Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj kupilem przypadkiem w tesco spodenki rowerowe krotkie brugi. wkladka coolmax silver dobrze wszyta. wszystko ladnie pasuje...

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-34405-Spodenki-rowerowe-damskie-z-wkladka-Coolmax-2KA3-Brugi.html ale dopiero teraz patrze ze to sa niby damskie spodenki! :D

ale ja dalem za to 40zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Męskie są bardzo podobne, także najważniejsze, że Ci wygodnie.
po tym jak dowiedzialem sie ze sa to damskie spodenki to zalozyla je moja dziewczyna.

z racji na pelniejsze uda wygladala lepiej niz ja ;)

wszystko pasowalo wiec moge smialo jej odstapic... lub nadal uzywac jak nie trafi mi sie lepsza okazja ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD
po tym jak dowiedzialem sie ze sa to damskie spodenki to zalozyla je moja dziewczyna.

wszystko pasowalo wiec moge smialo jej odstapic... lub nadal uzywac jak nie trafi mi sie lepsza okazja ;)

 

 

EEEEEE. jak się będziesz czuł na trasach rowerowych w babskich gatkach ??? :woot:

 

Poczekaj na meska kolekcję...a te co masz daj dziewczynie albo zwróć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask z wyglądu ciekawy, jak szosowy, bardziej aerodynamiczny a nie odstający jak wiadro, ale to tylko zdjęcie.

Akurat będę na etapie kupna jakichś butów pod SPD to i te za ok 100 zł byłyby niezłym punktem wyjściowym przy rozważaniach.

Stawiam na maj. Nasza gazetka jest rozpisana do 26 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

od 17.04 w Irlandii oferta rowerowa w sklepach Lidl: http://www.lidl.ie/cps/rde/SID-466E37C4-BE4F373C/www_lidl_ie/hs.xsl/Offers.htm?id=127 będą między innymi buty i stojaki serwisowe. Pytanie tylko kiedy do nas dotrze nowa oferta :)

 

O kurcze... buty SPD za nieco ponad 100 pln...???

Cena super, ciekawe jak z jakością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj się tak to w Irlandii ...

Z tego co wiem buty SPD były też dostępne u naszych południowych sąsiadów ... u nas coś mi się kojarzy były raz , bardziej turystyczne i było to chyba w 2011 r kosztowały podobnie.

Lidl podejrzewam ma zróżnicowaną ofertę odnośnie regionu ... stawiam że Lidl Polska kolejny raz stwierdzi ze Polska to nie rynek na buty rowerowe .

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sprzed 4 minut z fanpage Lidla na FB dotycząca irlandzkiej oferty i możliwości pojawienia się jej u nas:

 

"na obecną chwilę nie mamy informacji o kolejnej akcji rowerowej. Dziękujemy za sugestię, przekażemy ją do działu zajmującego się tym asortymentem"

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

Nie podniecaj się tak to w Irlandii ...

Z tego co wiem buty SPD były też dostępne u naszych południowych sąsiadów ... u nas coś mi się kojarzy były raz , bardziej turystyczne i było to chyba w 2011 r kosztowały podobnie.

Lidl podejrzewam ma zróżnicowaną ofertę odnośnie regionu ... stawiam że Lidl Polska kolejny raz stwierdzi ze Polska to nie rynek na buty rowerowe .

 

Pozdrawiam 

 

Pomijajac twoje słownictwo rodem z bulwaru mięsnego, to cena 100 to jak za darmo.

Rozumiem, że ich w rękach....tut. nogach nie miałes.

A szkoda, bo myslałem, ze masz jakąś wiedzę na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@,

 

Generalnie w kontekście tych butów nie ma o czym gadać bo :

 

1 - Historia ofert polskiego lidla w konfrontacji z lidlami innych państw daje bardzo duże prawdopodobieństwo że buty SPD jednak nie trafią do polskiej oferty w tym roku.

2 - Nawet jak trafią to nie ma żadnej gwarancji że będą to takie same buty ...

 

Więc po co się podniecać :P ofertą niedostępną w naszym lidlu ? 

 

Jak byłą by to oferta któregoś z państw ościennych, gdzie dla mieszkających blisko granicy mogła by to być oferta atrakcyjna to OK podniecajmy się. ;D

Ale ofertą z wysp ...

 

Boże jak ja lubię świeżutki schabik ze swojskiego chowu kupiony na "bulwarze (targu) mięsnym" :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrowskiGD

@,

 

Więc po co się podniecać :P ofertą niedostępną w naszym lidlu ? 

Jak byłą by to oferta któregoś z państw ościennych, gdzie dla mieszkających blisko granicy mogła by to być oferta atrakcyjna to OK podniecajmy się. ;D

Ale ofertą z wysp ...

Boże jak ja lubię świeżutki schabik ze swojskiego chowu kupiony na "bulwarze (targu) mięsnym" :)

Pozdro

 

Jeśli kolega już posługuje się taka dziwną terminologią to mnie podniecają osobniki płci pięknej.

Nie zważając na twoje fascynacje i podniety, oraz pociąg do schabów z targu proponuję powrócić do tematu gazetkowego.

 

Te buty z irlandzkiego Lidla są bardzo ciekawa propozycją przynajmniej jako obuwie zastępcze.

Nie jesteśmy jasnowidzami i nie wiemy co się pojawi w najbliższym wydaniu, te z 26 kwietnia 2011 to jakieś buty do lasu. Mnie sam ich wygląd odstraszałby.

Poczekajmy - w najbliższym czasie LIDL znowu ma w planach rowerowe serie. Miał już jedną w lutym/marcu. lidl ma minimum 2-3 serie dla rowerzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...