Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem z Podhala, niestety tyle co zacząłem sezon rowerowy w maju, zakupiłem nowy amortyzator do mojego mtb i teraz mam przerwę od roweru przynajmniej do jesieni. Niestety miałem wypadek (nie na rowerze) 2 tygodnie temu i pękły 2 kręgi odcinka lędźwiowego. Teraz dochodzę do siebie po wertebroplastyce i czekam aż zakończę leczenie. Może jeszcze w tym roku usiąde na rower. Najbardziej jestem wściekły ze nie przetestowałem mojego Manitou Trace Comp 100, ale mam teraz dużo czasu na regulacje i konserwację. Tyle tytułem wstępu.

Edytowane przez marti_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z beskidzkich szlaków ! Kocham góry, a w szczególności nasze Beskidy. Mieszkam w Bielsku-Białej, na rowerze jeżdżę od ponad 30 lat, jednak moje dotychczasowe doświadczenia to jazda szosowa / trekkingowa. Kolega zmobilizował mnie do przesiadki na rower górski i to był strzał w 10. Zafascynowało mnie to, że mogę odkrywać na nowo znane na pamięć szlaki górskie. Coś pięknego. Inna jazda. Jako że dopiero uczę się techniki jazdy na rowerze XC, nie jestem na bieżąco w temacie sprzętu i nie mam czasu na poszukiwania,  kupiłem decathlonowego Rockridera 560 (dobra cena/jakość, taki mój referencyjny rower, jak połamię ramę to nie skoczę z mostu z żałości). Zaliczyłem już parę lotów przez kierownicę, wygiąłem już jedną obręcz, raz znalazłem się na izbie przyjęć w wojewódzkim - i podoba mi się coraz bardziej :)

 

Pozdrawiam - tom

Edytowane przez tom.tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam na imię Michał i mam cyklozę :P

a tak poważnie, to kręcę gdzieś od 1997 roku. Teraz wróciłem po 4 latach przerwy. Czasu na rower mam niewiele, ale jak tylko mogę to jeżdżę. Odkurzyłem rower, nasmarowałem łańcuch, wymieniłem uszczelki w amorku i ogień. W 2004 roku kupiłem Kone Dawg Matic, troszeczkę ją zmodyfikowałem i tak jesteśmy razem już 11 lat :)

Edytowane przez modzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Po kilkuletniej przerwie powróciłem na dwa kólka. Pomykam sobie rekreacyjnie po Kotlinie Jasielsko-Krośnieńskiej oraz sąsiednich regionach na nieco wzbogaconym sprzętowo  Authorze Stratosie. Jeżdżę głównie szosą, możliwie w godzinach wieczornych 20-45km dziennie. Do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracajcie się do mnie Roch. Mieszkaniec centrum aglomeracji górnośląskiej. Forum przeglądam od pewnego czasu, rejestracja w celu zakupu pierwszego własnego roweru. Na kole jeżdżę codziennie. Ten środek transportu wyparł mój samochód. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników najlepszego forum rowerowego w Polsce! Uważam rower za najlepszy wynalazek ludzkości (sic), daje wolność nam - bikerom i spokój Matce Ziemi:) Jeżdżę jednośladami napędzanymi siłą mięśni od dziecka jednak po zakupie nowego rowerku (Dema Esperia 7.0 2014) chciałbym systematycznie poszerzać swoją wiedzę na temat serwisowania, techniki jazdy, treningów i w ogóle wszystkiego co tyczy rowerów:) Mam nadzieję drodzy forumowicze na owocną i rzeczową wymianę zdań i opinii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ! Jeżdzę rowerem odkad pamiętam z większymi bądz mniejszymi przerwami i od pewnego czasu myśle o nowym rowerze ponieważ dotychczas jeździłem jedynie rowerami z supermarketu. Zanim tu trafiłem poczytałem troche forum by nie działać pomocnym użytkownikom na nerwy zadając najprostsze pytania wynikające z lenistwa w samodzielnym szukaniu odpowiedzi. Na początek licze na Waszą pomoc w kwestii wybrania roweru spośród wcześniej juz zawężonych przeze mnie kryterii ale o tym w innym dziale. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

mam na imię Marcin i mam 28 lat. Z krwi i kości jestem Wielkopolaninem przebywającym obecnie na emigracji. Mieszkam w malowniczym miasteczku Kleve położonym w Niemczech przy granicy z Holandią. Z racji tego, że interesuje się turystyką i podróżami, postanowiłem przeprosić się ze swoim jednośladem i wykorzystać go do poznawania okolicy. Podobno tereny na których obecnie przebywam to istny raj dla rowerzystów, dlatego też postaram się Wam na bieżąco przedstawiać relacje z moich rowerowych wypraw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć ;)

Witam wszystkich rowerzystów, w szczególności szosowców, bo na takim rowerze śmigam. Mam 25 lat, mieszkam w okolicach Częstochowy. Znalazłam się tutaj w celu chęci nawiązania nowych znajomości z osobami o tych samych zainteresowaniach ;) Na szosie jeżdżę od około 4 lat, niestety niesystematycznie, ale zastojów w aktywności fizycznej nie mam, gdyż uprawiam wtedy inne sporty.

Tak jak wspomniałam, chętnie poznam osoby do wspólnych wyjazdów urlopowych/kilku lub jednodniowych/weekendowych, a także do wymiany poglądów na rowerowe tematy (offtopy też wchodzą w grę :) Nie jestem mocno zaawansowaną rowerzystką, zazwyczaj cisnę 26-29km/h także z "zawodowcami" niestety nie pojeżdżę, no chyba, że ktoś się poświęci ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam na imię Kamila , swoją przygodę z rowerem zaczęłam od czerwca ze względu na chęc poprawy kondycji zdrowotnej i oczywiście w celach rekreacyjnych. Rower pochłonął całe moje życie i nie wyobrażam sobie dnia bez roweru. Każdemu jak i sobie życzę dużo przejechanych kilometrów :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...