Skocz do zawartości

[łańcuch] nowy łancuch i dalej przeskakuje


vorvaver

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie nie jest ostre ale i tak widać spore zniszczenia na najmniejszych koronkach. Nie sądzę aby się obyło bez ich wymiany albo całek kasety. Nie mam pojęcia co Ty robisz, że je tak zmasakrowałeś biorąc pod uwagę skąd jesteś. No chyba, że notorycznie jeżdzisz po szosie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie jest ostre ale i tak widać spore zniszczenia na najmniejszych koronkach. Nie sądzę aby się obyło bez ich wymiany albo całek kasety. Nie mam pojęcia co Ty robisz, że je tak zmasakrowałeś biorąc pod uwagę skąd jesteś. No chyba, że notorycznie jeżdzisz po szosie.

 

 

 

jestem z Zawoji jeżdze rożnie  co mi przyjdzie do głowy las szosa

 

przebieg ok 4,5 tys

jestem 2 właścicielem to nie wiem kiedy wymieniane było

 

 

jestem z Zawoji jeżdze rożnie  co mi przyjdzie do głowy las szosa

 

przebieg ok 4,5 tys

jestem 2 właścicielem to nie wiem kiedy wymieniane było

jaki polewaliście by kasetę w cenie do 150 tak by była Kompatybilny z łańcuchem pc971

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

tu zdjęcie kasety

Głowę dam sobie uciąć ze te ochraniacze już widziałem i powiedziałem ze ta kaseta nie nadaje sie już pod nowy łańcuch ... wiec po co zakładać nowy temat hmm ?

 

edyta

 

 

 

proszę o ocenę tej kasety czy jest w dobrym stanie http://pokazywarka.pl/tj2tw6/

Ładne ochraniacze ... ale mimo to i tak kaseta do reusingu sie nie nadaje raczej, co najwyżej recyclingu jak jest dość dobrej klasy.

Pamięć jednak mnie nie zwodzi :P ale innych chyba tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...