Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest ludziska! Widzę, ze tu na forum jak ktoś komuś nie doje###Albo nie obrazi, czy wyśmieje to cisza jak na spowiedzi jest...

Oj nieładnie nieładnie. Chyba, ze ciepłe lacie pozakladaliscie i nie jeździcie? Ja nawet przeziębiony cos tam kręcę i wlasnie 16 tysi mi wybiło w sezonie :) wiec Panowie na szosach nie dziwcie sie, ze nie dajecie mi rady na segmentach... :P

Nowe segmenty dla napinaczy w parku specjalnie były zrobione i co? I Nikt nie przejechał! Bida z nędza ;)

 

Moze to was zachęci do rywalizacji, ot taka mała czasóweczka na płaskim...Oczywiście ja mam KOMa na razie he he :P

 

http://www.strava.com/segments/8402127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pewnego typka, to i nie ma kto zamętu siać, stąd niebywały spokój w temacie  :teehee:

 

No faktycznie, Amadeo coś cicho ostatnio :D

 

 

Ja sie przerzuciłem już na tryb zimowy, czyli bieganie i siłka. Rower do kąta, a być może nawet na allegro bo rama za duża na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he no Bikera tu nie ma bo niektórzy najpierw usilnie go prowokowali, a jak już dał się sprowokować to zgłosili do administracji jak ostatnie... (nie dokończę bo też dostanę bana). Żenujące zachowanie, od tej akcji przestało mi się chciec udzielać w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lasq górala miałeś przywieźć...?

Nie przesadzaj znowu, biker został zbanowany tylko dlatego, ze założył drugie konto, a tu chyba nikt palców w tym nie maczał. Jego wypowiedzi były jakie były (mnie osobiście śmieszyły) ale na pewno nie były przyczyną jego zbanowania. Za takie pierdoły dostaje sie tylko ostrzeżenia-sam mam juz dwa na koncie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

a jak już dał się sprowokować to zgłosili do administracji

 

biker był u mnie i nie tylko u mnie pod lupą już od dłuższego czasu, bana dostał za całokształt wypowiedzi, założenie trzech kont i chamskie i wulgarne teksty na priv. Na początku nie ruszałem tego tematu, bo stwierdziłem że kisicie się na swoim podwórku i na forum nie wyłazicie, później miałem już dość i trochę pokosiłem, później znów dałem szansę ale ktoś zrozumiał a ktoś zaczął rzucać do mnie mięsem na priv. Więc proszę tu nikogo nie usprawiedliwiać.
Tak na marginesie dodam, że osoby które go prowokowały też dostały ostrzeżenia.

 

Za takie pierdoły dostaje sie tylko ostrzeżenia-sam mam juz dwa na koncie

 

jedno, nie kłam ;), ale jak chcesz to drugie mogę dołożyć :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, jedno tylko mam, zle spojrzałem ;) Ja wulgarny nie jestem, a prowokuje w mało szkodliwy sposób :D wiec drugie mi sie nie należy :P

 

Dobra chłopaki odnośnie treningu w zimie co polecacie na nogi, żeby Was zmiażdżyć w przyszłym sezonie na pętli WPKiW ?! :D

Próbowałem troche biegać w tamtym tygodniu, ale do teraz moje kolana nie mogą dojść do siebie :( i to raczej nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrmorty: ok, dzięki za wyjaśnienie

 

@stu: bieganie i tak nie rozwija tych samych mięśni co rower, jedynie kondycję ;) Ze sportów ziomowych ponoć najlepsze są narty biegowe, ale nie sądzę żebyś się skusił. Tak to na rower najlepszy jest... rower (eureka! :P ), albo stacjonarny, albo trenażer, albo opatulić się i cisnąć przez zaspy po parku :P

 

A jak chcesz pocisnąć same muskle na siłce to tu jest ciekawy artykuł (tylko dość długi): http://www.cyklomaniak.com.pl/2013/10/kolarskie-zimowe-cwiczenia-siowe-jak.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jechalem dziś z mojej "małej pętli" w stronę parku i pomyslałem, że pojadę przez Michałkowice. No Strava nie zaliczyła przejażdu widocznie za bardzo ścinałem rondo ;-).

No zaczyna się robić fajnie. Na Pogori zero ludzi, i na parku też, można zacząć poprawiać swoje przejazdy ;-)

Nie spotkałem nikogo w WPKiW, a że zaczeło padać to się zaczołem zwijać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W kwestii treningu jeśli macie możliwość popływać przynajmniej raz w tygodniu to też będzie dobrze - poprawiasz wydolność płuc, no i mięśnie grzbietu pracują. Można biegówki, ale sami widzicie jak to jest z tym śniegiem u nas. Ja mieszkam na dalekiej północy, rzut beretem od kacapskiej enklawy i mimo, że jest to polska syberia, to i tak śniegu w ostatnim czasie jak na lekarstwo. Kupiłem sobie narty, ale co z tego jak przez ostatnie dwa sezony miałem je na nogach dosłownie kilka razy bo albo śniegu nie ma albo jest zmrożony. U Was na Śląsku pewnie z tym jest jeszcze gorzej.
Zostaje trenażer, pływanie i jakieś truchty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamie nie zaliczyło Ci segmentu bo za krótko pojechales...on jest troche dłuższy ;)

@lask artykuł bardzo fajny.

Szkoda tylko, ze mnie sie nie bedzie chciało konsekwentnie ćwiczyć...zreszta do regularnego biegania i pływania to na pewno tez bym sie nie zmusił :(

Co zrobic jak tylko jazda na rowerze mnie sie podoba i to w dodatku po parku za zajacami :) juz nawet ta strava troche nudna sie staje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...