Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wole w sobote przepleść trasę wstawkami terenowymi. Troszeczkę przełaju jak ostatnio ze STU.

Ja wyjdę na rower koło 13 myślę.

W niedzielę raczej standard. Jak ktoś chetny to zapraszam.

 

Ciekawe rzeczy z tymi napędami.

Ja myślę nad przejsciem na klasczną korbę, bo w peletonie nie ma czym jechac na kompakcie.

Ale to już chyba na przyszły rok. Teraz mało czasu na rower.

Patrze na Strave, wszycy jeżdzą a ja musze pracować :sweat:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy z tymi napędami.

Ja myślę nad przejsciem na klasczną korbę, bo w peletonie nie ma czym jechac na kompakcie.

 

a może półkompakt czyli 52/36? W końcu jeden ząbek z przodu to 1/3 zęba z tyłu, aż tak dużej różnicy nie powinno być w przełożeniach między 53 a 52na dużym blacie. O mniejszej zębatce nie wypowiadam się , jaką człowiek ma nogę  - taka zębatka.

 

A tak w ogóle to wybrałbym się ze sławetną ekipą, choć pewnie na płaskim czy z górki i tak mi odjedzie i tyle będę jej widział na trasie Zendek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotny wilk powrócił....samotnie bo jak zwykle za szybki dla krosowców , za wolny dla kolarzówek, Ogólnie dziś to za "szybki" dla wszystkich był tyle dobrze,ze wiatr stały z oczywistego Wschodniego Kierunku to do Mierzęcic ładnie pod wiatr...dobrze,że kierunek niezmienny to wynagrodził jazdę powrotną przez Górę Siewierską.
"Mnóstwo" rowerzystów na trasie.. jeden jakiś CCC-owiec tylko śmignął obok jeszcze przed lotniskiem i tyle go widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś o 13 koło tego sklepu. Ale jak widze ze Stravy jechaliście inaczej. W sumie ładnie pojechany ten podjazd ze sklepu z lodami w stronę Targoszyc.

Co do jutro. Troszkę boleję z tego powodu, że was zdradzam z chłopakami z Grodźca. Ale bardziej mi pasuje. Trasy szybsze i nie musze ciągnąc peletonu.

Jak by była cała nasza ekipa to pojadę z Wami. na razie widzę STU, Erzurum i może Rafał.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie temperatura i wiatr nie strasznie. Nie lubię tylko jak jest mokry asfalt bo wszytsko się brudzi.

 

Na tę chwilę godzina 11-sta pod wieżą brzmi dobrze.

Oczywiśćie sobota.

Niedziela standard, czyli trening z mastersami z Grodźca, na co oczywiście zapraszam.

 

Co do soboty Zendek dla mnie jest zbyt oklepany, Wole dużą pętlę Woźniki - Myszków. Wychodzi wtedy u mnie równa stówka.

Ewentulanie Wysoka-Rokitno-Niegowonice. Jak chcecie podjazdy.

 

No ale zobaczy się na miejscu.

 

ps.

Co do korby to też będę zmieniał.

Albo zaczekam aż zjadę tę moją.

W sumie chodzi mi tylko o wagę.

Szukam takiej w granicach 700g, Ultegra by pasowała waży 702.

Obecna co mam waży prawie 900. Więc zawsze coś mniej.

Czytałem, że testy sztywności wygrywa ultegra nawet ma lepsze wyniki niż dura.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to się spociłem tak było ciepło maksymalnie licznik mi pokazywał 14st.

A ubrałem się jak na 5 ;).

 

Spóźniłem się na zbiórkę i musiałem później swoje wyjechać bo tak to bym wracał z czterdziestoma kilometrami.

No szkoda, że nie chceliście odbić na Siewierz.

 

Jak macie konkretnie propozycje na jutro to pisać.

Bo jak nie to lece standard albo Woźniki-Myszków, ze standardu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...