Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

oficjalnie uprasza się kolegę biker90 o zaprzestanie prywatnych wycieczek, nabranie ogłady osobistej tak aby zaprzestał używania słów powszechnie uznawanych za obraźliwe i wyciszenie emocji.
Niezastosowanie się do tej prośby będzie skutkowało oddelegowaniem kolegi na inne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też po parku śmigam na białej kozie, lecz koło 4-5 wtedy tylko mam czas. 

Jako, że nowy jestem to nie wiem o co chodzi, ale temat przeczytałem i fajnie, że macie pasję kręcenia dla jako to piszecie tlenienia. Co to za moderator który burdel robi na sam końcu, a nie początku kiedy użytkownicy amadeo, biker90 i hookie oraz inni siebie szkalują. Może wyjdźcie sobie na dwór, a nie przepychanki robicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he to jest temat rzeka...i dobrze bo ile można by tu pisać o tym parku...? Owszem czasy i rekordy to rzecz święta i każdy tu piszący powinien tego przestrzegać! :P

Oj w parku juz coraz większe pustki sa, dzis nie spotkałem zupełnie nikogo(czytać zającow) na 7 kółek, bo na więcej to juz nie ma ochoty robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Astexx'a nie ma - było to konto założone przez kolegę biker90 - ot takie rozdwojenie jaźni chyba, albo kompletny brak wiedzy jak działają mechanizmy dużych forów i co może zobaczyć obsługa tegoż forum.

Przepraszam za OT ale dostałem dwie wiadomości z prośbą by coś zrobić z jego tekstami.
Przyjemnego kręcenia chłopaki  ;)

 

P.S. - czy wspominałem coś o delegacji? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadeoo też nie było ??  bo chyba go mijałem  przy kapeluszu, ale nie jestem pewien.

 Hej, byłem dzis od 1430 do 16, niestety jazda w pojedynke w parku jest dla mnie całkowicie do kitu :( Tylko z partnerem / zającami potrafi to być interesujące

 

@biker90 - nosił wilk razy kilka ... :-)

 

Konkrety - czy jutro ktoś chętny 16 - 17, średnia ok 30 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

wróciłem to Ja dawny biker90. Na wstępie trzy sprawy:

1. Stu nie założyłem drugiego konta, nie wiem skąd adminowi się takie coś przypałętało jak również nie wiem skąd Ty takie wnioski wysuwasz!

2. Prawda boli, nie będę się podporządkowywał komuś. Wolność słowa istnieje, a jeśli dla moda takie słowa jak używam są obraźliwe dla innych czy jego samego to polecam się zastanowić, bo słowo nie jedno ma znaczenie.

3. Czemu mod się akurat do mnie przyczepił to oczywiste: zostawię to dla siebie. Oby mi tego konta nie usunął przez własne poglądy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...