Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja sie pochwale, ze byłem dzis od 17 do 18:30 i nikogo z was nie spotkałem.

Ale za to znowu zostałem pochwalony za "mocna jazdę" tym razem przez jakiegoś dziadka na Specu, oczywiście góral. Wskoczył mi na kolo nawet nie wiedziałem kiedy i tak moze ze trzy pętle, aż wkońcu za bazantem dostałem od niego "Kudosa" ;) i poszed jak burza z górki, a tempo było no cóż... średnia cos kolo 27km/h, wiec ziewanko było, ale grunt ze tamtemu sie podobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niewypał. Tak samo jak wcześniej wspomniany czerwono zielony chodnik, na którym w zimę lub po deszczu można się zabić, a powstał pewnie z myśla o poprawie bezpieczeństwa na ścieżce dla rowerów/rolek. Domyślam sie, że za pieniądze z tego chodniczka można by pewnie zrobić nową warste asfaltu i było by o wiele bezpieczniej.

 

No ja dziś pełen tlen. Zapisałem się na ostatnim miejscu w Tour de Rogożnik, a później troszeczkę parku.

Na koniec zaczeło padać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powstał pewnie z myśla o poprawie bezpieczeństwa na ścieżce dla rowerów/rolek

 Z taką myślą powstał: "Projekt pod nazwą Performance Wolności, w ramach którego Julita Wójcik zaprojektowała interaktywna multimedialna instalację pod tytułem "Dron" jest jedną z pierwszych obok Kontenera Cooltury realizacji kulturalnych Fundacji Parku Śląskiego. Projekt ten uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W jego ramach Julita Wójcik opowiedziała o granicach wolności jakie zauważa po swoich licznych doświadczeniach z odbiorem jej sztuki w przestrzeni publicznej. Dron kończy tegoroczne obchody 25-tej rocznicy pierwszych demokratycznych wyborów w RP w Parku Śląskim."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu, a Ja dla jaj 13 kółeczek wokół stawu Skałka zrobiłem podczas przerwy między jednym załatwianiem, a drugim.

Teraz cię kumam, że zachciewa się dopiero po 4-5 kółeczku :P Chodź i tam ruch jak na bazarze jest. W parku odkąd to gów.. postawili czyli tego całego komara to teraz nie da się jeździć jak mówisz, kongestia się tworzy i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se dzisiaj pojeździlem...całe 25kaemow z czego ostatnie 8 na hulajnodze! ;)

Parkowcy co jest z wami, nikt nie wozi ze sobą zapasowych spinek do kety?!

Od dzis widzę u każdego zapasowa pare w kabzi, bo jak następnym razem zerwie mi sie kieta i nie mowię o tej na szyji to dobrze by było jakby ktoś miał pożyczyć na pętli od ręki :P

 

A dzisiaj w parku był taki piękny peleton...a mnie w nim nie było, bo se szukałem złotej spineczki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiałem co to za zwiedzanie pobocza uprawiasz, ale dzisiaj nie miałem z sobą kompletnie nic zapasowego, wiec bym nie pomógł :(

Żadnego peletonu dziś nie mijałem (pewnie jak zwykle moje szczęście do nikogo nie spotykania w parku), tylko co chwile hamowanie do zera bo niektórzy sobie robili jednokierunkową w ślimaczym tempie na ścieżce dla rowerów... Nie wspominając o jakieś bardzo inteligętnej pani, która jechała po pasie dla rowerów na prostej barierkowej lewą stroną po czym dojechała do końca, chwyciła pręt po prawej i się bardzo ładnie obróciła wprost pod nadjeżdżających ludzi, którzy jechali prawą stroną, nie wiem jak wy jesteście w stanie przeżyć jazde o tej godzinie z taką średnią i w nikogo się nie wpakować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z taką myślą powstał: "Projekt pod nazwą Performance Wolności, w ramach którego Julita Wójcik zaprojektowała interaktywna multimedialna instalację pod tytułem "Dron" jest jedną z pierwszych obok Kontenera Cooltury realizacji kulturalnych Fundacji Parku Śląskiego. Projekt ten uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W jego ramach Julita Wójcik opowiedziała o granicach wolności jakie zauważa po swoich licznych doświadczeniach z odbiorem jej sztuki w przestrzeni publicznej. Dron kończy tegoroczne obchody 25-tej rocznicy pierwszych demokratycznych wyborów w RP w Parku Śląskim."

 

"To jest dron na miarę naszych możliwości. My tym dronem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz dron, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to ja byłem, potem ledwo żyłem ;-) Licznika nie mam jeszcze zamontowanego to nie wiedziałem ile jadę nawet, ale na koniec mnie objechałeś jakbym stał w miejscu :D

 

Na przełaju z Treka jechałem http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/road/cyclocross/crockett/crockett_5_disc/ to takiego kopa nie ma jak szosa, ale fajnie jeździ w terenie, tylko ręce odpadają potem.

 

Jakby nie patrzeć to udało mi się PRa zaliczyć o 4 sek poprawiając swój ostatni wynik, tylko tym razem nie jechałem na kole nikomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzis bez licznika bo po drugim kółku mi bateria w nim padła :/ a stravy mi sie nie chce włączać ;)

Jak mnie wyprzedzales to byłem juz niezle zbombiony, bo wcześniej pare mocnych kółek z Adamem z OSOZu zrobiłem, ale udało mi sie złapać Twoje kolo i czekałem jak sęp kiedy padniesz... no i sie doczekałem :P

 

Ale gratulacje za kadencje, bo przekładałes nogami szybciej niż ja, a niepamiętam żeby ktokolwiek kręcił tam na podjeździe szybciej ode mnie ;) przypuszczam tez, ze dlatego Cię potem zwyczajnie odcięło, bo gdyby Ci sie udało utrzymać to tempo to wynik byś miał poniżej 3:30s na podjeździe :)

 

Co do przełaja to fajny rower, od razu przyciąga oko! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki!

Muszę się nauczyć jeszcze finiszować na stojąco w dolnym chwycie, bo trace równowage jak wstanę na pedały, tak to bym końcówkę może jeszcze jakoś przeżył... ;) Ale fakt kadencję na podjazdach wysoką mam, nie wiem jak dziś, ale na podjazdach normalnie po 110+ kręcę.

W tym roku pewnie już nie dam rady poprawić tego wyniku (zimę czuję już, że będzie niedługo). 3:20 na podjeździe pod zoo będzie na przyszły rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...