Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji nie wie ktoś na ch** robią te metalowe słupki niskiej wysokości przy ścieżce rowerowej? Jak dla mnie to genialne narzędzie do zabijania rowerzystów jak ktoś będzie musiał awaryjnie zjechać na pobocze, bo takie to niskie, że tego nie widać, aż się na to nie wjedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosbe mam dajcie jakiegos gpx-a lub innego slada  bo dzis chcialem sprawdzic segment ale mi sie po.... w krzokach i sie pogubilem ;)

 

Co za problem ze zgraniem GPX. Jeden przycisk na strawie. Na mapce go znajdziesz :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem ze zgraniem GPX. Jeden przycisk na strawie. Na mapce go znajdziesz :thumbsup:

Patrza i patrza i znalezc nie moga :( Tempy zech jest :( Chyba , ze chodzi o ten przycisk co dziala tylko w wersji premium ... Jesli tak to prosze o pomoc w pobraniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z segmentu chyba się nie da niestety, możesz jedynie pobrać gpx z czyjegoś przejazdu:

https://www.strava.com/activities/309880244 - tu powinieneś mieć przycisk gpx na mapie, ale nie wiem na ile to Ci pomoże bo to Ci weźmie całą trasę tamtego wypadu. Teraz by trzeba użyć czegoś a la gps track editor żeby ograniczyć to jedynie do segmentu triathlonowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...