Skocz do zawartości

[Rower] Grand Canyon AL 6.9 2014 - geometria, temat ogólny


hpolski010

Rekomendowane odpowiedzi

Amor jest naprawdę godny polecenia. Super wybiera. Rower mam od niedawna i nakręciłem dopiero ok 500 km ale nie żałuje ani jednej wydanej złotówki. Hamulce wymienię w przyszłym sezonie na XT. Dla mnie troszke słabo albo inaczej - mogłoby byc lepiej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o rabat, dostałem odpowiedź że mają sztywną politykę cenową ale na poprzednich stronach ktoś pisał że dostał. Może pod koniec sezonu coś obniżą. Zwracaj uwagę na kurs euro, z tego co zaobserwowałem to ceny zmieniają się z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając do Polski nie ma możliwości płatności w EUR, tylko PLN

 

Nieprawda.Na moją prośbę wystawili mi  fakturę w euro i w takiej walucie zrobiłem przelew po bankowym kursie.Sam przelew kosztował mnie ponad 100 pln.Szczerze pisząc to nie znalazłem sposobu by z pkobp przelać złotówki na konto niemieckiego banku.Co ciekawe przez 3 miesiące zastanawiania się czy Canyon to dobry zakup byłem w plecy prawie 300 pln .Ot ryzyko kursowe :)

 

Z zakupem roweru na pewno nie warto czekać do końca sezonu bo jest tak jak pisze Domin,zostają rozmiary dla krasnali i olbrzymów w dodatku w najmniej popularnych kolorach.

Edytowane przez severian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość petrop

Wydaje mi się że nei ma możliwości zakupu bez vatu. Ja wziąłem f vat na al 6.9 i tydzień temu dostałem informację że wszystko w porządku da się odliczyć. :) Wyszedł mnie 3560zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już opisywać warunków jakie trzeba spełnić aby kupić sprzęt bez vat`u ... było to już wielokrotnie wałkowane.

Kluczem do udanego zakupu jest NIP EU.

 

 

 

Nieprawda.Na moją prośbę wystawili mi  fakturę w euro i w takiej walucie zrobiłem przelew po bankowym kursie

 

Kiedy to było ?

 

A jak się nie ma konta w euro ... i tych euro w dobrej cenie ...

 

 

 

.Szczerze pisząc to nie znalazłem sposobu by z pkobp przelać złotówki na konto niemieckiego banku.
 

 

To nie kumam tej kombinacji.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście paypalem? Jakieś spready na pewno mają, ale może nie tak duże jak w banka

 

Nie próbowaliśmy bo nie ma takiej możliwości.Są dwie metody płatności:przelew lub karta kredytowa.

 

Edytowane przez severian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz sie wypowiem co do vatu kartofel gadasz bzdury tak maja naliczony vat 19% czyli cena brutto 800 euro zadzwonilem powiedzialem ze na firme i chce kupic bez vatu i kupilem bez vatu za 672 euro proste jak budowa cepa

gdubym nie kupil to bym sie nie wypowiadal ale kupilem od nich canyona 5,9 i wiem co pisze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz sie wypowiem co do vatu kartofel gadasz bzdury tak maja naliczony vat 19% czyli cena brutto 800 euro zadzwonilem powiedzialem ze na firme i chce kupic bez vatu i kupilem bez vatu za 672 euro proste jak budowa cepa gdubym nie kupil to bym sie nie wypowiadal ale kupilem od nich canyona 5,9 i wiem co pisze pozdrawiam

Można kupić bez Vatu w złotówkach normalnie i wyjdzie na to samo.

 

 

Podsumuję:

1. Można kupić bez Vatu mając jakiś tam Euro NIP

2. Nie można płacić w EUR kupując z Vatem, ale i tak zupełnie nic by to nie dało bo Canyon ma korzystny kurs

Edytowane przez KartofeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem już swojego Grand Canyona AL 5.9 i muszę przyznać - warto było czekać, sprzęt jest naprawdę wspaniałej jakości. Mam 183 cm wzrostu nogę 184 cm i rzeczywiście przekrok nie jest idealny, rower jest bardzo duży (większy niż się spodziewałem), ale mimo to jeździ się na nim bardzo fajnie i przekrok nie przeszkadza mi aż tak strasznie. Przy czym na razie nie mam pompki do kół i pojeździłem na fabrycznie napompowanych (bardzo mocno napompowanych) i mam wrażenie, że rower jest strasznie twardy, no ale jutro powinna dojechać pompka, spuszczę trochę powietrza i mam nadzieję, że będzie odrobinę miększy. Jakie ciśnienie byście proponowali na wagę 92 kg? Amortyzator napompowałem na 130 psi i też mam wrażenie, że jest dość twardy (wcześniej nie jeździłem nigdy na powietrznym amortyzatorze, może stąd to wrażenie). Siodełko masakrycznie twarde i chyba pójdzie do wymiany ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kilkanascie dni temu stalem sie szczesliwym posiadaczem Canyona al slx ..Faktycznie rower robi wieksze wrazenie niz foty na stronie producenta..Zapakowany jest rewelacyjnie a jakosc wykonania ramy jest niesamowita..Jakby ktos chcial info na temat rozmiarow czy innych rzeczy to pisac ,chetnie odpowiem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...