Skocz do zawartości

[novatex] promocja w sklepie stacjonarnym - membrany


provid

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem się wczoraj do sklepu stacjonarnego BCM Novatex rozejrzeć się za zimową membraną. Przeglądałem ich sklep internetowy i zainteresowały mnie 2 modele - Stratos i Mawson cena jedyne 300 złotówek. Tak więc wchodzę sobie do sklepu, czyściutko, wszystko poukładane, muzyczka sobie gra w tle z głośników i pierwsze co rzuciło mi się w oczęta, to promocje ;) Sporo ich jest ;) Tak więc start w wieszak z kurtkami... a tu miła niespodzianka ! Cały wieszak w przecenie o 50 % z 300 na 150 złotówek ! No i są te kurteczki, które sobie upatrzyłem ;) Po licznych przymiarkach kupiłem model Mawson ze względu na wysoką i ocieplaną stójkę. 

To są te modele:

 

MAWSON

 

STRATOS

 

Są jeszcze rozmiary S, M, L-mało, XL-mało, XXL, XXXL, XXXXL (lol) Obsługa jest miła i doradzą zawsze ;) Tak więc kto może i ma możliwość, to niech śmiga póki jeszcze są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się wczoraj do sklepu stacjonarnego BCM Novatex rozejrzeć się za zimową membraną. Przeglądałem ich sklep internetowy i zainteresowały mnie 2 modele - Stratos i Mawson cena jedyne 300 złotówek. Tak więc wchodzę sobie do sklepu, czyściutko, wszystko poukładane, muzyczka sobie gra w tle z głośników i pierwsze co rzuciło mi się w oczęta, to promocje ;) Sporo ich jest ;) Tak więc start w wieszak z kurtkami... a tu miła niespodzianka ! Cały wieszak w przecenie o 50 % z 300 na 150 złotówek ! No i są te kurteczki, które sobie upatrzyłem ;) Po licznych przymiarkach kupiłem model Mawson ze względu na wysoką i ocieplaną stójkę. 

To są te modele:

 

MAWSON

 

STRATOS

 

Są jeszcze rozmiary S, M, L-mało, XL-mało, XXL, XXXL, XXXXL (lol) Obsługa jest miła i doradzą zawsze ;) Tak więc kto może i ma możliwość, to niech śmiga póki jeszcze są ;)

 

Niech ktoś podpowie:

W jakim sklepie stacjonarnym w Warszawie lub Legionowie mogę pomacać/przymierzyć produkty BCM Novatex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoSport ma ubrania BCM Novatex, ale oczywiście niecały asortyment

 

 

dzięki, sprawdzę

 

Przejechałem się wczoraj do sklepu stacjonarnego BCM Novatex rozejrzeć się za zimową membraną. Przeglądałem ich sklep internetowy i zainteresowały mnie 2 modele - Stratos i Mawson cena jedyne 300 złotówek. Tak więc wchodzę sobie do sklepu, czyściutko, wszystko poukładane, muzyczka sobie gra w tle z głośników i pierwsze co rzuciło mi się w oczęta, to promocje ;) Sporo ich jest ;) Tak więc start w wieszak z kurtkami... a tu miła niespodzianka ! Cały wieszak w przecenie o 50 % z 300 na 150 złotówek ! No i są te kurteczki, które sobie upatrzyłem ;) Po licznych przymiarkach kupiłem model Mawson ze względu na wysoką i ocieplaną stójkę. 

To są te modele:

 

MAWSON

 

STRATOS

 

Są jeszcze rozmiary S, M, L-mało, XL-mało, XXL, XXXL, XXXXL (lol) Obsługa jest miła i doradzą zawsze ;) Tak więc kto może i ma możliwość, to niech śmiga póki jeszcze są ;)

 

 

Jeszcze się zapytam, czy promocja dotyczyła tylko kurtek z membranami czy też spodni, wiatrówek, bluz, itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, ale aby mi się podróż samochodem zwróciła z Warszawy, to bym musiał kupić pełen komplet na jesień i drugi na zimę ( pod warunkiem że faktycznie mają super promocje na cały asortyment) lub zgarnąć dwie dodatkowe osoby do samochodu i zrzuta na paliwo i autostradę. Pytałem o sklepy stacjonarne w Warszawie, bo chciałem przynajmniej dotknąć i obejrzeć spodnie / kurtki tego producenta zanim przewalę 650 km w obie strony. Mam od nich komplecik na lato i oceniam go na 4- w pięciostopnowej skali zadowolenia (w koszulce puścił szew po miesiącu użytkowania).


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...