Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Gratulacje zakupy :) Śliczny jest i super kolor jest

Powiedz mi jak długo czekałeś na nowy rower i jak on do Ciebie przyszedł, w paczce rozłożony bardzo czy np w 3 elementach kierownica rama i koła ?
Ja też mam zamiar kupić Canyon ale  Aeroad Cf Slx 7.0 :) I mam ten sam wzrost co ty i mi od razu wyszło rozmiar L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:)

Hej
Gratulacje zakupy :) Śliczny jest i super kolor jest

Powiedz mi jak długo czekałeś na nowy rower i jak on do Ciebie przyszedł, w paczce rozłożony bardzo czy np w 3 elementach kierownica rama i koła ?
Ja też mam zamiar kupić Canyon ale  Aeroad Cf Slx 7.0 :) I mam ten sam wzrost co ty i mi od razu wyszło rozmiar L

Przyszedl tak -> https://www.dropbox.com/s/74fbbvvemo89jci/20141030_102034.jpg?dl=0

Czyli zalozyc kola, sztyce,dokrecic kiere, zamontowac pedaly i mozna jechac.

 

To juz moj drugi Canyon, wiec mam doswiadczenie jak to przyspieszyc.

Podstawa to placic od razu nie czekac z wplata na termin ktory zalecaja czyli dwa tygodnie przed wyznaczonym przez nich terminem dostawy.

To znacznie przyspiesza realizacje.W moim przypadku rower mial byc na CW49 1-7.12 a przyszedl 30.10.

Juz zamawiajac poprzedni (MTB) nie moglem sie doczekac i zaplacilem troche wczesniej. Od wplaty sprawy mocno ruszyly. Rower dostalem 2 tyg przed czasem.

Tym razem tez oczywiscie nie moglem sie doczekac i od razu zaplacilem zeby sprawa byla od razu zalatwiona z mojej strony do konca. 

Wyszlo tak, ze rower dostalem ponad 5 tygodni przed deklarowanym czasem. Na moje szybka wplata = szybka realizacja, bo czesto jakies zamowienia wypadaja i wtedy w ich miejsce wchodza te juz oplacone. Jezeli Ci sie spieszy to plac i pisz do Canyona, powinno sie ruszyc :)

 

U mnie wygladalo to tak

23.10 Zamowienie i platnosc

24.10 Potwierdzenie platnosci przez Canyona

28.10 Mail do Canyona z prosba o przyspieszenie

28.10 Info od Canyona ze rower jest pakowany i wysylany

30.10 Rower u mnie

Edytowane przez Pulse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niewątpliwie ułatwia pielęgnację, szczególnie osobom niewprawnym.

Mnie wcale nie fascynuje ukrycie linek w ramie, szczególnie gdy trzeba zrobić serwis - w przypadku zewnętrznego prowadzenia linki można przywrócić do sprawności jeśli noszą jakieś ślady eksploatacji, jeśli są wewnątrz ramy jest to prawie zawsze niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkwojtek bylem szczery do bolu, napisalem poprostu ze mam zaplacone i nie moge sie juz doczekac i prosze o mozliwie najszybsza realizacje :)

Ponizej 8kg nie, ale niby jak skoro prawie seryjny ;) Waga wedkarska niedokladna 8,2-8,3kg bez pedalow czyli tak jak katalogowo.

 

To mój bez pedalców 7,900 kg  :w00t:  :icon_cool: Wiadomo mają lżejsze o 1 kg czy nawet 2 kg. Ale za jakie dużo większe pieniądze. Ja mam rower w dobrej  cenie/jakość /waga.

Edytowane przez kamar59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wszyscy się chwalą pochwalę się i ja..... A tak na poważnie kupiłem właśnie szosówkę na moje 200 cm wzrostu i jestem mega szczęśliwy bo trafiła mi się prawie pełna ULTEGRA SL (poza kołami)  :woot: Mój poprzedni rower złożyłem 20 lat temu na ramie jaguara więc jest to dla mnie spory skok technologiczny. Nie jest może mega wypasiona i wymaga trochę pracy i zmian jak dla mnie ale spełnia moje oczekiwania

 

 

11t30o5.jpg

Edytowane przez Galipette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...