Skocz do zawartości

[rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014


gad

Rekomendowane odpowiedzi

I nowy cc poszedł na ebayu razem z wysyłką za 3200 zł

720 Euro + 60 wysyłka

http://www.ebay.de/itm/Cube-LTD-CC-29-Messemodell-Rh-23-Shimano-XT-Rock-Shox-Reba-RL-Twenty9er-NEU-/201016641486?pt=Sport_Radsport_Fahrrad_Anh%C3%A4nger&hash=item2ecd8687ce

 

po wpoim wpisie zakładam że nie kupiłeś.

a szkoda bo taniej nie będzie

 

Może załóż osobny temat jaki amortyzator pod wagę ...

Edytowane przez Greg00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancje to nie masz się czym przejmować przez czas gwarancji

Dużo zależy od użytkowania i szczęścia i sposobu jazdy i konserwacji

Widziałem rebe po jednym sezonie z wytartymi goleniami, jak i taką po pięciu bez znaczących śladów zużycia

 

tak więc wszystko zależy od Ciebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nadal czekam na dostawę roweru, podobno Niemcy nie wyrabiają się z dostawami do Polski.

Ja natomiast już jeździłem na swoim w sklepie tylko czekam na dostawę SLXów bo też im poschodziły bardzo szybko. Będą na początku marca.

Edytowane przez Przemektyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nawet nie mogę zamówić hamulców SLX, bo nikt nie wie jaka powinna być długość przewodów do ramy 23"

Witam ja jednak zdecydowałem się na CUBE LTD PRO ale w rozmiarze 19cali i zastanawiam się czy nie za małą ramę mam przy moich 185cm ...

Co cię skłoniło do wyboru CUBE LTD PRO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie lubie zróżnicowany teren i wahałem sie do ostatniej chwili pomiędzy góralem na 29er a crossowym rowerem generalnie nie ma złotego środka padło na 29-tke bo lubie jezdzic w terenie gdzie crossowy rower nie wszedzie wjedzie zamiezm jeszcze zmienic opony na semi-slicki tak dla poprawy jazdy na asfalcie

 


a długosc nogi u mnie wynosi 85cm sprzedawca apewniał mnie ze obecny rozmar jest dla mnie idelany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...