Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

A u nas pada/słońce/pada/słońce. Można ryzykować, ale przy wietrze 29km/h mi się nie chce. Trenażejros uprawiam. Także cieszcie się pogodą i śmigajcie! Do zobaczenia na wiosnę, chłopaki. 

A może wyskoczycie na czerwcowy maraton w Radlinie? Moglibyśmy pośmigać jedną szybką grupą - jeśli za Wami nadążę.

 

Stu - z bazą w styczniu to nie poszalejesz. Będziesz musiał kolejnego pika szykować na marzec. Wtdy też nie zwojujesz nic. No to potem masz maj - tu już pośmigasz z kolegami. A potem Ty będziesz już po sezonie i będziesz narzekać, że jest słabo, że masz ciężki rower, że nie ma jeleni, że ludzie łażą koło zoo, że tamto i owanto. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę, że Stu w sezonie 2015 będzie kilka razy szczytował, coś ala Kwiatkowski w poprzednim :)

 

Stu, mały offtop, jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma (oprócz wagi) i na którym Ty jeździsz?

http://allegro.pl/kmc-lancuch-x-10-sl-zloty-10s-114ogniw-cyklomania-i4986012891.html

http://allegro.pl/lancuch-kmc-x10-el-ti-nx-10s-gold-114-ogniw-i4956234760.html

 

warto dopłacać do SL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, w tym sezonie postawiłem na rekreację... Żadnego ścigania, byle by sie z koła nie dać urwać :D

U mnie z formą jest tak, ze moge ją mieć w trzy dni, ale i tez w trzy dni ją stracić, a to dlatego, ze ja nie mam żadnego planu treningowego. Dla mnie jazda to ciągły tlen, a ze raz sie bardziej spoce, a raz mniej to juz od zającow zależy :P

 

@erzurum, w praktyce nie ma żadnej różnicy, wiec bierz ten z Chorzowa-mozesz odebrać osobiście, bardzo spoko gość w tym sklepie sprzedaje, sam często sie tam stołuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, mnie sie nie chce jechać do Toporowic po nowego KOMa, a tam sa dobrze punktowane ;) a co dopiero do Radlina :P

Moze za kilka lat jak juz kupie sobie kask, założę SPDki, przeczytam kilka dobrych pozycji o metodyce treningu i jak bedzie kategoryczny zakaz jazdy na kole w parku to wtedy pomyśle o innych rozrywkach na rowerze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3ci dzien wiosennej pogody i 3cie 80kaemow wpadło, jeszcze jutro i podwójne Grande Fundi jak nic zaliczone bedzie ;)

Styczeń sie jeszcze dobrze nie skończy a mi juz 1kkm wskoczy :) To moze byc ciekawy sezon, naprawdę :P

 

@erzurum jak stoisz z czasem w sobotę, bo pogoda majowa bedzie to mozna kręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...