Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Oj widzę, że się dzieje. A ja przeleżałem tydzień z gorączką swoją i syna… Nic to. 

Chłopaki, trzymam za Was kciuki i liczę, że kiedyś się razem przejedziemy. 

Acha - na Radlin już na 100% przyjeżdżam i wezmę udział w tym najkrótszym dystansie 150 km. Może ktoś chętny? Jadę ze szwagrem więc można stworzyć jakąś przyzwoitą grupę do 6 chłopa, która będzie dawać sobie zmiany.

 

pozdr i słoneczka w parku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie po dzisiejszym tripie to nawet nie miałem juz siły jechać do parku, a chciałem se tam kilka pętli strzelić :)

Do Góry Siewierdkiej-Brzękowice czułem sie jak młody buk ;) ale juz po niej to nie miałem siły nawet zjeść czekolady ;p ktoś wyłączył prąd bo rachunku nie zapłaciłem he he he ;)

W sumie z licznika to równiutenka stówka mi pękła ze sr. 28,7km/h

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj fajnie było, do 50km średnia 31 dawno tak szybko nie jeździłem. Potem już coraz gorzej :) no i zaczęło wiać, jak odpadłem do Was i jechałem tą długą prostą w kierunku SIemianowic, to tak wiało, 

że momentami średnia była 15km/h :) samemu jechać w takich warunkach nie jest łatwo.

Ostatecznie 88km i średnia 27, jak na ciągle sezon zimowy to nie jest źle.

Do następnego.

 

Adam..czekamy w parku :) Patryka też zapraszamy, tylko pamiętaj, że średnie co najmniej 28.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było zbyt pięknie słońce, ciepło a tu taka hu...nia, w niedzielę walczyłem koło lotniska taki wmordewind że miejsca jechane 40avg jechałem 22avg ale takie jazdy też są potrzebne, mam nadzieję że do Was dołączę jak będzie pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie pogoda nam sie szykuje bombowa na week, wiec smarujcie juz łańcuchy! :)

Dwie setki muszą wskoczyć we dwa dni, a przewodnicy niech obmyślają juz trasę ;)

Myśle, ze z frekwencją nie bedzie problemu... :D

Ja dzis skromne 80kaem i w dodatku trafiłem na ta największa zamieć, ale potem było juz miodzio!

Średnia-wiadomo poniżej 27km/h nie schodzę nawet jak śpię he he :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...