Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Są szanse dorwać coś przed zimą, czy trzeba czekać na nowy sezon?
wydaje mi sie ze jeszcze jedna akcja bedzie. w zeszlym roku kupilem "buff" i byly tez czapki czy rekawice zimowe. wiec wtym roku tez powinny sie pojawic

 

 

Da się niewiele drożej - za 19.99zł. Informacji o czołówce z Biedronki jest w sieci sporo, nie będę powielał. Ja jeździłem w nocy nie raz i na krótkie wycieczki nadaje się w sam raz. 
my to kupilismy do pracy... jedna nie dzialala juz w chwili zakupu, a druga rozsypala sie po paru dniach. wiec nie polecam

 

 

 

Nie nie żartuję, gdyby mnie było stać na dobry sprzęt nie zadawałbym głupich pytań bo wiedziałbym co kupić, niestety nie każdy może jeżdzić i mieć na sobie sprzęt wartości jego paru wypłat.
proponuje powaznie brac do siebie stare polskie porzekadło: "biednego nie stać na oszczędzanie!"

wiec kup to co warto kupic, a nie to co najtansze, bo wydasz kase 2-3x!

 

te lampki z lidla byly OK

kolejny STAGE to raczej XM-L T6 + walle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my to kupilismy do pracy... jedna nie dzialala juz w chwili zakupu, a druga rozsypala sie po paru dniach. wiec nie polecam

W dyskontach bez problemu można zwrócić uszkodzony towar i gotówkę oddają od ręki, więc w czym problem? Pod tym względem towarów z Biedry czy Lidla nie ma się co bać. 

 

Moje dwie jakoś działają a mam je dość długo i lekko nie mają. Podejrzewam że na forum znajdą się też inni zadowoleni użytkownicy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie jakoś działają a mam je dość długo i lekko nie mają. Podejrzewam że na forum znajdą się też inni zadowoleni użytkownicy.  

 

A i juści. Moja biedronkowa czołówka tyra już 2 lata, używana kilka razy w tygodniu średnio po 30 minut. Nie stało się jej NIC co odróżniałoby ją od nowej, świeżo wyrwanej z blistra. Nie mam również doniesień o awariach od co najmniej 5 osób, które pod moim wpływem taką samą kupiły.

W zeszłym roku dokupiłem na zapas drugą, siedzi w szafie zamknięta w fabrycznym blistrze i czeka na swoją kolej gdyby pierwsza, głównie dioda, wyzionęła ducha. Za 20 zł nie spotkałem lepszej czołówki, a cenę mógłbym podnieść i do 30, 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle luda dzisiaj było, że od początku istnienia sklepu w moim miasteczku nie pamiętam :-). Nie byłem w

stanie przebić się przez kordon płci pięknej (bo ona głównie okupowała kosze z ciuchami trekkingowymi) i odpuściłem :-).

A co do meritum: lampki-silikonki kupiłem. Walą po oczach, że aż strach :-). Mam nadzieję, że nie będą żarły zbyt intensywnie baterii (mają tryby migające), nie odpadną na byle dziurze i przeżyją choć jeden sezon jesienno-wiosenny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na pozycyjkę w mieście wystarczą. Założyć na rower i zapomnieć o ściąganiu, zwłaszcza przy obecnej porze roku gdzie zachód jest już prawie o 18:30 czyli jak w marcu (nie uwzględniając zmiany czasu).

Do awaryjnego użytku np. na czas powrotu do domu po ulicach więcej nie trzeba, sam się ostatnio przekonałem. Przy zmierzchu można jeszcze nieoświetlone wioski bezpiecznie* oblecieć.

Oczywiście do stałego użytku stricte miejskiego, z oświetleniem ulic i ścieżek, też wystarczy, tylko czy ma to sens ekonomiczny przy mało pojemnych bateryjkach? To już trzeba sobie samemu przeanalizować.

 

* - wiadomo, że "jak ktoś ma pecha to i palca w d***e złamie" (Kabaret Moralnego Niepokoju), ale nie wszystko da się przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro to samo jest za od 4,90 z przesyłką zwykłym listem, tyle że bez gwarancji. Ogólnie polecam, zawsze zabieram awaryjnie do miasta. Zajmują mało miejsca, działają i świecą zaskakująco mocno - oczywiście mowa o pozycjonowaniu, nie oświetlaniu drogi.

Wziąłem też na "wyprawę", na której jazdy po zmroku nie planowałem, ale okazało się, że się przydały raz przy spóźnionym dojeździe do noclegu - sprawdziły się bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były, w innej obudowie ale bebechy, funkcje i pasek są takie same. Są jeszcze wersje z krokomierzem, ale pokazały się tylko raz i były droższe o jakieś 10-20 zł.

 

Modelu bez krokomierza, czyli de facto takiego jak w obecnej ofercie, używałem od dwóch lat. Nic mu nie odbijało, nie było problemów z przesyłem danych, nie popsuł się, robił dokładnie to w co go wyposażono. Oczywiście działa dalej ale ostatnio kupiłem Garmina Edge 500 i on towarzyszy mi na rowerze.

 

Instrukcja PL do Crivita

http://www.lidl-service.com/static/78620462/47584_PL_HU_SL.pdf

 

Wersja dłuższa podstawowej specyfikacji:

 

 

 

Właściwości
  • Pulsometr z pasem na piersi
  • Bezprzewodowe, cyfrowo kodowane przesyłanie częstotliwości uderzeń serca z paska na piersi do zegarka
  • Wyświetlacz LC z możliwością dodatkowego włączenia podświetlenia
  • Z wieloma funkcjami
  • Trening progu tętna z timerem i alarmem – z indywidualnie ustawianymi strefami wyczynowymi
  • Pomiar aktualnego, średniego i maksymalnego tętna – z alarmem maksymalnego pulsu
  • Obliczanie BMI i wskaźnik zużycia kalorii, spalania tłuszczu i poziomu fitness
  • Stoper: 1/100 sekundy z 99 zaokrąglonymi czasami
  • Wskaźnik godziny, kalendarz, budzik i sygnał godzinowy
  • Pasek zegarka: wodoszczelny do 3 bar*
  • Z paskiem na klatkę piersiową, uchwytem na rower i bateriami
  • Test fitness dzięki pomiarowi zdolności regeneracji
  • Sterowanie menu po niemiecku, angielsku, francusku lub hiszpańsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyglada w takim razie świetnie! Myślę, że na pierwszy pulsometr będzie ok ;)

 

Powinien. Do kontrolowania stref pulsu, 3 ustawienia predefiniowane na podstawie wieku oraz jedno własne, by wyciągnąć więcej z jazdy wystarczy. Potem jeszcze tylko lektura książki "Trening z pulsometrem" Joe Friela, wyznaczenie progu mleczanowego i ognia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...