Skocz do zawartości

[Tychy] Kolarstwo Szosowe w Tychach


00dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Będę na masie krytycznej ale zaraz po muszę uciekać ,mam inne sprawy.Nie mniej jednak piszcie w tym wątku ,może uda się spyknąć na jakąś przejażdżkę razem.dzis udało mi się urwać z chaty i walnąłem sobie 30 km na około miasta :) Jutro z rana o ile pogoda pozwoli też jadę,popołudniami robi się już chłodno :(,zbliża się koniec sezonu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony że tyle osób jeździ i bardzo chce jeździć. NIestety to racja sezon nam się kończy ale jeszcze sobie można pojeździć.

 

Zapraszam wszystkich chętnych jutro na masę krytyczną w Tychach na godzinę 15:00. Później planowana wycieczka na pewno z Bemolem mam nadzieję że będzie nas więcej na późniejszą przejadżkę. Zachęcam i zapraszam.

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych jutro na masę krytyczną w Tychach na godzinę 15:00. Później planowana wycieczka na pewno z Bemolem mam nadzieję że będzie nas więcej na późniejszą przejadżkę. Zachęcam i zapraszam.

 

Masa Krytyczna podejrzewam jak zwykle skończy się na Starych Tychach przy fontannie,gdzie i czy stamtąd jedziecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie było :( Chłopaki na masie będę ale niestety z przejażdzki po masie odpadam. Niestety sprawy rodzinne. :( Liczę jednak że w przyszły weekend jedziemy na Żar :) Jak pogoda dopisze.



Witam 

 

Wypad udany. Dzieki Bemol za jazdę. Następna wycieczka planowana za tydzień w niedzielę do międzybrodzia bialskiego na żar (Jeśli dopisze pogoda). Kto jeszcze chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bemol skąd masz moją trasę ? :woot:

Dokładnie taką trasa jeżdżę do Góry pod Brzeszcze gdzie mam rodzinkę,także nie wykluczone że się wybiorę z wami do wioski,na Żar raczej już nie :whistling:  Panowie Michał z NOL'a pisał że na początku października będzie ostatni nocny rajd rowerowy,4-5.10 lub 11-12.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma dopisać  w cały weekend od jutra przewidziana już poprawa ok 12-14 C więc piękna jesień jak sie patrzy :)

Ja jutro dopiero wieczorem będę na necie ,proponowałbym sobotę lub niedzielę jak wam pasuję ,wyjazd taka trasa na Międzybrodzie lub coś innego jak najbardziej .teraz pozostaje mi tylko rower doprowadzić do porządku i jak będzie ok to jadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 to ja też się piszę na taki wypad

z tego co widziałem na mapie to przez Brzeszcze pojedziecie wiec tam mógłbym do was dołączyć .jeszcze pyt w których godz ruszacie ? fajnie by było jakby ktoś na crossie albo trekingu ewentualnie sie zjawił bo tak będę wymiękał przy samych szosach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym chętny na taką trasę rowerową i to jeszcze z kimś bo na razie to tylko samemu jeżdżę. Myślałem, że do Tych podjadę samochodem i wyruszę razem z Wami bo zanim dotrę z Rudy to na 8 musiabym wyjechać o 7 i zrobić parę dodatkowych kilometrów. Mam do Was pytanie 00dexter i Bemol z jakimi prędkościami średnimi jeżdzicie takie dystanse? <30km/h czy więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...