Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[novatex] promocja w sklepie stacjonarnym - membrany

novatex membrana kurtka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 provid

provid

Maniak

• Użytkownik
  • 300 postów
  • Imię:Marcin
Garaż Rower

Napisano 18 wrzesień 2013 - 18:10

Przejechałem się wczoraj do sklepu stacjonarnego BCM Novatex rozejrzeć się za zimową membraną. Przeglądałem ich sklep internetowy i zainteresowały mnie 2 modele - Stratos i Mawson cena jedyne 300 złotówek. Tak więc wchodzę sobie do sklepu, czyściutko, wszystko poukładane, muzyczka sobie gra w tle z głośników i pierwsze co rzuciło mi się w oczęta, to promocje ;) Sporo ich jest ;) Tak więc start w wieszak z kurtkami... a tu miła niespodzianka ! Cały wieszak w przecenie o 50 % z 300 na 150 złotówek ! No i są te kurteczki, które sobie upatrzyłem ;) Po licznych przymiarkach kupiłem model Mawson ze względu na wysoką i ocieplaną stójkę. 

To są te modele:

MAWSON

STRATOS

Są jeszcze rozmiary S, M, L-mało, XL-mało, XXL, XXXL, XXXXL (lol) Obsługa jest miła i doradzą zawsze ;) Tak więc kto może i ma możliwość, to niech śmiga póki jeszcze są ;)

• 0

stats.jpg 

Reklama

Reklama
  • Google

#2 Rulez

Rulez

Emeryt

• Użytkownik
  • 14809 postów
  • Imię:Paweł
Garaż Rower

Napisano 18 wrzesień 2013 - 19:35

Taaa, sądząc po jakości tego co ostatnio od nich kupiłem, te kurtki wyjściowo powinny być w cenie 150 :yucky:

• 0

#3 piterd3

piterd3

Maniak

• Użytkownik
  • 201 postów
  • Imię:Piotr
Garaż Rower

Napisano 19 wrzesień 2013 - 07:49

Spodenki również powinny być o połowę tańsze w vezuvio puszczają szwy

• 0

#4 Shottas06

Shottas06

Amator

• Użytkownik
  • 97 postów
  • Imię:Krzysiek
Garaż Rower

Napisano 24 wrzesień 2013 - 12:26

Przejechałem się wczoraj do sklepu stacjonarnego BCM Novatex rozejrzeć się za zimową membraną. Przeglądałem ich sklep internetowy i zainteresowały mnie 2 modele - Stratos i Mawson cena jedyne 300 złotówek. Tak więc wchodzę sobie do sklepu, czyściutko, wszystko poukładane, muzyczka sobie gra w tle z głośników i pierwsze co rzuciło mi się w oczęta, to promocje ;) Sporo ich jest ;) Tak więc start w wieszak z kurtkami... a tu miła niespodzianka ! Cały wieszak w przecenie o 50 % z 300 na 150 złotówek ! No i są te kurteczki, które sobie upatrzyłem ;) Po licznych przymiarkach kupiłem model Mawson ze względu na wysoką i ocieplaną stójkę. 

To są te modele:

MAWSON

STRATOS

Są jeszcze rozmiary S, M, L-mało, XL-mało, XXL, XXXL, XXXXL (lol) Obsługa jest miła i doradzą zawsze ;) Tak więc kto może i ma możliwość, to niech śmiga póki jeszcze są ;)

Niech ktoś podpowie:

W jakim sklepie stacjonarnym w Warszawie lub Legionowie mogę pomacać/przymierzyć produkty BCM Novatex?

• 0

#5 aflo

aflo

Amator

• Użytkownik
  • 59 postów
  • Imię:Adam

Napisano 24 wrzesień 2013 - 12:48

GoSport ma ubrania BCM Novatex, ale oczywiście niecały asortyment

• 0

Reklama

Reklama
  • Google

#6 Shottas06

Shottas06

Amator

• Użytkownik
  • 97 postów
Garaż Rower

Napisano 24 wrzesień 2013 - 14:22

GoSport ma ubrania BCM Novatex, ale oczywiście niecały asortyment

dzięki, sprawdzę

To są te modele:

MAWSON

STRATOS

Jeszcze się zapytam, czy promocja dotyczyła tylko kurtek z membranami czy też spodni, wiatrówek, bluz, itp.?

• 0

#7 provid

provid

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Imię:Marcin
Garaż Rower

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:57

@Shottas06

BCM Novatex ma swoją siedzibę w Puszczykowie koło Poznania i tam też znajduje się ich sklep stacjonarny. Promocje są na miejscu a nie w sklepie internetowym.

• 0

stats.jpg 

Reklama

Reklama
  • Google

#8 Shottas06

Shottas06

Amator

• Użytkownik
  • 97 postów
Garaż Rower

Napisano 25 wrzesień 2013 - 08:20

Zdaję sobie z tego sprawę, ale aby mi się podróż samochodem zwróciła z Warszawy, to bym musiał kupić pełen komplet na jesień i drugi na zimę ( pod warunkiem że faktycznie mają super promocje na cały asortyment) lub zgarnąć dwie dodatkowe osoby do samochodu i zrzuta na paliwo i autostradę. Pytałem o sklepy stacjonarne w Warszawie, bo chciałem przynajmniej dotknąć i obejrzeć spodnie / kurtki tego producenta zanim przewalę 650 km w obie strony. Mam od nich komplecik na lato i oceniam go na 4- w pięciostopnowej skali zadowolenia (w koszulce puścił szew po miesiącu użytkowania).

• 0