Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

dziś obłowiłem się w:

 

Buty SPD Cirvit (79pln) - jako drugi zestaw do zajęć spinningowych powinny się nadawać :)

 

lidl_buty_640_bolanowski_wp.jpeg

 

Pulsometr Cirvit (55pln) - mój pierwszy pulsometr. Z tego co na szybko patrzyłem to chyba mierzy wszystko co  potrzeba.

 

pulsometr_Crivit_lidl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma blisko i chce stojaczek lidlowski, to

Starogard Gdański 11.07 o 15-ej było 10szt

i uwaga po 89!!!!

 

Do tego resztki ciuszkow rowerowych i biegowych.

Adres, adres, proszę!!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż te buty? Roz. 45/46.

 

Nie ma rozmiarówki 46, są jedynie 45. Ja mam wrażenie, że o ile do samego chodzenia rozmiar mi pasuje, to do jeżdżenia są ciut przymałe. Mam trochę zdrętwiałe palce od dłuższej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w realu ciągłe wyprzedaże i coraz to nowy sprzęt dodają.

Z reguły to bzdury marketowe, chociaż kaski wyglądały w porządku jak na 30zł. Dętki Rometa także ok. Ja dzisiaj skusiłem się na u-locka, trochę cienki jest, no ale za 10 zł to nie pieniądze. Nigdzie nie zostawiam swoich rowerów, ale jak będzie kiedyś trzeba to jakieś zabezpieczenie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były kiedyś (dwa lata temu?) w naszym Lidlu opony zwijane, podobne do tych z obecnej oferty niemieckiej. Ciekawe, jak się ludziom sprawują - albo sprawowały :-) Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w jesiennej (sierpień?) ofercie rowerowej też u nas się pojawiły :-)

Kupiłem trzy 700x38c. Pierwsza padła po sześciu miesiącach. Druga po niecalym roku. Trzecia jeszcze się trzyma i wygląda ok. Lidl reklamacji nie przyjmuje na opony.

5u9avese.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ktoś spodenki rowerowe rozmiar L po 30zł? Byłem dzisiaj kupiłem M i L. eMki okazały się ok, i L jadę jutro oddać ale może ktoś potrzebuje?
EDIT

Wróć, jakby ktoś chciał to mam też eMki, Po przymiarce stwierdzam że są niewygodne, wkładka jest cienka i się prują... Jutro oddaje obie pary, zostawiam sobie koszulkę za 30zł.
Czy ktoś używał pulsometru (chyba z rzutu biegowego), w wersji niebieskiej i białej, zaokrąglony kształt crivita? Cena chyba 55zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także używam tego pulsometru, jest bardzo ok, i ma nawet uchwyt do mocowania na kierownice, mimo że to ,,zegarek".
Pytanie do innych którzy długo używają takich sprzętów bezprzewodowych:
Jak długo trzymają baterie? Jak często używacie sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejny któryś raz się naciąłem na to że jak coś ma nie niekodowany sygnał to jest nic nie warte. Choćby ten licznik teraz, kupiłem a on regularnie skacze 0 potem 3.7km/h i znowu zero i tak idealnie równo, i w czasie jazdy też skacze o te prawie 4 km/h  i spada, ehhh. Nie mówiąc jak ładnie zbiera cały szum :( nie oddam bo tydzień dawno temu minął. Pewnie skończy w szafce. To mój czteroletni profex za 9 zł z promocji z auchana kupiony na chwilę jest milion razy lepszy i dokładniejszy i nawet ma oryginalne baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trzymają baterie? Jak często używacie sprzętu?

 

Jak na razie mój pulsometr Crivita działa 2 pełne lata bez wymian baterii. Na okres zimowy deaktywowałem baterię czujnika kawałkiem folii, kiedy nie używałem sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w jednym ze sklepów w Łodzi gdzie sprzedawane są produkty 4f. Kupiłem kask 4f Levanto. Przeceniony ze 139 zł na 99 zł. Dodam jeszcze, że zdarzyła się taka sytuacja w której sprzedano mi nie ten rozmiar, który mirrzylem i chciałem. Może mój błąd, że nie sprawdzilem. Kask został wymieniony na odpowiedni rozmiar. Choć sama wymiana mogłaby przebiegać sprawniej. Płacilem kartą i pani musiała zrobić zwrot co wiązało się też zwrotem kasy na moje konto, a następnie znowu zapłacić za już odpowiedni rozmiar. Czyli na chwile obecną zapłacilem za dwa kaski a mam tylko jeden. Czekam na zwrot kosztów. Odpowiedni paragon mam i myślę, że w ciągu max. 2 dni będzie po sprawie. Do tego jeszcze kask został zapakowany w karton od innego modelu ale to już mi nie przeszkadza.

 

Co do innych przecen. Owszem koszulki są przecenione na 49 zł ale jakoś nie zachęcają do kupna. Plecaki też są przebenione na 69 zł. Są dość duże i wyglądają fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inter Sporcie są obniżki. Dziś kupiłem spodenki Berkner z szelkami za 149 zł. Przecenione ze 199 zł. Spodenki z szelkami Genesis też są za 149 zł. Dla mnie bardziej przypadły do gustu te Berkner [emoji4]

 

Sprawilem sobie również w Intersporcie bidon termiczny Zefal Arctica i muszę przyznac , że za taką kasę spełnia swoją rolę. Cena to 32 zł. Po ok 1:30 godz. jazdy ze zwykłego bidonu nie dało się pić. Natomiast w tym bidonie napój nie był ciepły. Zimny tez nie ale spokojnie dało się pić. Do jednego i drugiego wlewałem izotoniki prosto z lodówki.

Może komuś się przyda to info [emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w realu ciągłe wyprzedaże i coraz to nowy sprzęt dodają.

Z reguły to bzdury marketowe, chociaż kaski wyglądały w porządku jak na 30zł. Dętki Rometa także ok. Ja dzisiaj skusiłem się na u-locka, trochę cienki jest, no ale za 10 zł to nie pieniądze. Nigdzie nie zostawiam swoich rowerów, ale jak będzie kiedyś trzeba to jakieś zabezpieczenie mam.

Gdzie te u-loki po 10 zł? Byłem dziś w dwóch realach w Warszawie i nie widziałem ich.

 

 

www.roweroteka.pl/Bidon_rowerowy_Zefal_Arctica_700ml-1164.html.

Bidon taki jak ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...