Skocz do zawartości


Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów

ktc krosno podkarpacie szosa krośnieńskie towarzystwo cykliści rowerzyści treningi rajdy organizacja

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BartiCube

BartiCube

  Świeżak

 • Użytkownik NA
 • 22 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Skąd:Krosno
 • Imię:Bartek
Garaż Rower

Napisano 18 grudzień 2013 - 16:53

Witam. Chciałbym zaprosić do kręgów Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów każdą osobę, która lubi aktywnie spędzać czas wolny na rowerze.

W naszym "teamie" mamy przedstawicieli różnych kategorii wiekowych; począwszy od 17 a zakończywszy na 70 latach. Każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

Organizujemy rajdy rowerowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wspólne wyjazdy i treningi nawet z kolarzami ze Słowacji.
Być może ktoś pomyśli, że jesteśmy jakimś profesjonalnym teamem rowerowym i nie ma czego u nas szukać. Nic bardziej mylnego. Spora część członków KTC preferuje jazdę rekreacyjną, lecz jest również kilka osób, które aktywnie biorą udział w zawodach kolarskich i nie tylko.

Celem naszej organizacji jest propagowanie zdrowego trybu życia, poszerzanie znajomości na temat kolarstwa oraz głównie czerpanie przyjemności z jazdy na rowerze w towarzystwie osób, które łączy ta sama pasja.

Posiadamy również sekcję damską, która została otworzona całkiem niedawno.

Nasz prezes p. Stefan Wójcik pisze na stronie KTC : "Dążymy do budowania społeczeństwa aktywnego fizycznie, które bez względu na wiek porusza się po Krośnie rowerami i rozpala entuzjazm z jazdy w kolejnych pokoleniach cyklistów z naszego regionu. Chcemy współpracować z samorządem Krosna, by nasze piękne miasto było w jeszcze większym stopniu przystosowane do rowerzystów i pozwalało mieszkańcom na ekonomiczną, ekologiczną, a przede wszystkim bezpieczną jazdę rowerem.

W 2012 roku przejechaliśmy po 7 500 km na każdego członka Stowarzyszenia, zapobiegając w ten sposób nadciśnieniu tętniczemu, cholesterolowi, nadwadze i innym schorzeniom cywilizacyjnym. Niektórzy przejechali ponad 11 000 km. Licząc łącznie, okrążyliśmy kilkukrotnie Ziemię. Niezły wynik, prawda?

Członkowie KTC spotykają się w pierwszy czwartek każdego miesiąca o 18:00 w siedzibie Towarzystwa, która mieści się przy ul. Grodzkiej 10 w Krośnie. Serdecznie zapraszamy!

Ponadto zapraszamy również na wspólne treningi w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:00 na parkingu przy Hali Sportowej, ul. Bursaki 29. Mile widziane są również osoby o niewielkim doświadczeniu kolarskim. Jeździmy na rowerach szosowych, górskich i trekingowych."


Nie ważne czy masz rower 20000zł czy za 500zł, w składzie KTC jest duża rozbieżność jakościowa i cenowa naszych rowerów. Posiadamy rowery trekkingowe, jak również szosowe. Aczkolwiek jedynym chyba mankamentem dla niektórych może być to, że preferujemy jazdę po szosie.

Za bycie z składzie KTC trzeba niestety płacić 8zł na miesiąc, czyli 96zł w ciągu roku. Jednakże za te pieniądze dostaje się strój w kolorze żółtym (teamowy) jak również możliwość korzystania z innych profitów dających ta organizacja.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18:00 organizujemy spotkanie w Krośnie na ulicy Grodzkiej 10, gdzie omawiamy sprawy bieżące oraz planujemy jakieś treningi lub wspólne wyjazdy.

Zaletą naszej organizacji :
* wzbudzanie zaciekawienia, gdy grupa kilku / kilkunastu rowerzystów w takich samych jaskrawych strojach pojawia się na jakiejś imprezie okolicznościowej,
* możliwość doskonalenia techniki jazdy na rowerze
* darmowy udział w imprezach organizowanych przez nas
* korzystanie ze zniżek i rabatów u naszych sponsorów
* duma z tego, że możemy reprezentować jakąś organizację i wspólnie cieszyć się z zajęcia jakiegoś dobrego miejsca w zawodach przez któregoś z członków

Także zapraszam wszystkich chętnych do szeregów naszej organizacji. Ja jestem już w niej nieoficjalnie 2lata, a oficjalnie tylko rok. Jednakże w razie pojawienia się jakichś nieścisłości lub dygresji proszę napisać do mnie PW lub zadzwonić pod numer 660 744 926. Z miłą chęcią również wysłucham Wasze pytania co do KTC i w ramach możliwości spróbuję na nie odpowiedzieć.


https://www.facebook...TCorgpl?fref=ts

Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów | KTC.org.pl – oficjalna strona internetowa


 • 0

Reklama

Reklama

#2 lubicz

lubicz

  Amator

 • Użytkownik
 • 51 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Skąd:Krosno
 • Imię:Paweł
Garaż Rower

Napisano 17 marzec 2014 - 20:27

O klubie słyszałem, niby się tam wybieramy z kumplem. Byliśmy rok temu na kiełbasie i piwku podczas jazdy z PCK.

Bartek jeździsz może Cubem z Guzikówki? Bo chyba czasem się mijamy.


 • 0

#3 HUMENNE

HUMENNE

  Amator

 • Użytkownik
 • 83 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 czerwiec 2014 - 05:39

Możesz zablokować Temu oni już nie jechać, ale nie .. tylko żartowałem :)

Byłem tam wczoraj i nie było nikogo,

 

Fotoalbumy - polanczyk - Pokec.sk 

 

Pierwsze trzy albumy tam zdjęcia od wczoraj ..

 

i jeszcze cztery w rzędzie tam jest cisna oraz bieg rzeznika..ja dal cisna-jaslo-okraglik-liczna i ponad majdan po droge lesnej do cisny..

 

pozdrawiam.


 • 0Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni postRównież z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ktc, krosno, podkarpacie, szosa, krośnieńskie towarzystwo, cykliści, rowerzyści, treningi, rajdy, organizacja