Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Stu, myślałem że to jasne jestem Mirek, a nie przypominam sobie abyś Ty się przedstawiał :-) Mamy wiele wspólnego bo ja także jestem amatorem, a w dodatku zaczałem uprawiać kolarstwo w zesżłym roku. Mam 40 dychy na karku i sporą nadwagę (ok. 15 kg) :-) wystarczy tyle tytułem wstępu? a teraz Twoja kolej :-)

 

Tempo - jest to jazda powyżej tlenu, ale o wiele poniżej progu mleczanowego. Według Joe Friela w "tempie" można jechać od 3 do 8 godzin

 

aby sprawa była jasna, to nie skacze mi ciśnienie, tylko jestem uczulony na ..., jak by to napisać aby nikogo nie urazić..., na narcyzów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja narcyz sie nazywam...Ania Wyszkoni, fajna letnia nuta :) Dałbym lajka, ale nie mam fejsbuka ;)

Mirku miło Cię poznać, ja jestem Maciek, lecz większość mnie zna pod pseudo Stujumper-od roweru na jakim jeżdzę. Ja niestety nie uprawiam kolarstwa tylko jeżdzę po parku (3ci sezon) w luźnych gatkach, jak jest lato to w laciach i bokserce, bez kasku, okularów i pampersa. Nie stroje sie w te kolarskie ubranka jak większość ludzi chcących byc PRO i nie mam spd tylko zwykle platformiaki co by szybciej zejść z roweru po piwko do baru ;)

 

Nie mam nadwagi, ale swoje ważę jak na 175cm wzrostu :) bo cenie sobie dobrą kondycje.

 

Czasami bywam niemiły, bezczelny i arogancki, ale zawsze mam poczucie humoru.

 

Od miesiąca bawię sie w robienie komow i widzę, ze wielu nadepnalem tym na odcisk, ale moze sie mnie to tylko wydaje...??

 

Acha i jestem ciut młodszy od Ciebie :)

 

Nie mam zamiaru z Wami rywalizować bo w zupełnie inny sposób "trenujemy", tzn Wy trenujecie, a ja tylko pendaluje za zajacami w parku no i teraz trochę za KOMami.

Nigdy nie zjawie sie na waszym treningu IC bo zjedlibyscie mnie żywcem ;) ale jak wskoczycie wszyscy na MTB to wtedy bedą równe szanse i kto wie... :)

 

Przykro mi jeśli wątpisz Ty i cała reszta w moje czasy i KOMy, ale nie widzę żadnego problemu, abyście sie postarali o takie wyniki, żebym sie nawet do 5go miejsca nie mógł zbliżyć w moich laćkach.

Zatem trenujcie najmocniej jak możecie z Biblia Friela, bo ja nie mam takich aspiracji żeby cokolwiek przeczytać na temat metodyki treningu.

 

Swoją droga, moze masz jakiś stary nie potrzebny pulsometr na zbyciu, bo jestem ciekaw jakie mam teraz hr Max zaraz po zrobieniu KOMa? Kiedyś chyba miałem 227, ale to było jeszcze w liceum...

 

Mam nadzieje, ze Cię nie uraziłem stwierdzeniem, ze jak wsiądę na kolarkę to Cię objade na jednym kole...?

Ale dbaj o formę dalej bo kto wie moze za rok, dwa, trzy najdzie mnie ochota na rower szosowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu w tej sytuacji koniecznie musisz jechać na Tour de Rogożnik i kilka innych segmetów na północ od parku gdzie nawet ja i moje sto kilo jestem w stanie złapać KOM. Ale widzę, że Sławek wskoczł wczoraj na rower i zabrał mi jednego KOMa na Przeczycach.

Swoją drogą wydawało mi się, że Mirek jest starszy conajmniej o dekadę, a tu niespodzianka jest wsumie w moim wieku.

Fajnie poznać, w sumie by było na trasie.

 

No ja na IC się wybieram, ale jutro na robotę idę, więc odpadam. Nie wiedziałem, że Maksym jeździ na IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stroje sie w te kolarskie ubranka jak większość ludzi chcących byc PRO i nie mam spd tylko zwykle platformiaki co by szybciej zejść z roweru po piwko do baru ;)

 

To nie jest kwestia udawania PRO. To kwestia komfortu i dobrego samopoczucia na rowerze.

 

Uprawiasz kolarstwo, nawet jeśli przebierasz się za kolarza z przypadku i stronisz od wiedzy o treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga, moze masz jakiś stary nie potrzebny pulsometr na zbyciu, bo jestem ciekaw jakie mam teraz hr Max zaraz po zrobieniu KOMa? Kiedyś chyba miałem 227, ale to było jeszcze w liceum...

Gdzies mi lezy jakis stary pulsiak z biedrony, jak chcesz to poszukam i za izobronka odstapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś od 15 zacząłem, 40 km i do domu, jutro może wieczorem wpadnę, zawsze ciekawiej, więcej rodzin z dziećmi :)

Jezdzilem miedzy 15:30 a 17:30 , godzinke sam godzinke z kolega z OSOZ-u wiec musielismy sie gdzies widziec ... Teoretycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wd

Kto kręcił z OSOZU? Bo juz chyba z rok nikogo z nich nie widziałem? Trenują oni cos jeszcze w ogóle? Fajnie sie z nimi zawsze kręciło :)

 

@marcinusz

Jakieś punkty reputacji za dzisiejszy segment, bo ucichles w tym temacie, a twierdziłes, ze to dobry segment jest bo stromy ;) za wczorajsze liche 4te miejsce chciałeś mnie nagradzać, a dzis echoo?

 

@Adamie

Widziałem widziałem jest tam wiele fajnych segmencikow, ale dzisiaj miałem cel Siemonia, jedynie na samym początku sobie pozwoliłem na Siemianowicach

http://www.strava.com/segments/6805229?filter=overall

Tak na 70% pojechałem i pyk 3ci byłem, wstyd Panowie szosony wstyd! Tam to lekka nóżka powinny byc trzy czasy powyżej 50km/h :P chyba bede musiał se kupić ta szosę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stu Adam krecil, wczoraj go trafilem, ale nas burza przegonila. Dzis juz bylo lepiej, ale na chate i tak mokry wrocilem. Generalnie chlopaki malo kreca ostatnio a Twoj ulubiony scigant    

 

 Rafal jakas kontuzyjke zalapal i ciezko mu na bike-u usiedziec. Moze dlatego ich nie widac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinusz

Jakieś punkty reputacji za dzisiejszy segment, bo ucichles w tym temacie, a twierdziłes, ze to dobry segment jest bo stromy ;) za wczorajsze liche 4te miejsce chciałeś mnie nagradzać, a dzis echoo?

 

 

Tak Stu, zdecydowanie oddaję wczoraj zabrane punkty respektu :-) Myślę że jesteś gotowy zaatakować premię górska IC :-D

 

Ja szybko nie zaatakuje żadnego segmentu. Dochtory sugerują jeszcze 3 miesiące odpoczynku... Ech, pozostaje mi zamieszkać w tym wątku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zwykle po 16ej zawsze zaczynali pewnie dlatego sie mijamy ;)

Rafał już kiedyś narzekał na plecy, moze dlatego pauzuje? Mi tez plecy w okolicy lędźwi trochę nawalaja :(

Jarek, jak spotkasz znowu to przekaz, niech szykują formę od września bo wtedy juz sie szybko ściemnia i bede zaczynał od 16ej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymie pisałem juz o tym całkiem niedawno, prześledz wątek dokładnie, a sie dowiesz.

Zapytam Cię, a po co niby mam to robić, czy to cos zmieni??

Wczoraj specjalnie zalaczylem strave na dłuższym odcinku, żeby nie było wątpliwości i widać to dokładnie, ze na tych dwóch segmentach: "Siemianowice" i "Siemonia" pojechałem w "tempo" :P a reszta to był tlen i śledzenie trasy na GLOBUSIE zamontowanym na mojej kierownicy, żeby sie nie stracić po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie niestety wiem, że to możliwe! Po globusie to 180 lecę buhahahaha

Stu leci 43km/h, to na szosie więcej powinno być zdecydowanie, więc tu nie przesadzam, mi tam daleko do was ledwo 35-37 tam utrzymam tempo

 

Kręci coś ktoś coś w parku dziś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...