Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

dziwne, że jeszcze nikt Ci nie napisał o mostku ;) bez obrócenia na minus nie będzie pro euro stylówy ;)

 

z szacunku dla swojego kręgosłupa tego poki co nie zrobie :) potem będę go odwracał czy moze w ogole wymieniał na jakiegos pro euro hipster ritchey classic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z szacunku dla swojego kręgosłupa tego poki co nie zrobie :) potem będę go odwracał czy moze w ogole wymieniał na jakiegos pro euro hipster ritchey classic :)

 

Jak odwrócisz mostek, wyprostujesz kierownicę, przesuniesz na niej klamki, to będzie dokładnie ta sama wysokość, a wygląd się poprawi bez porównania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odwrócisz mostek, wyprostujesz kierownicę, przesuniesz na niej klamki, to będzie dokładnie ta sama wysokość, a wygląd się poprawi bez porównania ;]

 

Rzeczywiście, jak mówił Deli116, kierownica wydaje się dziwnie ustawiona. Masz piękny rower, nawijaj kilometry. Do zobaczenia gdzieś na drodze.

 

 

Na zdjeciu jest ustawienie jeszcze sprzed pierwszej jazdy, teraz mam rzeczywiscie ciut wyzej przekręconą kierwonicę.. tylko próbuję sobie to wyobrazić: mostek na minus, klamki blizej do siebie, kiera moze jeszcze troche przekecona i wyjdzie na taka sama pozycje?

 

a co do wyglądu, to ideałem byłoby coś takiego :)

http://s39.photobucket.com/user/masters324/media/BIKE%20STUFF/canr900-4.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20150404_111751.jpg

 

 

Romet ładny :-) ja doczepił bym się tylko do dwóch rzeczy :-)do zdjęcia łańcuch na kasecie niżej bo przerzutka tak naciągnięta nie wygląda dobrze :-) a druga to typowo produkcyjna niedoróbka która jest w wielu modelach różnych producentów. Otóż aluminiowa sterówka (koloru ameliniowego) i czarny mostek light :-) gdzie przez wycięcie mające na celu wylajtowanie mosteczka robi nam się ameliniowa srebrna dziura która mnie osobiście irytuje. Producenci mogli by się bardziej postarać. Jak już wideł jest ze steróką karbonową to nie razi to aż tak bardzo bo i sterówka czarna i mostek czarny. Ale amelininiowa sterówka kolori amelininiowego i czarny mostek no nie ładnawy jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...