Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam na imię Andrzej ale znajomi mówią do nie shancez. Swoją przygodę z rowerami zacząłem dwa late temu od Author-a Impuls SX. Obecnie rok temu zmieniłem rower na Grand Canyon-a AL 5.9. Śmigam po terenach Gliwic, Zabrza i okolic dość często Wisła i Beskid Sądecki.

 

W planach na nowy rok przesiadka na przesiadka na Canyon-a Spectral AL 7.0

 

Pozdrawiam i życzę udanego Sylwestra :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Mam na imię Patrycja i w życiu forum, choć biernie (czytając), uczestniczę od kilku miesięcy.

 

Postanowiłam sformalizować swą bytność tutaj, ponieważ targają mną wątpliwości natury technicznej. Nie pogniewałabym się jednak, gdyby forum weszło mi w krew i zaczęłabym się aktywnie udzielać (:

 

Roweruję głównie w obrębie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

Mam na imię Patryk. Jestem z Końskich, ale obecnie stacjonuje w stolicy. Objeżdżam Las Kabacki :) dawno temu dosiadałem zacnej maszyny SCOUT ENERGY :D rower rósł chyba ze mną aż... się rozpadł :)

Na poważnie zacząłem się interesować rowerowaniem jakieś  4 lata temu kiedy to w Pieninach zobaczyłem szalejących bikerów. Tydzień później stanąłem na głowie i zakupiłem 26'' Specialized Rockhopper. Po wielu przygodach, perypetiach i wypadkach obecnie dosiadam 29'' na Speca Rockhoppera, ale zbudowany już samodzielnie. Forum zawsze było mi pomocne w budowie/serwisowaniu maszyny i często posty umieszczane tutaj pozwoliły na rozgryzienie tematu. Postanowiłem wreszcie samemu się tutaj zarejestrować i spróbować (mimo ograniczonego czasu) aktywniej działać. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję wszystkim dzięki, którym powstała moja maszyna i powstaje druga.

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jestem Kamil, mieszkam w Łodzi. Planuję zakup roweru trekkingowego, mojego 10letniego Rometa ukradli mi dwa miesiące temu.

Mam nadzieję, że na forum znajdę pomoc i jakichś początkujących sakwiarzy :)

Hej Kamil!

Miałem podobną sytuacje, bo też mi ukradli mojego starego Rometa :( Jesienią kupiłem trekkinga Orbea i jest moc! Więc jak szukasz czegoś dobrego jakościowo, w przyzwoitej cenie to zdecydowanie polecam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć ,
wita was Daniel Wiśniewski, pochodzę z małej miejscowości koło Bystrzycy Kłodzkiej (Kotlina Kłodzka) , obecnie mieszkam we Wrocławiu.
Na rowerze jeżdżę od 3 lat ale tak na poważnie za jazdę zabieram się od nowego sezonu- spróbujemy sił w tak zwanym enduro :thumbsup:

Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc nie tylko w kwestii teoretycznej ale i praktycznej - wspólne wyprawy, gdzie będę mógł podszkolić technikę jazdy i zdobyć wiedzę niezbędną do czerpania przyjemności z tego sportu.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia na szlaku. :thanks: :thanks:

Edytowane przez DanielWjakWisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Jestem Mikołaj.

Ujeżdżam od niedawna Meridę Carbon FLX 1200. Rower będzie służył mi w dojazdach do pracy w zakorkowanej Warszawie a także już niedługo mam nadzieje na leśnych oraz górskich szlakach. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj :)
mam na imię Darek, jakiś czas temu jeździłem na potocznie zwanym Dual-u, nic szczególnego :) masakrowałem go na hopkach, aż odmówił posłuszeństwa :)... obecnie dzięki użytkownikom tego forum :) kupiłem coś optymalnego do obecnej- w miarę normalnej :) jazdy, mianowicie Cube Ltd Pro 2x blackline 2016 :). Tyle na wstępie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...