Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co to jest szczerze mówiąc. Jakaś podkładka, fabrycznie montowane przez decathlon chyba. Na tym zdjęciu wygląda to jak wgniecenie ale takowym nie jest na szczęście.

 

Z barankiem tak mi wygodnie, mam fajnie nisko ustawione łapy. faktycznie trochę do góry dolny chwyt leci (ale czy to źle). Co do koszyków to założyłem to co miałem w domu. Jakiś plastikowy sh*t, ale trzyma bidon więc jest ok.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunatylla nie ma się czego wstydzić triban 500 na pełnej sorze do 1500 to chyba najlepszy stosunek jakości do ceny. Podejrzewam że jak za używkę więcej nie dałeś. Ja startowalem od tribana 300 i tez się pięknie smigalo. Także powodzonka :)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bcygan1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by wyjaśniało ze nie musiałem regulować sterów po zmianie mostka. @bcygan dałem sporo mniej, razem z pedałami spd, drugim mostkiem i nowymi klockami. Stad tez moje zadowolenie bo za tysiaka to cieżko o takie okazje. Koniec spamu [emoji3]

Edytowane przez Hunatylla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki osprzęt ma ten jamis?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Jamis VENTURA SPORT

 

 

RAMA:

Kinesis 6061 sloping radius top tube design, SST tubing diameters, 1 1/8-1.5" tapered head tube, 34.9 seat tube, replaceable derailleur hanger

ROZMIAR:

48 cm

WIDELEC:

Aero straight blade road fork, 1.5 aluminum crown, aluminum blades with chromoly steerer

KORBA:

FSA Tempo compact double, 50/34, 170mm (48/51), 172.5 (54/56) 175mm (58/61)

PRZERZUTKA PRZEDNIA:

Shimano Sora FD-3500

PRZERZUTKA TYLNA:

Shimano RD-2300

MANETKI:

Shimano ST-2300 Dual Control STI, 16-Speed

KASETA:

SRAM PG-850 8-Speed 12-26T

PIASTY:

Formula alloy

HAMULCE:

Tektro R317 alloy dual pivot calipers with adjustable pads and Shimano ST-2300 STI brake levers

OBRECZE:

Alex ID-19 double wall alloy

OPONY:

Vittoria Zaffiro, 700 x 23c

SIODEŁKO:

Jamis Road Sport with SL top and satin steel rails

WAGA (kg):

10,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dętka, klucze do domu/piwnicy, multitool i smartfon

 

czyli standard, który mieści się w tylnych kieszeniach na koszulce ;)

Ja mam pod siedzeniem mikro sakwe i przeważnie ląduje tam multitool + klucze, żeby przy wypadku nie wyjmować ich z pleców :)

Dętka, telefon, tylko plecy

 

 

 

plus słuchawki z muzą do jazdy
 

 

no ale te słuchawki, to też w torbie wozisz, czy na (w) uszach ;)

 

 

 

Lepiej, ale odblaski na kołach dodają nadal +35 do paździerzowatości. Słowacka torebka tylko +5.

 

eee tam, poprzednia była PRO podpórką czasową pod brodę :)

 

genarlnie zamiast jednego ogromnego kleszcza, lepiej dwie mikro sakwy, jedna pod siedzenie, druga aero przeznaczona do tribike'ów, montowana na ramie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby szybciej było i wyglądało... A komfort? Do wszystkiego można się przyzwyczaić ;)

Poważnie pisząc na podstawie zdjęcia tylko tylko o wyglądzie można rozmawiać.

 

Nie ma chyba ciekawszej sugestii jak "obróc mostek". Tak ot i już. 

Na forum szosowym obrabiają mi dupsko bo też mostek na plusie i spd mtb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...