Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Elite corsa 750, hygene są przezroczyste, już któryś mój bidon z tej serii, nie śmierdzą po dłuższym czasie o ile regularne je myję. Są stosunkowo tanie ale szybko się przecierają i nie wyglądają za dobrze.

Jak trzymają? nie wiem o co dokładnie pytasz.

Na wiosnę dostanie nowe koła jak z budżetem będzie krucho to coś na chińskim karbonie, jak lepiej to coś bardziej markowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swallow jest trochę węższy i 'trochę' droższy więc wybrałem team pro classic. Wiem wiem, będzie wyglądało kiepsko w połączeniu z tą szosą ale jest wygodne a to dla mnie jest większy priorytet niż sam wygląd.

 

Edit - a poza tym słyszałem/czytałem niepochlebne opinie o ty modelu więc to była kolejna sprawa która miała wpływ na decyzję.

Edytowane przez mxdanish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramę kupiłem po blisko 2-letniej przygodzie z aluminiową szosówką - to jednak nie było to.

W rezultacie powstał rower jakiego chciałem - do jazdy w czarnych skarpetkach, butach trekkingowych i incognito przed wszystkimi "prosami". Dodatkowo jeździ nie tylko po asfalcie, lecz także tam gdzie zwykłej szosie mięknie rura.

 

Kona Honky Tonk. Zderzenie surowej stali z elegancją.

 

zdjecie,pelne,524320,20141017,kona-w-zyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swallow jest trochę węższy i 'trochę' droższy więc wybrałem team pro classic. Wiem wiem, będzie wyglądało kiepsko w połączeniu z tą szosą ale jest wygodne a to dla mnie jest większy priorytet niż sam wygląd.

 

Edit - a poza tym słyszałem/czytałem niepochlebne opinie o ty modelu więc to była kolejna sprawa która miała wpływ na decyzję.

 

Własnie dlatego dopytuję, bo do tak nowoczesnej ramy Swallow pasuje chyba najbardziej. Ja ujeżdżam od połowy czerwca Swifta, dopiero po ok 1100 km zaczynam się z nim dogadywać w stopniu zadowalającym. Swallow jest jeszcze twardszy, trudniejszy do złamania i stąd pewnie biorą się złe doświadczenia użytkowników, bo 1000 km czy trochę więcej to dla niego praktycznie brak używania. 

Edytowane przez Kekacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zmienił mostek na bardziej poziomy. Chyba że Ci tak jest wygodnie to ok :) i trochę niżej manetkoklamki :)

 

To do mnię czy obok mnię, hę? Ja to ustawiam pod siebie "niestety"  ;)

 

Nie wiem jak dałeś radę wypatrzeć mostek na tej fotce, poniżej lepszy widok. Ja w tym nic zmieniać nie chcę, bo tak jest po prostu wygodnie zarówno na szosie jak i w terenie.

zdjecie,pelne,524319,20141017,kona-w-zyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...