Skocz do zawartości

[Siemianowice Śl] wspólne treningi, wyprawy


krzysbre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja wczoraj kręciłam w parku , dzisiaj byłam na rogoźniku :)

Jutro z rana też planuje w park, a w strony rogoźnika może w sobotę lub niedzielę   :)

na niedzielę mógłbym dołączyć się na swoim szesnastokilogramowym "ścigaczu" :) świerklaniec, rogoźnik, pyrzowice czy inne wsie czemu nie.... lecz ze wskazaniem na asfalt...

 

Ogólnie ostatnio preferuję tamte kierunki - Psary Sączów, to coś na D....o Dobieszowice czy to Wojkowice, Grodziec,   później Będzin Sosnowiec Mysłowice i powrót do Katowic zawsze coś znajdzie się a i trasa jest zróznicowana.

 

Nie tylko w niedzielę czy weekendy,w tygodniu również. Park jakoś już mi się znudził  - kręcioła można dostać od tego kółka -  z drugiej strony, wszystkie moje trasy są kółkami..... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gdyby ktoś chciał pojeździć w okolicach Ligoty, Murcek, to dajcie znać, mieszkam w Chorzowie, więc nawet już od parku można się ustawić, mam teraz urlop i często też w tygodniu wczesnym popołudniem mogę jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeżdżę tam stałą pętlę, przez Siemce i Przełajkę, Wojkowice w kierunku Przeczyc, 

potem powrót fajnym, największym podjazdem w kierunku Góry Siewierskiej, Rogoźnik i przez Bobrowniki, Piekary i Chorzów 

powrót pod wieżę tv.

Pętla ma około 55 km, ostatnio więcej na mtb jeżdżę, tempo 25-28 km/h. Jak ktoś chętny na takie kółeczko to dajcie znać w tym wątku. 

Pozdrawiam wszystkich kolarzy po drodze :) nawet tych bardzo lokalnych co ich bardzo dziwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...