Skocz do zawartości

[Tychy] Kolarstwo Szosowe w Tychach


00dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Widzę że troszkę życie tutaj zamarlo :) Więc proponuje wyjazd rowerowy do MiędzyBrodzia Bialskiego na Górę Żar :) Można powiedzieć że staje się to tradycją ponieważ w ubiegłbym roku taka wycieczka już się odbyła. Termin wyjazdu to 2014-07-05. Jeśli pogoda dopisze. Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, dla mnie najlepiej będzie w tym samym miejscu co ostatnio bo tam się orientuję w terenie. Zaprosiłem również znajomego na wycieczke, nie ma szosy ale daje rade na rowerze typu cross. Mam nadzieję, że nikomu to nie będzie to przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wielkie podziękowania dla Szymc, Wojtka, Krystiana i nowego Kolegi za wspólny wyjazd do Międzybrodzia Bialskiego. Fanastyczna ekipa fantastyczny wyjazd. Mam nadzieję że następne wyjazdy równie dobre będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to by w nadchodzącą niedzielę wyskoczyć do Ogrodzieńca? Jeśli znajdą się chętni wyruszymy z Tychów z placu Baczyńskiego (zbiórka pod fontanną) o godzinie 9:00. Długość trasy to około 140km. Jedziemy tylko jeśli nie będzie padało jednak to czy wycieczka się odbędzie zależy od ilości chętnych którzy zgłoszą się w komentarzach. Zapraszam.

 

Informacja z Facebook od TSR TEAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią niedzielę udało się wyskoczyć do Ogrodzieńca. Przekręciliśmy 150 km :) Tempo było całkiem niezłe bo do Ogrodzieńca 28,89 km/h jednak jura krakowsko-częstochowska i podjazdy (jak to powiedział kolega Enek "Never Ending Story") skutecznie zabrały siły i na koniec wycieczki średnia prędkość wynosiła tylko lub aż 25,90. Wycieczka udana bo bez przygów i przebitych dętek ani opon :) 

 

Wielkie dzięki dla Enka za fantastyczną wycieczkę.

 

Mam nadzieję że będzie wiele jeszcze takich wyjazdów, o każdym postaram się poinformować was żebyście mogli pokręcić z nami :)

 

PozdROWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się szykuje w najbliższym czasie? ;)
Chętnie bym się z Wami wybrał, ale Wasze średnie prędkości mnie przerażają. Dotychczas najdłuższy dystans jaki pokonałem to ok.80 km ze średnią poniżej 20km/h. Więc nie wiem, czy dam radę kręcić razem z Wami ;)

Jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy wszyscy śmigacie na szosówkach? Nie ma nikogo na MTB? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja jeżdżę na szosie a tak chłopaki to jeżdżą na MTB z oponami węższymi i bez bieżnika. Jeśli masz ochotę to możemy wyskoczyć kiedyś na jakieś 40 km zobaczysz jak Ci pójdzie. Jak jedziemy coś dużego to jedziemy tempem najsłabszego. Dam znać jak będziemy coś kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

 

Kręci ktoś w najbliższy weekend?

Ja planuję zrobić jakąś niedużą pętelkę po okolicy, żeby wypróbować niedawno nabytą szosę. Przy okazji chętnie poradziłbym się kogoś bardziej doświadczoneego w temacie w sprawie ostatecznych ustawień roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 

 

adw86 ja moge pokręcić coś w piątek najlepiej przedpołudniem jest fajna trasa koło 40 km do zrobienia troche podjazdów. Rundka okolice mikołowa łazisk i powrót na Tychy. Jakby ktoś miał jeszcze ochotę to dajcie znać a coś pokręcimy;

 

Fajnie Bemol że wracasz jak tam zdrowie już możesz kręcić ?

 

I mnie udało się być na TdP w Katowicach z ekipą z TSR Team (podziękowania dla nich). Myśmy byli na 4 rundach w 4 różnych miejsach. Na szczęście udało się znaleźć miejsce i obejrzeć sprint przed metą, Postaram się wrzucić zdjęcią które zrobił Kuba. Mam nadzieję że wam się spodobają.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymekk

Ja mogę polecić kolegę z TSR Team który zajmuje się serwisowaniem naszych maszyn. Jeśli masz ochotę to mogę Cię z nim skontaktować.

 

Bemol 

Jasne spoko można zrobić coś małego. Jeśli macie ochotę to zapraszam o 10:00 jutro pod dworcem PKP na osiedlu A. Mam nadzieję że znajdzie się fajna ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 

 

Ja akurat w ten weekend odpadam. Ale dzisiaj udało się nam pojechać z Bemolem 40 km :) Spoko na pewno uda się jeszcze pojeździć ja będę pisał o naszych wycieczkach.

 

A jak pracujesz ? Kiedy masz wolne na kręcenie ?

 

W przyszłym tygodniu pierwsza zmiana, więc pod wieczór (18/19) o ile pogoda dopisze. Lubię sobie pojeździć późnym wieczorem po obrzeżach i okolicy Tychów jakieś mniejsze dystanse do 40km. Coś większego jedynie w weekend i kiedy już przywyknę do pozycji na kolarce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...