie działa. Wygląd na plus.

 

Jest 100% hetero.

 

Teraz to drogi wieszak na gacie

 

11131858_983752188302937_1915233134_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie widel psuje troche koncowy efekt nie mniej rower jest caly czas w budowie, a niechcialem ladowac starego widla ktory pod kierowniczka sie nie uginal, beda inne kola po 32 szprychy na kolo moze na przod mniej, opony wjada bardziej terenowe na przod race king 2.0, na tył schwalbe silento 1,75, rower ma byc na dziewczyne 157cm i 46 kg wagi, udalo mi sie namowic na zmiane ramy z 19 na 17 cali, bede dazyl do 15 lub 16 " :) przy tych parametrach jezdzach tylko widel powietrzny wchodzi w gre, a to juz nie dwie stowki czy czy trzy, mostek jest taki zeby bylo wygodniej :) jak rower zostanie objezdzony wskoczy czerwony sztywny widel specialized i mostek ahead, pewnie tez o duzym wzniosie, ale to wyjdzie w praniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@100lar3k, zdjęcie  na czasie , bo jest zajączek wielkanocny. To cię ratuje, bo ogólnie zdjęcie sprawia wrażenie zarejestrowania niezgodnie z regulaminem przy pomocy matrycy światłoczułej w połączeniu z zaawansowaną optyką - nie miałeś pod ręką deski do krojenia z rolką po papierze toaletowym z funkcją teleobiektywu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...