Skocz do zawartości

[remont] Przeróbka Rometa Pasata na SS


DamianPGN

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na małą aktualizację.

Na romecie zrobiłem już ok. 200km i nauczyłem się na nim jeździć (na początku jeździłem jak pijany i bałem się położyć na rowerze ;))

Teraz mam więcej wprawy i odważyłem się kupić ostry mostek. Mam nadzieję, że będzie jeździło się równie dobrze jak wcześniej. Wrzucam 2 fotki robione mikrofalówką, więcej dzisiaj, może jutro.

 

http://zapodaj.net/007276313cf85.jpg.html

 

http://zapodaj.net/63d5054235c4e.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że połowa ludzi była zadowolona z mojego roweru, a druga nie za bardzo - wrzucam nowe fotki z poprawionym mostkiem, zmienionym kątem kierownicy, napiętym łańcuchem i innymi pierdołami.

 

Zapraszam do oglądania (trochę słaba jakość, bo nie miałem przy sobie lustrzanki, ale wszystko widać):

 

romet1.jpg

 

romet2.jpg

 

romet3.jpg

 

romet4.jpg

 

romet5.jpg

 

romet6.jpg

 

romet7.jpg

 

I jak ? W porządku ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie wyszło.... Biały kolor to był kolor fabryczny mojego Pasata,  estetyzowałbym w przyszłości coś z siodłem i kierownicą...

 

Ogólnie warto zastanowić się po nabiciu wstępnych kilometrów gdzie najbardziej ergonomicznie układa się dłonie, w takim rowerze można założyć baranek w kształcie ładnego "u" , bez klamek szosowych, a założyć jedynie przełajowe,

 

ale ale z tego co pamiętam to rozlazła komfo geometria w pasacie nie lubi "wąskodłoni"  szczególnie w zestawie z długim mostkiem....

Chyba najfajniej jeździło mi się z giętą kierownicą ale do tyłu,  jak w składaku,

 

fajnie było by przetestować takie dziwne rozdeptane baranki

one fajnie grają estetycznie z takimi szorokimi rozstawami osi jak w Pasacie, - takie spłaszczone kierownice, dość szerokie.. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...