Skocz do zawartości

[rower/rama Favorit] - prośba o ocenę oryginalności


mlody741

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to mój pierwszy post na tym forum (obserwuję od dłuższego czasu). Mam ramę od czechosłowackiego Favorita plus kilka części. Resztę planuję dokupić i złożyć sobie na ten sezon sprawną kolarzówkę. Chciałbym zrobić takie "użytkowe retro" - zależy mi na oryginalnej ramie, widełkach, mostku, hamulcach, ewentualnie siodełku, natomiast reszta powinna być współczesna, dobra jakościowo.

 

Na początku chciałbym się dowiedzieć jaki jest rok produkcji (albo chociaż z której dekady) pochodzi rama. Jej numer to F83042. Nie mam pewności co do oryginalności widełek - czy pochodzą od tej właśnie ramy czy są nowsze lub starsze. Jeśli ktoś z Was miałby konkretne informacje na temat roku prod i oryginalnych do ramy widełek, mostka, hamulców, dźwigienek przerzutek i hamulców, a także przerzutek przedniej i tylnej i co tam jeszcze można lub jeśli ktoś ma taki rower w oryginale i mógły podesłać zdjęcia to bardzo proszę o pomoc   :thanks:   I jeśli macie jakieś oryginalne części do tego sprzętu też proszę o cynk.

 

a1ed103bc250e603m.jpg

 

df67537681b81c7bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...