Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 16


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dżiś wieczorna jazda >trasą którą w niedziele mi pokazał kolega icon_razz.gif  >śrem>gaj>donatowo>i tak do samego Kościana(powrót tą samą trasą).Droga gładziutka jak pupa niemowlaka icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif  brak jakichkolwiek dziur,mały ruch(wyjeżdżałem z domu po 18 i w sumie może  z 30 samochodów mnie wymijało,w tą i z powrotem) Polecam tą trasę każdemu z okolicy  icon_wink.gif


Przy okazji w końcu ściągłem z mtb czujnik kadencji i założyłem do szosy oraz mogłem przetestować długie spodnie(w końcu hehe):


-87,62 km(w tym ok 9 km po mieście) ze średnią 30,6km/h-prędkość na trasie średnio 32km/h


-średnia kadencja 94


-średnia temp. 8,9 stopnia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... a ja zmieniłem pracę i nawet do wcześniejszych, średnio 70-80 km na tydzień, nie mogę teraz czasami dobić... :/ Nie ma czasu :)

Miałem tak niedawno, ale na szczęście nastąpiła zmiana życiowa i mogłem dziś skoczyć. Tylko 22km bo lało jak z cebra, ale za to szybko, jak zwykle kiedy leje w 36min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzestawiałem rowery w piwnicy, przyjrzałem się przedniej oponie i rozważałem, czy zrobiłem dobrze, ze przy zmianie tylnej opony z tej jaką miałem przy zakupie na Schwalbe Marathon Plus... nie zrobiłem tego samego z przodem..... sam nie wiem, z przodu bieżnik jest w znacznie lepszym stanie (trochę sobie poużywałem na tylnej)

Sam nie wiem co robić, zobaczymy jak się będzie jeździć zimą... jak będzie za mocno przód się ślizgać to przecież w zimę sklepy też pracują, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...