Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

A i owszem byliśmy dziś na IC z Maksymem. W sumie było fajnie dojechaliśmy jak zwykle na szarym końcu ale fajna grupka nas się nazbierała.

Dzwoniłem do Stu ale widać miał inne plany. A dwie osoby jechały na MTB i w sumie lepiej od nas chyba :sick:

No i widzieliśmy Patryka Gruszke i Mirka ;-) w zielonych skarpetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kto kręcił z OSOZU? Bo juz chyba z rok nikogo z nich nie widziałem? Trenują oni cos jeszcze w ogóle? Fajnie sie z nimi zawsze kręciło :)

Melduję, że OSOZ-y trenują i ostatnio całkiem ładne wyniki na maratonach robią! Podejrzewam, że koledzy z teamu wpadają do parku tylko wtedy, kiedy nie mają czasu na inny rodzaj treningu i dlatego ich tam ostatnio nie widujecie. Dzisiaj na IC byliśmy we dwójkę, kto był ten widział :)

@Hookie
Rozpoznałam Cię dzisiaj i chciałam zagadać, ale za szybko się zmyliśmy po dojechaniu do placu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kąd Ty w parku jeździsz Filip :woot:?

odkąd czasu nie mam, aż wstyd to na BSie wpisywać 1-2 czasami 3 kółeczka pyknę  i tyle tego dobrego. 

Na lajcie wychodzi mi tak średnio kółeczko 12:30 więc pełny relax, ale cóż wymagać od braku czasu

 

A tak poza tym to po parku obecnie jeździć to trochę jak tor przeszkód jest więc nie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie muszę trochę pojeździć i dopasować sobie pozycję, może jakoś w przyszłym tygodniu rano jak nie ma ludzi, bo jednak dostęp do hamulców przy takiej kierownicy jest bardzo ograniczony :P
Ciekawy jestem czy będzie jakaś odczuwalna różnica w porównaniu z moją Kogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie muszę trochę pojeździć i dopasować sobie pozycję, może jakoś w przyszłym tygodniu rano jak nie ma ludzi, bo jednak dostęp do hamulców przy takiej kierownicy jest bardzo ograniczony :P

Startujesz w triathlonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...