Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,na wstępie się przywitam z wami.28.03.2015 w tym dniu zakupiłem właśnie 1szy z wyższej półki rower a jest nim:KROSS LEVEL A3 :)mam nadzieje że jest to dobry wybór jak na początkującego rowerzysty,dziś oddałem go do przeglądu,był to wymóg sklepu by podbić kartę gwarancyjną.Szkoda mi jeszcze kasy by wydać na niego od razu dużo kasy lecz postanowiłem dokupić mu dzisiaj jakiś łańcuszek by nie zmienił właściciela :) więc postawiłem na firmę Magnum ( 3041),sprzedawca właśnie mi go polecił,trochę waży lecz chyba dobry zakup.W przyszłości chce dokupić :

 

* błotniki

* jakiś stoper

* uchwyt na bidon

* uchwyt na telefon( kiedy kupiłem rower to w 1szy dzień się zgubiłem i jednak nawigacja w telefonie się przydała)

 

Może podpowiecie mi co jeszcze mogę zakupić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać szanowne grono rowerzystów maści wszelakiej :). Fotka z avatara pochodzi z października 2014 r., kiedy to rzuciłam się na rower po 15-letniej przerwie - na ten sam rower zresztą, stary dobry i absolutnie niezawodny Timberwoolf 26", przeczekał w garażu tyle czasu i się doczekał. Od tamtego czasu mamy za sobą ponad 2000 km, tj. odbyłam 4 tysięczne podóży na Księżyc, spaliłam 91 hamburgerów i oszczęściłam 122 litry benzyny, za co wdzięczna jestem Endomondo ;)

 

W każdym razie apetyt tylko rośnie w miarę jeżdżenia, codziennie do biura na Grzechotku (takie otrzymał imię, gdy siadło mu tylne łożysko w szczerym polu między Nieborowem a Żelazową Wolą), po pracy powrót okrężną rundką 20 km, w weekendy traski między 50 a 100 km, to wszystko w ramach kondycyjnego przygotowania do jakiejś większej wyprawy latem  :036:

 

 

Do przeczytania!  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem Kamil, mam 22 lata i jeżdżę w Radomiu i okolicach. Niewielkie wypady zdarzały mi się co roku, jednak teraz mam chęć zagłębić się nieco w świat rowerów i pokonywać dłuższe trasy i ciągnie mnie w nieco trudniejszy teren niż po prostu jezdnia. Na forum chciałbym się czegoś nauczyć, skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nazywam się Maciek, na karku 32 wiosny i jestem z Białegostoku.

Trafiłem tutaj poszukjąc informacji, ponieważ przymierzam się do zakupu jakiegoś górala do rekreacji i podciągnięcia ogólnej kondycji.

Na rowerze nie jeździłem dobre kilkanaście lat za to od lat śmigam intensywnie na motocyklach, w ostatnim czasie głównie enduro więc sport dość pokrewny do kolarstwa górskiego. ;)

Forum okazało się prawdziwą kopalnią wiedzy więc postanowiłem dołączyć...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 47 latek wzięło mnie na poważniejsze zajęcie się jazdą rowerem. Poprzednio jeździłem motocyklem (BMW GS 850), a teraz będzie to Kross level B4. Takie moje klimaty, przede wszystkim szuterek i wąskie boczne asfalty.

Witam i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

   Karol jestem, trochę z Wrocławia ale też z wielkopolski i opolskiego ( zależy od weekendu ). Jeździłem kiedyś sporo na 'komunijnym góralu' i szosówce. Teraz mam coś crossowego, ale brakuje mi w tym emocji, miasto i nuda, no może jakiś pieszy się zdenerwuje :)  Czas na coś AM, sam nie wiem, szukam tutaj i pewnie jeszcze o to lub owo zapytam. Do miłego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Łukasz, mam 24lata i mieszkam w Zabłudowie(koło Białegostoku). Na rowerze nie jeździłem ponad 10lat, ale w końcu 2tygodnie temu udało mi się kupić Meride Crossway 20V i chyba się zakochałem :)

Kupiłem rower, żeby dojeżdżać 25km na basen lub siłownie, ale już po tygodniu jazdy udało mi się przejechać 40km, więc cele ulegają zmianie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam 31 lat i właśnie wziąłem się za 2 kółeczka :) - wyciągnąłem starego Gianta z garażu i zabrałem się za jego modernizację. Ponieważ mam problemy z swoją wagą postanowiłem schować głęboko w szuflandii kluczyki do auta i codziennie jeździć na rowerze. Na razie mam 2 tydzień codziennej jazdy za sobą. Na razie wymienione kółka na Mavic, przerzutka na Sram x9, hamulce V'ki deore, korby deore na kwadracie, nowe linki i pancerze.

W planach zmiana ramy (Alu lub carbon) , sztycy (carbon) , kierownicy (jeszcze nie wiem na jaką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wpadłem na forum szukając towarzystwa na wyprawy rowerowe. Mieszkam w Warszawie, a jestem góralem. Wyprawy po Gorcach, Beskidzie wyspowym, żywieckim, sadeckim, czy w końcu górach i puszczy świętokrzyskiej to jest to co lubię najbardziej. 
Od niedawna mieszkam w Warszawie i zaczynam poznawać uroki takich miejsc jak Kampinos, czy pobliskie lasy. 

Fajnie by było wybrać się z kimś na wyprawę, kto lepiej zna teren i chętnie kręci po bezdrożach. 
Witojcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych rowerowych - maniaków !

 ....chociaż na rowerze już śmigam od 8 lat a wiek mój można już uznać za "średnio zaawansowany" to dopiero teraz odkryłem forum do którego z przyjemnością  dołączam. Aktualnie jeżdżę na rowerze crossowym Author Classic 28" na dystansie 35-45 km w zależności od trasy, która w przewadze jest szosowa płaska co 2 dni osiągając tym średnio roczny w sezonie przebieg 2-2,5 tys km  :thumbsup:   .. a czynię to na przygotowanej asfaltowej trasie rowerowej po niemieckiej stronie z racji tego, że mieszkam na granicy PL-D .... moje "rowerowe korzenie" sięgają do .... modelu "Albatros" rodzimej produkcji Rometu lat 70 XX wieku, który ze względu na zastosowany materiał konstrukcyjny (stal PRL-u) był rowerem typowo kondycyjnym, gdyż tak hartował kondycję, że rowerzyście starczało sił jedynie na przejechanie ok. 25 km :icon_lol: .

... czyli .... WITOJCIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  wszystkich użytkowników forum! Jestem Dzak i latam jak ptak :D

Na razie mam 26 lat ponad 12 lat psuje i naprawiam rowery. Obecnie MTB na ramie Romet mosquito i amortyzatorze duro FR20. Mam też rower crossowy  pierwszy złożony samodzielnie od postaw na jakiejś nieznanej mi ramie i amortyzatorze chyba rst od roweru merida.

Pozdrawia Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...