Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Na forum jestem nowy, natomiast na rowerze już coś tam jeżdżę. 

Mój obecny rower to dziwna mieszanka oparta na budżetowym 29erze. Z modyfikacji: hamulce hydrauliczne Avid (Elixir R przód (REWELACJA), Juicy 5 na tył), amortyzator Rock Shox XC30, przerzutka Deore XT z tyłu, Deore LX na przedzie, pedały SPD/platforma KROSS.

Rowerem trochę jeździłem po górach (Wierchomla, Szczyrk), natomiast ostatnio przerzuciłem się na turystykę rowerową. W tym celu wrzuciłem opony bardziej przystosowane na szosę (Continental Touring Plus Reflex 28 x 1.60 (42-622)), bagażnik i sakwy (Sport Arsenal). 

Część z moich przygód rowerowych dokumentuje i można obejrzeć, np.:

Wycieczka rowerowa ze Szczecina do Gdyni:

 

lub jednodniówka z Warszawy do Łodzi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imie Bartek i pochodzę z Częstochowy. Jezdze od 5 roku zycia, poczatkowo BMX a nastepnie MTB. Mialem 2 letnia przerwe od roweru i teraz powracam na Scott Aspect 740 ktorego bede staral sie mocno "udoskonalic" w komponenty Nuke Proffa i widelec Rock Shox'a dlatego tez trafilem tutaj na forum by zaczerpnac informacji. Jezdze glownie po polskich drogach (70%) oraz skalkach i lasach (30%). Pozdrawiam wszystkich i z gory przepraszam za brak Polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam na imię Erwin. Pochodzę z Gorzowa Wlkp. Rowerem jeżdżę na rowerze od czerwca.

Staram się robić to pare razy w tygodniu,

Posiadam rower Cube Cross 2015 który będe modyfikować :D

Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Bartek z Warszawy. 39l.

Zapalencem nie jestem, rower traktuje jako narzedzie do przygotowan przed sezonem zimowym -  w szczegolnosci cwiczen propriocepcji.

Na razie  "trenuje" po wyznaczonym przez siebie 20km odcinku w Kabatach na... starym bezprzezutkowym cruiserze :(

Mysle, ze do pazdziernika wybiore w koncu konretny MTB.

 

Edytowane przez Burdoror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim! :)

Co by tu napisać.. Mam na imię Karolina. Od jakiś dwóch lat zaczęłam bardziej interesować się jazdą na rowerze. Jednak ten rok jest moim najaktywniejszym. Mam nadzieję, że znajdę czas w najbliższym czasie na jazdę. Niestety szkoła i klasa maturalna od września. Może nie będzie tak źle. :)

Pozdrawiam wszystkich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Marcin i na wasze forum trafiłem nie bez powodu :) Kiedyś brałem aktywny udział w tworzeniu forum rowerowego, po upadku którego całkowicie znikłem bo nie umiałem się dostosować do innych.

 

Byłem zapaleńcem rowerowym, jednak kilka lat temu z powodu braku czasu, obowiązków itp. rower stał się dla mnie bardziej środkiem transportu niż zajawką. Niestety od tamtej pory temat rowerowych nowinek i smaczków jest mi trochę obcy.

 

Teraz, po dobrych 5-6 latach chcę wrócić z nowym projektem. Zapraszam do mojego tematu autorskiego, w którym będę Was prosił o poradę jako osoby będące obeznane w nowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też witam ;)

 

Tomek, Warszawa i okolice.

Aktualnie jeżdżę (dość mało aktywnie, głównie urlop po lasach i dróżkach) na jakimś wczesnym Rockriderze z Decathlona.

Ale ma zamiar to zmienić (znaczy jeździć więcej) i  wymienić rower na jakiegoś crossa, którego właśnie intensywnie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już w dwóch wątkach, a jeszcze się nie przywitałem. Mam na imię Piotr, mieszkam pod Krakowem, na rowerze górskim jeżdżę regularnie od około 18 lat. Tydzień temu zastąpiłem swojego wysłużonego Marina Bear Valley, Cro-Mo, Meridą Big Nine 500. Stary towarzysz jeszcze się trzyma rześko, ale niektórych elementów nie da się sensownie upgrade'ować. Inna jakość nastała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kamil z tej strony. Ostatnio postanowiłem sprawić sobie pierwsza, w miarę tania szosowke. Wybór padł na Romet Huragan 2.0. Zacznę latać dopiero w zimę, jak wrócę z pracy. Wcześniej jeździłem na MTB, ale jedynie po szosie, w tygodniu ponad 200 km.

No i tyle :-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, jestem Karolina. Jeżdżę regularnie od 4 tygodni, wcześniej biegałam, ale przez kontuzje przerzuciłam się na rower. MTB to na razie dla mnie hardcore, a jazda w spd stanowi dla mnie ogromny problem. Mam nadzieję, że mnie wesprzecie w tej ciężkiej przeprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wojtek z Poznania. Rowerem jeżdżę właściwie codziennie odkąd sięgam pamięcią, lubię też majsterkować, wymyślać i wprowadzać w życie ciekawe (moim zdaniem) pomysły, w tym też rowerowe. Mój ostatni projekt to rower transportowy, który możecie zobaczyć tutaj: www.theboxbike.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Boguś, kilka dni temu zakupiłem swój pierwszy rower od bardzo dawna i chciałbym się coś więcej o nim dowiedzieć, stąd moja obecność na tym forum :) Poza tym ostatnio zakochałem się w spinningu - co prawda jest to inny rodzaj sportu, ale kręcić pedałami też trzeba ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...