Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Jechalem bo musialem planowe 7 kolko skonczyc. Widzialem jak sie ogladasz za siebie, ale twoi "towarzysze" jak juz wczesniej napisalem odpadli :D Nie wiem czy lightowo jechales jak mi garniak w domu pokazal , ze ostatnie kolko mialem > 28 km/h a przewagi "pare" metrow zlapales ... No , ale z drugiej strony to co u Ciebie na luzie to u niejednego max :D :D :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym sezonie miałem Schwalbe, ktore tez tak huczały :) teraz mam Geaxy. Mnie to nawet pasuje, ze one takie głośne są bo przynajmniej ludzie z daleka juz sie oglądają i wiedza, ze trza zejść z toru ;) dlatego mi sie w parku tak dobrze jeździ i nie narzekam na pieszych :P

 

Ps. Najlepszy dźwięk to one wydają jak sie jedzie grubo ponad 40km/h!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na luziku, bo malo czasu ( w koncu trza bylo jajca powswiecic ;) ) Pozatym cos sie wczoraj przykwasilem a pomijajac wszystko w parku masakra po tej wichurze. Kolo bocznej bramy zoo lezy ogromne drzewo wyrwane z korzeniami , nawet mi sie skojarzylo, ze AdamJedzie jezdzil ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witajcie.

Ja dziś zaczołem po 16-stej dopiero kręcenie.

Wiatr był miejsciami, trza było się trzymac, ale bywało już gorzej więc gleby nie miałem.

Park był nieprzejezny. Kupa gałęzi miejscami spadały duże grube jak kiełbasa. Bałem się jeździć w sumie na parku więc po dwóch kółkach ruszyłem na Piekary w moje strony. Padło 60 km.

Jutro bedę na parku możemy startowac gdzieś jak coś spod Kapelusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy ktoś by wytłumaczył narysował jak Wy ta pętle jeździcie ?

ewentualnie ciekawe kółko na MTB,

planuje w tym roku zacząć jeździć coś więcej niż tylko do pracy :P

 

Pętle masz wyznaczoną na asfalcie, nie idzie nie trafić na nią.

 

A jak chcesz MTB, to możesz ciorać kółeczka z ubiegłorocznej edycji Hołda Race. Pętla ma ciut ponad 5km, momentami jest trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też wyjechałem około 10-tej. Skierowałem się w strone zbiorników pogoria, przez łagisze, poźniej tworzeń, łosień, niegowonice i ogrodzieniec. z powrotem przez zawiercie, siewierz, przeczyce, tuliszów, dąbie, psary i do domu. Padło 102 km, średnia 27.5km/h Vmax 67km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam tak ten wasz temat i wreszcie wybrałem się wczoraj do parku z racji nieciekawej pogody. Byłem tam na szosie pierwszy raz i muszę przyznać, że jazda na szosówce po parku zakrawa o masochizm. Fatalny asfalt jedynie koło stadionu da radę jakoś latać i w dodatku wczoraj wszędzie leżały gałęzie :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałęzie leżały po wczorajszym wietrzyku, dzisiaj dalej syfu na ścieżce leży no ale w święta raczej nikt nie posprząta,

byłem dziś "z buta" i znalazłem tą czerwoną ścieżkę :P o 15 masa ludzi, rolkarzy itp itd, oczywiście na ścieżce też...

chyba się jutro wybiorę około 8 - 9 starym hexagonem pokręcić rekracyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu. Z Toba to moga potrenowac slalom Ci , ktorym pikawa wytrzyma ;) Pomijajac to fakt faktem troche zielska i patykow lezy , ale problem to zaden. Ja juz uzupelniam "paliwo" i dobrze , ze sie nie dalem namowic na kolejne kolko bo goscie na 15 byli, wiec na styk wrocilem:D

 

Pozdr 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...