Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tych dzieci to trochę racji nie macie:

art. 33

1. Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym. 

 

Przepis ten idealnie pasuje do parku gdzie mamy wyznaczoną ścieżkę dla nas, mimo że wielu z nas uważa, że jeśli na niej jesteśmy to mamy pierwszeństwo to jesteśmy w błędzie, bzdura roku to jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem racje ma @biker bo tam gdzie jest pomalowana droga to sa one połączone nie oddziela ich np. Trawnik jak to jest na podjeździe koło silesi

To jest kwestia znaku... Ma rację jeśli jest oznaczenie drogi dla rowerów i pieszych. W sumie to już sam nie wiem jakie jest, może faktycznie jest znak ścieżki DRIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nudzi mi się  B)  B)  2. Ciąg taki jak w parku jest traktowany jako trasa piesza niestety brakuje ino znaku poziomego C13 z C16 i wsio jasne by było! Niestety mimo osobnych pasów do jazdy rowerem i chodzenia nie są oddzielone chociażby trawnik od siebie, który by definitywnie rozdzielał trasy pieszą z rowerową więc podczas wypadku zarówno rowerzysta jak i pieszy jest winny obojętnie kogo by wina nie była.

3. dodajmy znak 20km/h przy wjeździe do parku dla pieszy, deskorolek czy rowerów, itp. który każdy dotyczy i po sprawie


@biker nudzi Ci sie? Idź potrenuj, żebyś mógł znowu zejść na pętli poniżej 12min, bo 12min to juz każdy potrafi zrobić... :P

a ty dalej dla rekordów jeździsz bo Ja dla przyjemności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę trasy 100+,200+, 300+ robić jak mam czas w dobrym tempie tak z avg ok 23-27 i gra gitara, coś zobaczyć, coś nowego przejechać no i największa frajda pojeździć po miejscach gdzie cywilizacja nie sięga :D Do parku wpadam rzadko tak ino by umówić się na ustawkę i znikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieje prywatą, ale no, w temacie trochę. Na dniach sprzedaję ramę szosową Olmo Equipe Alu 7000 z widelcem karbonowym, mostkiem Ritcheya WCS 130 mm i carbonową sztycą. Przebieg mostka ~1000, całej reszty ~4000. Polecam. Jeszcze nie wiem za ile, ale będzie tanio. Może ktoś by chciał zainwestować w niedrogą bazę pod szosę, ew. ulepszyć coś na czym jeździ obecnie i bić rekordy w parku xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stało dwóch gości za bazantem, przypominam sobie, ale nie wygladaliscie jakby po glebie, a raczej jakbyście zachwycali sie swoimi rowerami...tak to wyglądało :P

 

Ale tam było dzisiaj zupełnie sucho i to było przy samej górze prawie na płaskim jeszcze, wiec co sie stało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...