Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

puk puk... jest tam kto?! ostatni wpis 1 lutego, mamy 28.03 czas "odświeżyć" temat. czy ktoś planuje późnymi popołudniami, ok. 18-ej lub później "wielkie pętle" po parku? dzisiaj miałem przyjemność pokręcić się po parku, najpierw 4 pętle samodzielnie, a potem 3 kółka z 3 osobami - dwóch na kolarkach i jeden na góralu. Dopiero wtedy przez te 3 kółka doświadczyłem tego, co się nazywa pracą zespołową ;)

 

Czy jest ktoś chętny na wspólne kręcenie po "wielkiej pętli" jak pisałem powyżej? Oferuję tempo 30 lub ciut wyższe, może nie jest wyścigowe, z racji wieku oraz rozpoczęcia treningów jest takie a nie inne, w grupie wiadomo tempo będzie większe. Mam 38 lat, mogę zaoferować 2-3 godzinki kręcenia w takim tempie, dłuższe kręcenie dopiero musi się "wyrobić". Obecnie nie porwę się na trening kolarski w grupie ponad 100km z Infrasettimanale Classico - https://www.strava.com/activities/527110236, szukam chętnych do krótszych treningów po "wielkiej pętli".

 

Chętnych proszę o wpisy, kto i kiedy chce pokręcić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstępnie jesteśmy umówieni jutro pod kapeluszem. ja również na czarnym b-twin, biały kask. piszesz średnia 30, mam nadzieję że dotrzymam tempa, u mnie dzisiaj średnia była niecałe 27, tempo było powyżej 30. w grupie się podciągnie, nawet gdybym się miał "wyłożyć", to te 1-1,5h wytrzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa generalnie zamiłowanie do kółek w parku nam zostało i coś tam kręcimy. Jakby nie patrzeć to teraz jest najlepszy okres na jazde w parku(najwięcej zająców sie tam teraz kręci). Na pewno sie tam kiedyś spotkamy  :thumbsup:

 

Ps. Amadeusz żałuj, ze nie byłeś na Grodzcu dzisiaj...ale był łogień hehe  :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza zajączkami, również dzisiaj pojawiła się dodatkowa dawka adrenaliny, slalom pomiędzy spacerowiczami ;)

 

@Amadeoooo zobaczyłem Twoją aktywność  na strava, jesteś wytrenowany, jak nie dam rady to chociaż będę mieć możliwość spróbować pokręcić się z kimś wytrenowanym, lepsze to dać się "stracić" podczas jazdy aniżeli siedzieć w domu i nic nie kręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

27 tez może być, byle by w równym tempie pokręcić
Jeżeli nie dam rady Ci dotrzymać tempa, to już więcej nie będę na forum i gdziekolwiek d... zawracać ;) Zawsze możesz odjechać i zapomnieć o tym co było he...

 

uważaj na Stu, on jest jeszcze bardziej wytrenowany
o stu to już rok temu czytałem tutaj "ostrzeżenia", że potrafi niejednego uświadomić, że ten drugi musi jeszcze popracować na swoim wytrenowaniem he... dlatego szacun dla niego. do odważnych świat należy, jak z Amadeoooo nie dam rady dotrzymać tempa, obiecuję że już więcej nie będę "naciągać" innych, po prostu trzeba się załapać na kurs z innymi i tyle....

 

Pewnie wpadne jutro na pare kółek
może pokręcisz z nami, wiem że dla Ciebie 27 to jak wrzucenie na luz w samochodzie, cennych rad od wytrenowanych nigdy za dużo. 

 

Noo ja też na spokojnie jutro ale co najmniej godzinke
Panowie umawiamy się tak, że jak nie dam rady, odpuszczam Was i tyle... Specjalnie nie jedziecie do parku dla mnie, nikt nie powinien być z powodu ewentualnej mojej porażki zawiedziony straconym czasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle by w równym tempie pokręcić

to powinno być mottem dla każdego, kto chce w parku się "dokleić" do innych. Dzisiaj w czwórkę kręciłem kolejne 3 kółka, wcześniej 4 kółka samodzielnie. Tyle że jak się "dokleiłem" na kolejne 3 kółka, to zaczął się "wyścig"..... każdy z pozostałej trójki chciał każdemu uciec, ciut tam próbowałem "zaproponować zmiany", ale każdy miał inne plany, to i w sumie dla mnie na 7 kółko musiało wystarczyć, miałem 2 godziny kręcenia. Doświadczyłem dzisiaj "ucieczki" z grupy, i najgorszego co może być czyli zrywania tempa.... ;)

 

na pewno nie bedziemy Ci uciekać

tego się obawiałem, potwierdziłeś że tak nie będzie, to "spokojna moja rozczochrana"  :thumbsup: ja nie jestem z tych ludków, co się boją potu i wysiłku, szukam mocnych wrażeń stąd mój "post rozpaczy", abym nie walczył na kółkach sam ze sobą a potem zrywał tempa z innymi, którzy zamiast współpracować w grupie, zrywają tempo aby udowodnić komuś, że są lepsi ;)

 

smarkaj śmiało-to nawet wskazane jest

he.... mam chusteczki i nie zawaham się ich użyć, kurcze człowiek jak tylko nabierze tempa, jakoś z nosa zaczyna się lać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ustawiamy na normalne kręcenie to tak jest i nie ma zadnych szalenst.(no chyba, ze umawiamy sie na lotną premie pod Bazantem i potem czekamy na ostatniego, który stawia piwo :) )

Co innego jak sie w parku trafi przypadkowo kilku chopa co to każdy mysli, ze jest lokalnym Contadorem to wtedy jest "zabawa" i to jest kwintesencja jazdy w parku jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam, cześć, sie manko....Wielki Come Back Stu na salony po długiej przerwie...Hehehe 

Byłem dziś w parku tak żeby se przypomnieć jak to kiedyś sie kręciło...pieszych, rolkarzy, latajacych piesków jak zawsze w brud :thumbsup: ale, ale trafił sie w końcu jeden zając co chyba mnie nie znał i chciał sie pościgać na podjezdzie! :woot:  Normalnie cieszyłem sie jak dziecko jak ogoliłem bażanta pierwszy :icon_cool:  Tak wiec Panowie jak ktos jezdzi jeszcze po parku to dawac znać w wątku to sie zrobi jakies ustawki  :002:  

 

ps. Dawno nie było żadnych statystyk, predkosci podawanych w wątku...to na pisze tylko, że teraz smigam ze srednia 38,5km/h na 50km rzecz jasna na MTB dalej na zwykłych platformach tyle, że na 29erze. A teraz śmiało można hejtować!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...