Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 16


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

@impa Ty to ładnie latasz, takie dystanse co rusz i jakie ładne średnie :-)

 

 

 

 

Mi tysiak wychodzi w 3-4 miesiące a jemu w 10 dni :)

 

 

Bez przesady panowie,są osoby  co maja dużo wyższe średnie i to  na dłuższych dystansach,a tych jest nie mało.. :icon_wink: A i  bym dodał tylko że moje średnie jak  i dystanse jakie robie raczej nie robią wrażenia wśród szosowców  :icon_wink:  Rowerem zaczołem jeździć gdzieś w połowie 2012 roku,był to rower MTB i początkowo było to 50/50%  Teren/szosa,średnie jakie wtedy kręciłem to było między 19 a 23km/h na dystansie 30 do 50km..był to rok 2012. W 2013 już praktycznie tylko na drogach asfaltowych jeździłem,stopniowo średnie jak i dystanse wzrastały. Pewnie dalej bym się męczył mtb"kiem gdyby mi nie pękła  rama :woot: i to był właśnie impuls do kupna szosy.

Co do 1000 km w 10 dni to bez przesady :icon_wink:  miesięcznie robie jakieś 1400 do 1800km.Wiele żależy od warunków pogodowych,w deszczowe dni sobie odpuszczam jazdę,jak i samego grafiku w pracy a ten bywa naprawdę pokręcony :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na szybkiego kółeczko przez dwa mosty ~20km, a później pierwszy w tym roku grill  :icon_cool: 

  • DYSTANS19.44 km
  • CZAS TRWANIA1g:02m:10s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ18.8 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ30.6 km/h
  • KALORIE792 kcal
  • MIN WYSOKOŚĆ29 m
  • MAX WYSOKOŚĆ78 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ64 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ51 m
  • POGODAPrzjeściowe zachmurzenie
    http://www.endomondo.com/workouts/322259601/5744875
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś choroba mnie dopadła także na jakąkolwiek jazdę nie mam szans :angry2: ale za to miałem czas na większe zakupy. Dzisiaj trochę lepiej się poczułem więc postanowiłem założyć nowe koła, kasetę hg41 oraz tarcze hs1. Trochę się pomęczyłem z demontażem starych v-brakeów ale wszystko skończyło się dobrze. Mam nadzieję, że za niedługo wyzdrowieję, ale w sumie mi nie szkoda bo pogoda na razie nie zachęca do jazdy :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DYSTANS24.91 km
  • CZAS TRWANIA1g:15m:06s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ19.9 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ106.3 km/h
  • KALORIE1124 kcal
  • NAWODNIENIE0.26L
  • MIN WYSOKOŚĆ123 m
  • MAX WYSOKOŚĆ171 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ78 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ82 m
  • POGODAPrzeważnie słonecznie

 

http://www.endomondo.com/workouts/323726126/10366840

 

Prędkość maksymalna oczywiście przekłamana. Według wykresu wyniosła ona 41,29 km/h. Pojechać można było dopiero od 17 kilometra, wcześniej cały czas wiatr w twarz, niesamowicie hamujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DYSTANS30.28 km
  • CZAS TRWANIA1g:37m:10s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ18.7 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ40.7 km/h
  • KALORIE959 kcal
  • ŚREDNIE TĘTNO138
  • MAX TĘTNO170
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ166 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ174  

Tylko tyle bo odrazu po wjeździe do lasu pourywałem 2 szprychy w tylnym kole - powrót z kołem którego nie dało się zakręcić ręką , w dodatku rozwaliłem czujnik garmina prędkość / rytm . 

 

Potem wymiana szprych , adaptera hamulca ( krzywy ) oraz wyregulowanie obu zacisków .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...