Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Damian, zacząłem prowadzić troche życie fit i zrezygnować z ciągłego siedzenia za kółkiem :) po przygodach z rowerem miejskim (nextbike poznan) postanowilem zakupić rower (komunijnego nie bede naprawiac mimo ze kola 26'' ale ma juz kilka lat)

na początego delikatnie - raczej MTB, używany do 300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sławek, z Wawy. Powoli zbliżamy sie do 50, jexdzimy rodzinnie od lat, taka 1-dniowa turystyka, rowerowe kontempalcje krajobrazów. W miare wzrostu dzieci zmieniała się nieco forma wyjazdów i ich zasięg. Jeździmy albo Wwa Pd-Zach albo nad morzem w wakacja - tak jakoś plaża nie dla nas.

Obecnie, co najmniej kilkunastoletni, Mongoose Treshold Sport (miałem zmieniac albo motać bo ciężki, ale po co psuć klasyka toż to grzech) oraz złożony jeszcze w studenckich czasach rower "wyprawowy" na ramie Romet Mars (nadal jeździ).

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez slawros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie dwóch kółek. Mam na imię  Jarek śmigam swoim starym(już 8 letnim)MTB jeżdżę dla przyjemności i relaksu po lesie i raczej tam gdzie nawet grzybiarze się nie zapuszczają, oraz po mieście jako środek transportu (korki i zamknięte ulice nie straszne)Jednak zazwyczaj Mazowiecki Park Krajobrazowy a tak jestem  Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądam forum już od dłuższego czasu ale dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować.
Jestem bywalcem na wielu forach, jednak to jest pierwszym rowerowym :)
Jestem z Białej Podl. i mam na imię Kamil :)
Aktualnie nabijam kilometry na rowerze brata - Kross Lever a4 .
Rozglądam się za rowerem dla siebie i stąd rejestracja na forum :)
Z tematów które tu wyczytałem , zdecydowałem że mój pierwszy rower będzie rowerem crossowym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Paweł. Na rowerze dojeżdżam głównie do pracy (od nie dawna 17km w jedną stronę, ale na razie daję radę), czasami też jakieś krótkie wycieczki rodzinne w weekend. Jeżdżę na rowerze typu cross, ale ostatnio chodzi mi po głowie szosa. Przemierzam regularnie szlak Łomianki - Warszawa wzdłuż Wisłostrady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Związek z moim obecnym rowerem trwa już 16 lat. Jeżdżę nim codziennie do pracy. Raz do roku z sakwami na kilkudniowe namiotowanie. Ostatnio z dzieciakiem w przyczepce. Raz na jakiś czas chcę go wyrzucić albo zostawić na zawsze w piwnicy. Nie, nie dzieciaka. Tzn. dzieciaka też czasem, ale częściej rower. Koniec końców zawsze po jakimś czasie się godzimy. Długoletni związek ma swoje prawa. Oczywiście to zawsze ja muszę kupować jakieś fanty na pogodzenie, a czasem nawet wysupłać kasę na serwis. Jazdę traktuję utylitarnie: z punktu A do punktu B w celu XY. Ma być tanio i skutecznie. Nie jeżdżę dla przyjemności. Przyjemnie to mi jest w weekend wreszcie odpocząć od kręcenia :thumbsup:  Materialnie mój rower nie jest nic wart. Mimo to chyba bym się rozpłakał, gdybym go stracił :icon_confused:

Edytowane przez IvanDrago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich razem i każdego z osobna. Z rowerem związany jestem nieprzerwanie od 2 roku życia, kilka ich było, żadnych profesjonalnych ani nic takiego. Nie było mnie na nie stać. Na sezon poszedłem do roboty i proszę... Co chcę kupić? :D wszyscy rówieśnicy stawiają teraz na cztery kółka. Eh. Zawsze byłem inny, chce dwa za cztery($). Skończą się wakacje i wyruszam na poszukiwanie 'tego czegoś' i wszystkie góry i doliny będą moje. Zawsze chciałem tak pojeździć ale nigdy nie miałem czym. A jeśli już się przełamałem i wyjechałem swoim sprzętem trochę dalej to wracałem zwykle na piechotę. Mam na imię Czarek. Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim.

Mam na imię Mateusz, w tym roku kończę 30 lat, mieszkam w Gorzowie.

Postanowiłem trochę ruszyć siedzenie sprzed komputera, żeby schudnąć nieco i wyrobić jakąś kondycję i przypomniało mi się, że za dzieciaka lubiłem śmigać na rowerze.

Wyciągnąłem z piwnicy jakiś 15-letni marketowy złom, zepsuty i pordzewiały. Stwierdziłem, że nie ma sensu topić pieniędzy w naprawie i kupiłem BBF MTX 1.3

Jazda na nowym rowerze spodobała mi się na tyle, że znalazłem najwyraźniej nowe hobby, z czego jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Panowie, witam Panie.

 

Mam na imię Mateusz i mieszkam w Bydgoszczy. Od dłuższego czasu przeglądam forum - sam nie wiem dlaczego zarejestrowałem się dopiero dzisiaj. W kujawsko-pomorskiem mam swoje ulubione trasy, na które wybieram się celem podładowania akumulatorów i odstresowania. Nie ma na to lepszego sposobu niż wyboiste, leśne ścieżki  :thumbsup:

Pozdrawiam i do usłyszenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, mam na imie Sebastian, obecnie mieszkam i pracuje w UK (wybaczcie brak polskich znakøw). Moja najwieksza pasja jest jazda na motocyklu ale mam tu w okolicy kilka fajnych terenow po za miastem, w ktore bardzo lubilem sie zapuszczac moim nie najlepszym rowerem, ktory mi skradziono po 1,5 jazdy... no ale obecnie wiem juz czego chce i na jesien chce kupic rower do freeridu bo juz wycieczki na szosie mnie nie kreca bo od tego mam moto. Na forum zarejestrowalem sie glownie po to zeby sie poradzic odnosnie tego co zamierzam kupic bo szczerze mowiac jestem w tej tematyce kompletnie zielony i jak ktos na aukcji wypisuje nazwy wszystkich podzespolow z ktorych jest poskladany rower to nie mam pojecia czy to jest dobre czy ciulowe bo nigdy nie mialem takich rowerow, nie jezdzilem nie probowalem to i skad mam wiedziec. Wiem na pewno ze chce rower do freeridu i chcialbym sie z czasem wybierac na coraz bardziej ambitne tereny/zjazdy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...