Skocz do zawartości

[Szczecin] Stalowy Paprykarz czyli Liściopadowy miniZlot Wszelakiej Maści Odmieńców


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Tak, to Rezerwat Dendrologiczny w Glinnej, a  tak super perfecto dokładnie - Punkt Informacji Przyrodniczo Leśnej.. po drugiej stronie brukowanej ulicy :)


Adamos - powiem tak - opona młodym zarostem z lekka podrapywała widła. Konieczne były naklejki po wewnętrznej stronie (po 2 dniach w błocie ubytków zero)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No właśnie, podbijam do powyższej prośby artoora. Napiszcie słowo jak to-to się sprawuje w pokonywaniu błotnistych Paprykarzowych szlaków, jak z prowadzeniem, na jakiej obrączce się to toczyło, ciśnieniu, i czy ogólnie się opłaca przy tej masie opony...

Z góry podziękował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
 Niniejszym, prawdopodobnie po raz pierwszy w Kraju-Raju zaistniało w środowisku naturalnym - blotopiachkorzenielasitepe - koło 29+. Szerzej nadmienimy otem w adekwatnym dziale.

a jak już wspomni ja dopiszę drobne pół słowa od siebie

Jedno jest pewne - 3" (w dodatku, niestety, na wąskiej obręczy) jakoś nie przeraża wielkością (za to bardzo dziwnie się wraca na nanoraoptora o 50mm szer. :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Durnykocie - no ten tego.. klasyczny i chyba najbardziej popularny pentacon six 
A co do foto - 42 517 aj-wery-lajków i podziw fanek mówi co innego ;)
Ale spokojnie, nie ma co zazdrościć - następnym razem gdy wpadniesz zrobimy sobie zdjęcie w trio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stallovy Paprykarz: POPRAWINY.

 

Może z lekkim (!) opóźnieniem ale zabłądzony samolot z kolegą Ivanem wylądował na ziemi zachodniopomorskiej.

Niedziela (tradycyjnie już) zaczęła się leniwie. Sobota wypłukała resztki klocków z Koniaka i Ivan zabrał się za swoje ulubione zajęcie - regulacja bebeczy7. Wyjechaliśmy po 13 z obranym kierunkiem  - Puszcza Bukowa. Czasu mało, ciemnica za 3godziny i jeszcze ten parszywy kawałek asfaltu dojazdowego...

 

 

Potwierdzam i jednocześnie pozdrawiam :)

W/w widziani na A.Poznańskiej w niedzielę około 14.00 -  blachosmrodem się wybrałem na zakupy do miasta wojewódzkiego i wcześniej nie byłem pewny czy to anarchy ale po wpisie powyżej i zdjęciach stwierdziłem, że wzrok i pamięć mam jeszcze dobrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Anarchy, Ivan, na ostatnim zdjęciu wyglądacie trochę nietentego... jakby to rzec... Męsko Inaczej

 

A czy tutaj lepiej :P ?

 

11296492075_a4138df6ac_b.jpg

 

Raz jeszcze wielkie dzięki dla Prezesa A. za Gościnę, Traski i Pogwarkę. Oby do nastepnego raza i tym razem bez konieczności robienia Poprawin :)

 

Dobra, biere się za klepanie tam gdzie trzeba, tego na co wielu czeka...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak z Pana Kleksa... :)

 

Paprykarz stał się jedynie wspomnieniem, aura za oknem pokazuje ile szczęścia mamy jak dotąd z naszymi nadmorskimi spotkaniami.

 

Cały czas chodzi mi po głowie bogactwo widzianego sprzętu...

 

Wciąż wiruje mi wizja innego rozmiaru ramy, poszerzania kokpitu, piasta oczekiwana pod Disc poleciała z powrotem do stanów bo wysłali mi nie taki model jak trzeba...

 

Wrócę  niebawem do tematu porządnych obręczy pod szerokie opony...

 

Krąży po głowie wizja ostrego napędu, lub małego ubiegowienia, w myślach luty Rychtara, i .... rama fula 130 mm skoku którego mogę mieć  ( w alu) rowery klamki lasy góry opony zaciski i obręcze....

 

No i najważniejsze: po kolejnym statecznym weekendzie trudno uwierzyć że z nie-na-cka zjeżdża się parsz 12ka ludzików i robi atmosferę, jak patrzę na hamburgera na kierownicy to mi się ckliwie robi :)

 

W zasadzie nie lubię zdjęć ale fajnie coś ze Szczecina odpalić, pal licho, że tam  gdzie cmentarz ku słońcu  to na światłach odwrotnie świecą diodami przyciski, i napieralski straszy w maku :)   

 

Ivan co ty klepiesz i gdzie ? Strach zapytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Itrze, nasz Drogi Marku
odkładam Coetza i biorę za Twoje wpisy. Zycie wg mamy Gumpa jest jak pudełko z czekoladkami, a Twoje wpisy....jak koncentrat pomidorowy, cały wieczór w 2 zdaniach. Tak perfekcyjnie złożonych, że niczego nie brakuje a każde kolejne słowo udowadnia, że z wszystkim zmieścisz się przed postawieniem kropki. Chylę "wysokie czoło" :D

A tak życiowo; dołóż bieg i oszczędź kolana, wsadź grube parówy, szerokiego barana i zapomnij choć na chwilę o alu :*
(choć aura i Ruda nie napawają radością na kolejne stal+jazda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Panie i Panowie, lejdis and dżentelmen,

 

Za namową kilku szczęśliwców wytypowanych do pra-premiery - wystawiam się na pręgierz publiczny/krytykę/obrzucanie zbukami - oto pierwsza moja stronica wuwuwu, traktuję to jako rozgrzewkę przed konkretną stroną z flaszami, 4D i wyskakującymi cyckami którą postaram się zmontować z okazji Paprykarza 2014.

 

Adres strony też taki sobie, oficjalna będzie się mienić Paprykarzem a nie mą ksywą, zamiarowuję również nieco ją apgrejdować co by więcej treści móc wrzucić, może nawet koszyczek Czerwonego Kapturka dodać celem przedpłat za imprę/haraczu dla Rudej Zośki...generalnie oczekuję konstruktywnej krytyki(wielkie dzięki dla Maciejas'a za dotychczasowe zruganie), piszcie co Wam pasi a co przeszkadza, czego w nadmiarze a czego brakuje. Za uwagi się nie obrażę i nie wystawię jęzora pokazując środkowego palucha, za to za komplementy mogę zmienić nieco pigment w okolicach policzków ;)

 

 

POZDRo-:ver i oby do Października!

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...