Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 16


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

  • DYSTANS62.62 km
  • CZAS TRWANIA2g:45m:09s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ22.8 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ46.5 km/h
  • KALORIE1878 kcal
  • ŚREDNIE TĘTNO151
  • MAX TĘTNO175
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ461 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ457 m
  • KADENCJA84 rpm
  • POGODAPrzeważnie zachmurzenie

http://www.endomondo.com/workouts/326310972/5953461

 

Kolejny rekord do kolekcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek Singltrek w deszczu, ale za to przetestowałem kamerkę i nagrałem filmik:

 

 

Wczoraj trening podjazdów i na koniec powrót polskim singlem - Zajęcznikiem.

 

big.jpg

 

A dzisiaj to co lubię najbardziej, czyli wycieczka w góry. Jechałem głównie po trasie zeszłorocznego BikeAdventure w Izerach. Byłem pierwszy raz na Wysokiej Kopie - kolejny szczyt Korony Gór Polski zdoboty :D Widoki były dzisiaj przepiękne, pogoda też dopisała.

 

 

 

Potem czerwonym szlakiem przez kopalnię na Wysoki Kamień, a stamtąd świetny długi zjazd żółtym szlakiem aż do Górzyńca. Nagrałem filmik, ale źle zamontowałem kamerkę i widać tylko moją ramę i nogi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś:86,13km ze średnią 32km/h + 3,62km icon_wink.gif


Dziś planowałem przejechać jakieś 120km,niestety dopadł mnie deszcz+niezła ulewa przez ok 10 minut icon_mad.gif było 3ba się  zatrzymać i schować pod daszek na pare minut icon_wink.gif Jazda  podczas której ledwo co się widzi drogę do przyjemnych nie należy..Żeby było ciekawiej to podczas rozjazdu nabawiłem się jedno centymetrowego rozcięcia opony.  


http://www.strava.com/activities/132393696


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakieś 22km po okolicznych lasach , tak żeby trochę kleszczy pozbierać :D. Przy okazji wypróbowałem nowy licznik Sigma BL-1200 i muszę przyznać, że za tą cenę naprawdę dobry wybór. Nowe koła też super się sprawują, 58 km/h wyciągnąłem ale coś nie mogę tej 60 wykręcić. Ogólnie miła przejażdżka nastawiona głównie na przetestowanie nowych części :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DYSTANS132.11 km

  • CZAS TRWANIA6g:03m:59s

ŚREDNIA PRĘKOŚĆ21.8 km/h

MAX PRĘDKOŚĆ44.2 km/h

KALORIE3570 kcal

ŚREDNIE TĘTNO141

MAX TĘTNO173

ŁĄCZNIE W GÓRĘ699 m

ŁĄCZNIE W DÓŁ702 m

KADENCJA80 rpm

POGODACzęściowo słonecznie

WIATR13.0 km/h 

http://www.endomondo.com/workouts/327093269/5953461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że angina trzyma konkretnie, to widząc to słońce za oknem musiałem  :w00t: i wyszło całkiem przyzwoicie ;)

  • DYSTANS18.99 km
  • CZAS TRWANIA42m:44s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ26.7 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ44.1 km/h
  • KALORIE545 kcal
  • MIN WYSOKOŚĆ38 m
  • MAX WYSOKOŚĆ99 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ95 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ106 m
  • POGODACzęściowo słonecznie
    http://www.endomondo.com/workouts/327043392/5744875
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety widelec szlag trafił i przez całe święte rowerowy abstynent.

Ale za to umyłem kasetę, koła, tarcze hamulcowe, odtłuściłem klocki i umyłem całe hamulce. Wymieniłem młynek w korbie z 24T na 22T, co przy okazji dało -5g na wadze. Sprawdziłem ciśnienie w oponach (chyba przednia dętka jest nie do końca szczelna, bo przez 5 dni uszło ciśnienie z 3 barów do 2). Wyczyściłem suport, bo troszkę brudu się zebrało.

Wczoraj próbowałem regulować mieszczucha, ale linki z pancerzami są tak styrane, że nic z tego nie wyszło (no jest lepiej jak było, ale to nie to).

Napompowałem wszystkie rowery (kto by pomyślał, że obręcz z makrokesza wytrzyma 8 barów i zacznie grać :D). Ogarnąłem piwniczne stanowisko pracy, w domu zrobiłem porządek w rowowych gratach.

I w sumie to sam nie wiem co ze sobą zrobić. Od tego nadmiaru wolnego czasu nawet zacząłem powtarzać do egzaminów.

 

A jeszcze sobie kupiłem tylną przerzutkę XT M772 GS. Tak na polepszenie humoru i pogorszenie kondycji finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 43 km, głównie po lasach i trochę po asfalcie żeby dojechać na miejsce :D. Na jednym podjeździe było takie błoto, że ledwo mogłem pchać rower do góry, dosłownie przyklejał się do ziemi :blink:. A na koniec góra uraczyła mnie masakrycznym zjazdem, tarcze hamulcowe tak się nagrzały, że gdy przejechałem przez rzekę to było słychać syk parującej z nich wody ale na szczęście ich kolor nie zmienił się na czerwony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DYSTANS44.84 km

  • CZAS TRWANIA2g:00m:43s

ŚREDNIA PRĘKOŚĆ22.3 km/h

MAX PRĘDKOŚĆ40.2 km/h

KALORIE1230 kcal

ŚREDNIE TĘTNO141

MAX TĘTNO163

ŁĄCZNIE W GÓRĘ262 m

ŁĄCZNIE W DÓŁ267 m

KADENCJA77 rpm

POGODACzęściowo słonecznie

WIATR12.0 km/h ↖

http://www.endomondo.com/workouts/327699156/5953461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...