Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

@Stu

 

... chciałem coś napisać, ale brak mi słów... ręce opadają... Jedno jest pocieszajace, poszerzysz granice :-) nie zapomnij o zaproponowanych segmentach :-) Jakbyś miał problemy to służę pomocą, mogę Cię tam zaprowadzić :-) tylko czy nie zanudzisz się na moim kole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Tak sobie sledze jak zawsze moj ulubiony watek i mam wrazenie , ze niektore osoby zapomnialy, ze tyczy sie on WPKiW. Powiem wam i to nie tylko moje zdanie , ale wielu osob, ktore w parku uzupelniaja trening a normalnie robia traski, gory i tp. ( wiekszosc z tych osob sciga sie w maratonach ) i wszystkie twierdza nawet jak znaja go tylko z "widzenia", ze Stu ma noge i mnie to wystarczy a tutaj widze, ze zlecialo sie stadko osob, ktore na sile chca go uszczesliwiac podajac mu nowe trasy komy i tp. zapominajac , ze temat sam w sobie jest o parku. Teraz czekam, az ktos powie Stu jak taki kozak jestes to jedz w Alpy albo Pireneje ... Ehhhh glowa mnie od rana napierdala wiec moze dlatego tak smuce.

 

Konczac, temat jest o petli w parku wiec kazdy kto ma ochote moze sie ze Stu ustawic i sprobowac na tejze ( jak go znam nie odmowi ). A jesli chcecie go wyciagac gdzies indziej zalozcie temat : "Stu wyjedz z WPKiW" i tam kontynuujcie wypociny bo tu tylko smiecicie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he chłopaki sie pogotowali i dobrze bo jest ruch w wątku ;)

Sam sie dziwie tym hejtujacym, ze chce im sie tak pisać zamiast wpaść na pętle INCOGNITO bo nie musicie mi sie przecież przedstawiać . Ja nie rzucam wam wyzwania, ale czy nie było by tak najprościej?

 

Ty @marcinusz,

hejtujesz juz ze dwa lata i nigdy Cię tam nie spotkałem?

Czy nie miałbyś satysfakcji jak mógłbyś tu napisać, ze wpadłeś kiedyś do parku i dałeś mi łomot?? ;) nie patrz na moje wymówki i gadanie, tylko przyjedz i pokaz klasę jak Cię to moje bablanie boli :P

 

To samo Ty kolego @sodenberger, założyłeś konto tutaj na szybko, żeby tylko mnie pohejtowac w wątku??? Chciało Ci sie? Gratuluje, bo ja jak sie nudze to mykam na rower i robię KOMa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś komuś na odcisk nadepnął chyba, że taki tu bulgot jest :teehee:  Stu vs IC świetnie się zapowiada tylko czy Stu podejmie walkę, zrób to jak ci się uda to szczęki im odpadną, a ty będziesz miał new record na tych segmentach ich  :laugh:


Po co mają wpadać na pętlę jak i tak im Stu potem napisze, że "jak na szosę to słabo" i że by ich objechał na jednym kole gdyby tylko nie... <tu wstaw miliard wymówek>

Każdy pretekst jest dobry, nie żeby hejtował, ale Stu kup szosę i SPDki i wykręć czas. Bo takie gadanie to jak jakby piernik mówił o jabłku jakie smaczne jest  :huh:

 

A tak poza tym zamiast się okładać błotem kto gdzie jest lepszy, do parku na ustawkę się zjawcie i czasy kręćcie. Jakiś sposób to porównania jest, widzę że czas 10:05 na pętli jest do pobicia więc śmiało ICowcy pora pokazać co się umie, a nie przechwalać ciągle bo Ja to Tamto.

 

ps. Pewnie komentują Stu ciebie ludzie z IC, którzy w ostatnich grupkach się wożą, siadłeś im na ego i to dobrze chyba! Do tego stopnia, że zamiast czas wykręcić w park wolą tu płakać na sobą jacy to oni nie są dobrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy coś w niedziele może? Może Mateusz wydobrzał już i bedzie też chciał no i Łukasz, tak na 100+ co wy na to?

 

 

W ogóle przez ten cały hejt stracił mi się ważny post. Ja w niedziele mam wolne, więc teoretycznie móglbym jechać, tylko w sobotę mam parapetówkę u koleżanek i to może stanowić pewną zaporę do przejechania dłuższej trasy w niedzielę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To samo Ty kolego @sodenberger, założyłeś konto tutaj na szybko, żeby tylko mnie pohejtowac w wątku??? Chciało Ci sie? Gratuluje, bo ja jak sie nudze to mykam na rower i robię KOMa :P

 

łatwo jest sprawdzić, iż konto założyłem  14 wrz 2006 :-) @Stu, jak zwykle jesteś nieomylny :-)

i nie zbaczaj z tematu WPKiW bo to ludzi denerwuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaszu

Dlatego ja cały czas podkreślam, ze jeżdzę tylko na MTB.

 

To chłopaki z IC pierwsi sie odezwali i rzucili mi wyzwanie juz rok temu, hejtujac żebym przyjechał na IC! No jak ja na MTB mam sie tam ścigać z I grupka? Ja im nie pisze, ze jak sa tacy hop do przodu to niech idą sie ścigać na TdF nie? Tylko jasno powiedziałem, ze ich czasy na szosach sa śmieszne w porownaniu do moich na MTB-bo taka prawda jest ;)

Wiec jeśli kogoś cos zabolało to niech wsiada na MTB i objeżdża mnie w parku zamiast hejtowac!

A propo wymówek, to każdy lubi sie jakoś usprawiedliwić, ale ja jestem w parku codziennie i nie widzę problemu, ze jak ktoś cos do mnie ma to powinien zawitać na pętli i rozwiązać to po męsku, a nie hejtowac w koło Macieju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu, hejtuja gimnazjaliści. Ja mam wyższe wykształcenie i co najwyżej wyrażam dezaprobatę ;)

 

Dezaprobatę wobec głupich wymówek i co do poglądu, że szosa i SPD dają tak ogromną przewagę, jak podałeś - zwłaszcza w porównaniu do Twojego poprzedniego roweru.

 

Nie akceptuje też poglądu, że wynik z parku jest przepustką do wypowiadania się w tym wątku.

 

Do parku zawsze było mi nie po drodze, bo miałem swoje segmenty do objechania. Park jest dla mnie zbyt dziurawy i zatłoczony, więc zbładziłem ledwie raz we wrześniu, zapisując się na prostej i podjeździe pod bażanta. Wyniki bez rewelacji. Łomot możesz spuścić mi bez problemu, ale żeby to zrobić musisz pojechać na maraton lub jakiś nie zatłoczony podjazd, jak Salmopol, bo ja nie ścigam się w innych miejscach. No a obecnie w ogóle nie jezdżę, bo mam poważną kontuzję :(

 

Tak ogólnie to nie wiem czemu się dziwisz z tymi ICowcami. Rzucasz tu wyzwania, obwołujesz się królem parku (wiem, prowokujesz, aby ktoś mocny przyjechał poganiać na pętli). Ileś osób Cię podziwia, a ileś kwestionuje czy słusznie zakładasz koronę i rzuca wyzwania na swoich zasadach. W końcu ktoś pofatygował się po KOMa do parku. Więc teraz zdetronizowano Cię w Twoim królestwie, a Ty nie podnosisz rękawic rzucanych na innych zasadach niż Twoje. Czas więc wziąć się do roboty, albo zdjąć koronę. Szlachectwo zobowiązuje.

 

Żeby nie było niedomówień: nie jestem ICowcem, a moje słowa to nie "hejt" tylko troska o to, żebyś w końcu trafił na swoje miejsce - na prawdziwe zawody i żeby kobiety z dziećmi przestały być terroryzowane w parku przez ścigających się na pętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu, Rzucasz tu wyzwania, obwołujesz się królem parku (wiem, prowokujesz, aby ktoś mocny przyjechał poganiać na pętli).

 

Alleluja! Wkońcu ktoś zrozumiał o co tu chodzi! :) :) :)

Lubię prowokować i nie widzę w tym nic złego, oczywiście z odpowiednia dozą umiaru ;)

Ale jeszcze bardziej uwielbiam wyzwania, dlatego prowokuje i na pewno sie zapisze na podanych wcześniej segmentach przez reżysera sodenbergera :P

 

@marcinuszu

Jakbyś nie zauważył to wyjechałem juz z parku jakiś miech temu i zacząłem trzaskac KOMy-do tego stopnia, ze jakiś buc mi ponad 30 zablokował?? Nie wkurzyło by Cię to?!

 

Teraz weź sytuacje, ze pojadę na te 5segmentow ściągnę tam KOMy a oni znów mnie zablokują i nie bedzie mnie na Leaderbordach?

 

A Królem parku jest na razie P.Gruszka bo to on ma najlepsze czasy na pętli i na głównym podjeździe :P

 

Ja obrałem sobie ten przydomek tylko dlatego, żeby wszyscy co jeżdżą na Stravie widzieli kto ściąga im KOMy jeden za drugim! Taka zabawa z nudów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu, no widzę że ruszyłeś z parku. Właśnie dlatego jest nadzieja, że jak pomarudzimy Ci jeszcze trochę, to zapiszesz się nie tylko na stravowej liście wyników, ale też w oficjalnych zawodach. I życzę Ci wysokiego miejsca.

 

Już to kiedyś pisałem: na pierwszym maratonie startujesz z ostatniego sektora i masz 200-500 zająców do gonienia a każdy kolejny mocniejszy od poprzedniego. Nie brzmi zachecająco? Na giga mniej zająców, ale za to dobrze wyselekcjonowani i zabawa trwa dłużej. Spróbuj! Będzie Pan zadowolony. :-)

Zawody potrzebują osób o takim duchu rywalizacji a Ty potrzebujesz zawodów.

 

No niefajnie Ci robią z tymi KOMami. Sam miałem jeden i został mi zabrany w uczciwej walce a i tak bardzo bolało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do flagowania segmentów, to robią to inni użytkownicy Stravy, a segment można samemu odflagować z tego co się orientuję. Zgłoszenie sprawy do Stravy (natarczywego flagowania) może spowodować zawieszenie konta winowajcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po to sa te segmenty, żeby w uczciwy sposób rywalizować i bić KOMy, a nie świnie podkładać...

 

Właśnie dlatego wyturlalem sie poza park bo taka rywalizacja to mi gra! :)

 

@Hook

Pierwsze oflagowanie można odflagowac bez problemu, natomiast następne flagi tego samego przejazdu juz tylko możesz zdjąć po przez opcje "CROP", uwierz mi ze odflagowywanie samemu przez cropa około 30tu przejazdów zajmuje trochę czasu bo juz to przeszedłem :/ ale co z tego jak po 2/3h znowu dostajesz info ze masz 30 flagów! Zgłosiłem sprawę do stravy i zobaczymy... na razie odflagowali mi dwa przejazdy sami, ale resztę nie wiem czy znowu muszę im pisać @ z każdej sprawy osobna czy wszystko naraz sprawdza...,na razie napisałem, żeby rzucili okiem na wszystkie flagi i czekam, bo nie chce mi sie pisać do nich przy każdym przejeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak Stu na swoim rowerze na typowych segnemtach sosowych gdzie ludzie jeźdża w granicach 35+ średnią będzie nawet w pierszej dziesiątce to już jest duży sukces.

Bo prawada jest taka, że sam widze jak z nim jeźdże każdy podjazd jest jego ale na dlugich zjazdach on się musi namęczyć gdzie ja lecę bez pedałowania.

Stu mogłby zacząć uczęszczać na IC i korona by mu z głowy nie spadła na pewno nie był by ostatni.

Na parku nie ma znaczenia jaki jest rower tam się noga liczy.

Dziś testowałem odcinek http://www.strava.com/segments/4957762 nazywany jako Tour de Rogożnik. Nie zapisało mi bo na Siemoni zapominiałem, że trzeba jechać na Twardowice i poleciałem na podjazd ;-). Z tego co sam wyliczyłem przejechałem ten odcinek na 1h10m więc zajoł bym ostatnie 8 miejsce. Co ciekawe ten odcinek a kontretnie Twardowice, Siemonia i Sączów to moja Mała Pętla, jeżdze ją w sumie 2-3 razy w tygodniu. Tylko że od wschodu na zachód. Ludzie z Katowic mają swoje trasy, ale ta też może być. Można też zrobić inna bardziej w petlę i zbliżyć ją do 50 km. I na czymś takim się pościgać. Bo krótkie segmenty to nie do końca jest dowód na to czy ktoś jest silnym w te kolcki. A ta trasa ma małe obciązenie jeśli chodzi o ruch samochodowy. I nie jest tak zniszczony asfalt jak na Zendku. W sumie ja wolę moją "małą pętle" a Sadowie-II jest nowy asfalt. :thumbsup:

 

No i zakończyłem dzisiejszą wycieczkę na WPKiW gdzie spotkałem Jarka i razem zrobiliśmy kilka pętelek.

W sumie dziś padło 95km.

Będę leciał w niedziele. Dokładny czas startu myślę, że dogadamy w sobotę wieczór.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...