Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Sie manko panowie kolarze! Cos mało ostatnio krecicie po parku, dlatego proponuje rozszerzyć wątek o "Segmenty i KOMy na Strawie" ;)

 

"Wychowany na trzepaku WPKiW"

Taki powinienem dać dzisiaj tytuł mojego "Lunch Ride" na Stravie, ale tak sie wkurzylem bo błądziłem dziś po Siemcach jakbym za granice wyjechał :P ze opisałem co mi ślina na język przyniosła... Oto nowe KOMy:

http://www.strava.com/activities/168861772

 

http://www.strava.com/activities/168864689

 

To tak nawiasem co moze dać zwykła jazda po Parku....

 

 

Ps. A teraz z innej beczki!

Wątek ten przegląda pewnie pół Polska albo i więcej, wiec mam pytanie do mądrzejszych ode mnie ;)

Od wczoraj Strava "Flaguje" moje przejazdy... Chyba juz z 15cie i oczywiście wszystkie, w których był zrobiony jakiś KOM...

Moze mi to ktoś wytłumaczyć, dlaczego i jak to sie dzieje???? Dodam, ze wszystkie moje jazdy od pierwszej do ostatniej były jak najbardziej na "legalu" czyli nie było tam żadnego edytowania tras za pomocą "EPO" itp....

 

Na dodatek jakby tego było mało to dzisiaj popołudniu przestała mi działać aplikacja Stravy w telefonie-zainstalowalem specjalnie nowsza wersje i tez nie pomogło, poprostu "wywala" mnie z niej jak chce zapisać trasę, czy nawet jak chce zobaczyć poprzednie juz przejechane, albo wejść do profilu...??? Ktoś cos wie na ten temat??? Bede wdzięczny za pomoc! :)

 

 

A tak z tematu Park, to chyba z milion kółek dzisiaj właśnie zrobiłem... samemu bo zajacow brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Luto to i 14 innych miałem oflagowane, ale odflagowalem sobie bo jest taka opcja... :)

 

Ale właśnie chodzi mi o to, czemu mi to ktoś flaguje??? Tez pierwsze co przyszło mi na myśl to cianiarze, niedowiarki z małym ego... Ale nie wiedziałem, ze tak sie da???

 

Ja chce jeździć dalej, ale jak juz napisałem aplikacja mnie wywala jak chce zakończyć przejazd trasy i nic mi sie nie zapisuje, ze przejechałem...!

 

Zastanawia mnie jedno: co to kogo boli, ze robię tyle KOMow?? Przecież wszyscy uważają, ze moja jazda jest wielce przeciętna i nikogo nie wzruszają moje wyniki przecież? ;)

Da sie lepiej pojechać, wiec po co mnie flagowac???!!! Dobrze gadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą opcję edytowanie wyje... na zbity pysk i po sprawie by było, po co oni taką opcje w ogl w endo, runtasticu czy stravie czy innych dali

Co Ty z tym edytowaniem masz? Na stravie bezpośrednio się nie da edytować. ;) Strava jako jedyna posiada coś takiego jak KOMy - tu ewentualna ingerencja nie następuje przez stravę, musi to być apka typu EPO, a na to już wpływu niestety ni mo. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu przejmujesz się tym, wal to rekordy są dla ciebie nie innych, a że inni je widzą to fajnie mogą się porównać z tb!

Olej temat tego flagowania, i to jest kolejny powód dlaczego nie jeżdżę na tych apkach, jedynie chyba dla mapki można się pokusić reszta nieistotna jak tak czy siak mają przekłamania względem licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze mam to głęboko w d.... ;)

Tylko uświadamia mnie to w fakcie, ze te wyniki moje sa naprawdę dobre skoro ktoś poświęca tyle czasu na śledzenie tego i "raportowanie Stravie" he he :)

 

A tak poza tym to te segmenty sa naprawdę fajna sprawa, żeby sie sprawdzić na nich i porównać do innych-szczególnie tych lepszych i najlepszych kolarzy :)

Zawsze to jest jakaś mobilizacja, żeby ostrzej potrenować i sie poprawić w jeździe! :)

Polecam, jeśli ktoś jeszcze tego nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że tych wyników jest za mało by mieć konkretnego odniesienie gdzie się jest w drabince czasowej!

Mało ludzi robi KOMy czy próbuje je robić, to taki mały niuans lecz bardzo ważny! Obecnie to garstka wyników, można się porównać do tych co się zna bo do tych co się nie zna to się nie wiem czy jechali po rekord czy przypadkiem zrobili KOMa.

Flagowanie cóż może sama strava flaguje jak jest czas the best obecny kto wie, np. na BSie by wpis powyżej 250km dodać to potrzeba zatwierdzenia od serwisu bloga (jest on niewidoczny dla innych do czasu zatwierdzenia i potwierdzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mowię o takich przeciętnych "Kowalskich" kolarzach jakim jestem np Ja, bardzo fajnie, ze sa takie segmenty i mogę sie porównać na ile mnie stać...Nie ma znaczenia dla mnie większego, czy na danym segmencie jest 20 czy 120 wyników bo zawsze jakieś tam porównanie masz i o to chodzi.

 

Ktoś te segmenty powycinał mając na celu jakaś tam rywalizacje i sprawdzenie sie na danym odcinku...ktoś pojedzie na 100% ktoś inny na 150% swoich możliwości, a ktoś inny znowu to oleje i pojedzie na 50% siły, ale lista najlepszych jest i to sie liczy! :)

Co innego jak ktoś trenuje juz tak na poważnie, 5dni w tygodniu po 4h-to dla niego taki segmencik będzie niewystarczający, wiec taki ktoś będzie juz celował w jakieś zawody i tam sie porównywał do innych :)

 

Co do flagowania to po co strava miała by to robić ot tak skoro maja na pewno ponad 50milionow użytkowników na całym świecie, albo i więcej... I akurat moje wyniki ich zaintrygowaly??! ;) Nieważne, mam to w nosie juz :)

 

Ktoś dzisiaj po parku kręci wieczorkiem, bo trzeba o formę zadbać? ;) średnia myśle ze 30km/h wystarczy, jak by ktoś chciał sie przyłączyć...to zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luto

Z górki w ogóle nie biorę pod uwagę segmentów bo nie zapominaj, ze ja jeżdzę na MTB z pompujacym amorem! (Chyba nie ma mnie na żadnym z "Leaderbordów" oprócz tych zjazdów w parku, ale tam to na luzie zawsze zjeżdżam)

A na Agnieszki to raz sie tam przymierzalem i z wielkim trudem miałem średnia ciut ponad 31km/h, jakbym trafił na autobus, bo z miejsca startu akurat tam rusza, wiec jest do zrobienia ten KOM ;) ale fakt faktem Sławomir jest mocny!

 

Niestety ja w najbliższym czasie żadnego KOMa nie zrobię bo nie działa mi aplikacja Stravy-nie wiem czy to tez jest "czyjaś" ingerencja, czy po prostu Strava mnie zablokowała czy cus....???

 

A w kwestii parku to wkońcu trafiliśmy dzisiaj na @erzuruma, niezle sie chłopina przy nas napocił :P ale w końcu tempo było mocne! :)

 

No Adamie ładnie pojechałes tego Alfreda, brawo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luto

ze ja jeżdzę na MTB z pompujacym amorem!

 

właśnie dlatego chciałem żebyś przejechał, bo ja też MTB, porównanie do "szanownie panującego nam" bym miał :)

 

agnieszki przeważnie robie od zera bo startuje zza przystanku z bocznej uliczki i muszę ustąpić pierwszeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luto przyjedż na prak 18-19 pokręć się troszkę z Nami to będziesz wiedział co i jak. Strava bywa obiektywna, mają wpływ czynnyki takie, czy jechało się za autobusem, czy z czerownego światła. Na parku jedynym autobusem za jakim można pojechać jest Stu :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ZA stu jeździć to za słaby jestem :P a te 2 odcinki to mam na trasie do/z pracy po prostu :)

 

dziś Agnieszki zrobiłem od świateł z dołu ale dopiero 3ci z moich czasów... źle siły rozłożone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...