Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jacek , Łódź , 42 w kark uderzyło :).

Pracuję , spłacam rower którego już nie mam (kradzież+pobicie=ładna "sznytka" w okolicach nerek/ rokowania w/g Policji "Panie rower tu trudno samochód odzyskać , daj pan spokój").

Obecnie pomykam na Kross Hexagon V4 bodajże z roku 2011 wyrwanym na OLX za "całe 400 PLN" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Michał 29lat  rower w wersji MTB zaczynam jako alternatywa dla hardenduro bo moja husqvarna zaliczyła ostatnio za dużo remontów a przerw być nie może. Jestem specjalistą od demolki sprzętów np 3 urwane wentyle w 2 dni. Po dzisiejszym powrocie z pracy będzie koło do prostowania... jakby nie było prostowane w tamtym tygodniu. takie tam coś dziać się musi. Lubie mechanikę stąd ciągle przeróbki i serwisy. 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie, mam na imię Marcin i mam 32 lata. Przygodę z rowerem zacząłem dopiero w tym roku po wieloletniej przerwie. Gdy wsiadłem wazylem prawie 150 kg, na dzień dzisiejszy ważę 132. Rower Cube aim sl 29, od dziś jeżdzę w systemie SPD ☺ Dużo się z forum nauczyłem, wiele przy moim sprzęcie robię sam. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Po kilku miesiącach śledzenia forum witam wszystkich, a szczególnie tych, których już kojarzę z przeczytanych tematów.

Mieszkam w okolicach Gdańska, zbieram na nowego MTB, a póki co dojeżdżam kilkunastoletniego górala Moongoose Threshold Sport.

MTB i turystyka rowerowa pewnie będą tymi zagadnieniami, które będę śledził najpilniej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jacek , Łódź , 42 w kark uderzyło :).

Pracuję , spłacam rower którego już nie mam (kradzież+pobicie=ładna "sznytka" w okolicach nerek/ rokowania w/g Policji "Panie rower tu trudno samochód odzyskać , daj pan spokój").

Obecnie pomykam na Kross Hexagon V4 bodajże z roku 2011 wyrwanym na OLX za "całe 400 PLN"

O rane! To współczuję. Tylko nie zniechęcaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Wszystkim!

 

Mam na imię Przemek, swoją przygodę z rowerem zacząłem rok temu od kupna Trek 6300 (wcześniej jeździłem na rowerze złożonym przeze mnie na starej ramie ale nowych podzespołach za ok 1000zł, ale było mało już po tygodniu :-). Jeżdżę głównie po lasach tynieckich. Mam nadzieje, że znajdę tutaj więcej osób do wspólnej jazdy, gdy przyjdzie rozpocząć nowy sezon w przyszłym roku :-)

 

Przy okazji chciałem złożyć wszystkim spokoju i radości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...