Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do lidlowej oferty to jestem zdziwiony, ze nie ma rekawiczek. To chyba pierwszy raz kiedy ich nie ma.

IMHO mała strata. Jedne jeszcze mam tak awaryjnie, ale sam się sobie dziwię, że nie oddałem w cholerę. Naprawdę za podobną kwotę można kupić rękawiczki z których nie odpadają żadne elementy, które się od razu nie prują, które mają rzeczywiście żelowe wstawki a nie tylko napis gel i w których nie oberwiesz troczków przy zdejmowaniu a końcówki palców są obszyte żeby się nie strzępiły. Być może w różnych rzutach jest różna jakość, niemniej kolega swoje oddał po dwóch dniach jak się zaczęły pruć i tracić te "gumowe kropki".

Uzywam zamiennie dwóch innych par kupionych za niewiele drożej, jedne firmowane przez Meridę a drugie 4F i są o niebo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lampki nadadzą się jako ostrzegawcze/ dzienne??
za te pieniadze kupisz tylko rozpadajace sie chinczyki. a tu masz solidnie wykonane dosc dobre oswietlenie

oczywiscie nie powala na kolana, ale lepsze to niz nic ;)

 

 

 

Uzywalem go juz 2 razy. Polecam. Całkowitego kapcia zalatal i napompowal ma tyle, ze spokojnie 4km do stacji benzynowej dojechalem. Bez problemu dobilem do 4bar i jezdze po dzis dzień. Dętki nawet nie ściągałem/sprawdzalem. Bez problemu można tez pompką ręczną dopompować-nie zakleja wentyla, itp. 2giej sytuacji nie pamiętam. Teraz zawsze ze sobą wożę spray na wszelki wypadek na codzień (jeżdżę po mieście bez pompki i łatek)...na dalsze wyprawy tez go zabieram, nie waży wiele.
ciekawe... zainteresuje sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ze sprzętem trekingowym jest tak ...

Możesz co roku "testować" nową parę obuwia czy softshelu z lidlowego czy biedronkowego "kosza" za 50 - 80 zł i za każdym razem najprawdopodobniej skończy się to tym samym ... sprzęt się nie sprawdzi ... albo będziesz miał mokro z wody albo z potu, trwałość takiego towaru też zazwyczaj jest kiepska 

 

Ja mam wypracowaną metodę która w perspektywie czasu wychodzi w podobnej cenie a chodzenie w odzieży zwyczajnie cieszy ...

Szukam dobrej ceny po obniżce na dobry firmowy towar do trekingu ... raz na 5 - 9 lat wydaję  wydaje solidne kilkaset zł i zawsze mam pewność że nić przykrego na szlaku mnie nie spotka ...

 

Trekingowy but czy "softshell" z "Lidla" jest dobry dla dzieciaka na słotę. Jakościowo jest podobny do tego z "firmowego" CCC czy Decathlonu a kosztuje połowę tego  co ich odpowiednik...

Dzieciak ciągle rośnie ... po pół roku nie żal wyrzucić ...

 

Trzeba jasno powiedzieć ... jak chcesz  po szlakach czy to w górach czy na nizinach śmigać na poziomie prawdziwego turysty w każdych warunkach trzeba udać się do innego sklepu.

 

W każdym innym wypadku bież śmiało ale na własna odpowiedzialność :)

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje buty Asolo na Vibramie mam już ok. 9 lat i są nie do zdarcia, po Tatrach tylko w nich, a i w zimie sie chodziło, także lepiej wydać raz więcej,a kupić coś porządnego. Jakie opinie o kasku z lidla, bo w końcu zamierzam się w jakiś zaopatrzyć i czy ten softshell da rade na krótkie dojazdy w zimie (4km), pod spodek bluza z długim rękawem? Potrzebuje tylko jakiejś kurtki/softshella na krótkie dojazdy zimowe, taniego. Kiedyś jeździłem w kurtce z polarem i było zbyt ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask z Lidla ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości i jest do tego w tej cenie bezkonkurencyjnie lekki ...

W mojej rodzince już 2x skutecznie ochronił czaszkę ... raz moją, raz od ojca :).

Z wad to mogę wyliczyć utrudnione zdejmowanie gąbki czołowej i jak dla mnie stosunkowo niska trwałość tych gąbek.

 

O estetyce nie dyskutuje ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ale jako pierwsze SPD lub jako buty do rekreacji :) ...

Generalnie jest gdzie przykręcić blok i podeszwa jako tako sztywna ...

Cholewka jak z babcinych bamboszy ... Nieważne jak pociagniesz rzepy noga nie siedzi tak dobrze w bucie jak bym tego chciał ...

Dwurzepowe LG Trial X-Grip przy nich to mocarze trzymania stopy choć daleko im do butów z klamrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu przy poprzedniej ofercie rowerowej kupiłem kask, spodenki, koszulkę, okulary. Przejechalem w nich do tej pory 1100km i nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Kask jest naprawdę wygodny i lekki. Koszulka/spodenki całe bez żadnych przetarć. Okulary po prostu bajka. Także jeśli obecna oferta utrzyma ten poziom to wchodzę w to śmiało.

Pytanie tylko mam jak z rozmiarami? Jest gdzies możliwość zobaczenia rozmiarówki Crivit? Szukałem w necie, ale nic nie znalazłem. Normalnie noszę L, jednak softshell wezmę na bank XL bo już czytałem, że rękawy są krótkie. Martwią mnie te spodnie na szelki i bielizna funkcyjna :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lidlowej oferty to jestem zdziwiony, ze nie ma rekawiczek. To chyba pierwszy raz kiedy ich nie ma.

 

Może to i lepiej, rękawiczki z przedostatniego rzutu (model z białymi palcami) trzymały się do czasu wymiany steranych gripów z rozmiękczoną od używania okładziną. Nowe chwyty dosłownie zjadły Lidlowe rękawiczki w przeciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie długie spodnie z tego rzutu co będzie, dotychczasowe opinie o spodniach tego typu nie były zbyt dobre, narzekano m.in. na słabej jakości i źle przyszytą wkładkę. Czy ktoś mający porównanie do lepszych spodni zamierza kupić te z nadchodzącej oferty? Może tym razem będą lepsze :P

 

Jeśli chodzi o kaski to nadal jest to wyrób Cratoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby były, buty spd u nas pojawiają sie rzadko. Co do spodni, materiał z których są zrobione jest całkiem niezły - dają radę od 5 do 15 stopni, jednak minusem jest lipna i źle wszyta wkładka. Spodnie wytrzymają jeden sezon, więcej na pewno nie. Ogólnie jak kogoś nie stać na lepsze to może kupić, lepiej jeździć w takich niż nie jeździć w ogóle. Patrząc po zdjęciach wyglądają trochę lepiej niż zeszłoroczne, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam budżet ograniczony bo się na rower wykosztowałem. Teraz dodatków szukam. Wiem, że z poprzedniej akcji kask był polecany, że to model dobrej marki cratoni pod marką Lidla. A jak z tym jak kojarzę tamten inaczej wyglądał, ten też jest takiej samej jakości? Warto się nim zainteresować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten to zdecydowanie nie jest żaden "zakamuflowany" model Cratoni, niewykluczone ze klepią go u tego samego dostawcy ... jednak moim zdaniem w tej cenie kask nie ma konkurencji na rynku.

Sam zużyłem jedną sztukę a ojciec drugą, oba "umarły" w sytuacji awaryjnej ... Sprawdziły się.

Jak na tą cenę świetnie wykonanie i lekkie ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...