Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego przesadzili? Łańcuch jest w skrajnym położeniu, na dużej zębatce z przodu i z tyłu. Jeżeli pojemność przerzutki jest przekroczona, to taki będzie efekt. Żeby ocenić poprawność doboru długości łańcucha przez serwis, pioro69 musiałby podać model tylnej przerzutki oraz wielkość zębatek na korbie i skrajnych zębatek na kasecie.

Edytowane przez pawelj5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przesadzili? Łańcuch jest w skrajnym położeniu, na dużej zębatce z przodu i z tyłu. Jeżeli pojemność przerzutki jest przekroczona, to taki będzie efekt. Żeby ocenić poprawność doboru długości łańcucha przez serwis, pioro69 musiałby podać model tylnej przerzutki oraz wielkość zębatek na korbie i skrajnych zębatek na kasecie.

przerzutka shimano 105 , korba 50/34 kaseta 11/24 , w chwili robienia zdjęcia było 50 - 18 . . Dzięki za zwrócenie uwagi , macie racje że przesadzili a ja nie zwróciłem uwagi. Zaraz w poniedziałek jadę do serwisu , może jeszcze nie wyrzucili reszty łańcucha na złom , a wycięli go ze 20 cm. 

Edytowane przez pioro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym się pochwalić moją pierwszą w życiu szosą! Na tle waszych maszynek, które widziałem w tym temacie trochę traci myszka, ale ja jestem bardzo zadowolony z

a) tego ze spełniłem swoje marzenie w postaci szosówki

B) wydaje mi się ze udało mi się okazyjnie kupić rower z duszą ;)

 

rizo0p.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pgu, przepraszam, ale co to ma do rzeczy? Czy zrozumiałeś o czym mówią grafiki podpięte przez Marcina? To nie chodzi o plus czy minus mostka ale nie pozostawianie komina nad mostkiem bo aluminiowy insert "grzybka" nie zejdzie do dolnej krawędzi mostka a to może spowodować.. wszyscy wiemy co. Naturalnie mowa o przypadku karbonowej sterówki widła.

sory za OT ;)

Mój opis dotyczył: ,,BTW, na TdP widziałem zawodników z mostkiem na plus" , nie zaś grafiki, co było widać w mojej odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomilondyn, te nie obcięte szybkozłączki czy tam trytytyki (jak zwał tak zwał) na widelcu mocujące czujnik od licznika strasznie kłują w oczy , to samo pod mostkiem

nie przeszkadza Ci to ?

 

 

no nie przeszkadza, a zawsze mogę je odpiąć i zapiać ponownie w razie potrzeby. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...