Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Przeglądam to forum od pewnego czasu a zarejestrowanym użytkownikiem jestem od wczoraj. W tematach rowerowych jestem kompletnie zielony, tyle mam doświadczenia co z dzieciństwa :icon_cool:   Zainteresowałem się tematem ponieważ myślę że jazda na rowerze pomoże mi w walce z moją nadwagą i słabą wydolnością, a uważam to za lepszy sposób niż katowanie się w siłowni. Po zapoznaniu się bliżej z forum, podjąłem decyzje że na swój pierwszy rower kupię Lazaro Integral V3 2015  Mam nadzieję że to dobry wybór, ciesze się że moge przebywać w waszym gronie.  Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, piszę z okolic Nowego Sącza. Na forum jestem częstym gościem jednak jako anonim. Swoja przygodę z rowerem zaczynałem 2 lata temu z Kands Maestro jednak mi go ukradli. W tym roku sezon zaczynam na Meridzie Crossway 100, zobaczymy jak pójdzie po gorkach, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

 

Mam na imię Artur.

Odmieniłem swoje życie gdy w tamtym roku po ponad dziesięciu latach pogodziłem się z rowerem. Rower daje mi dużo przyjemności i dba o moją kondycję... w tamtym roku w czerwcu wziąłem się za siebie (bieganie + rower + świadome odżywianie) i na dzień dzisiejszy jest mnie ponad 40 kg mniej.

Obecnie posiadam Unibike Evo 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na imię mam Piotr, ale zwą mnie Tynio.

Rower służy mi do przemieszczania się z punktu A do B

Dodatkowo dba o moje zdrowie bo mam hobby, które powoduje, że więcej się siedzi niż aktywnie rusza.

Na stanie aktualnie mam 15 letni marketowy rower za niewielkie pieniądze.

Jest ciepło i słonecznie wyciągam rower i jeżdżę do pracy, na zakupy lub do rodzinki.

Nie znam się na rowerach oraz na budowie więc tylko jestem w stanie wyczyścić lub przesmarować jakiś element.

Liczę na lekką pomoc przy wyborze nowego środka lokomocji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :-)

 

Już z parę miesięcy korzystam z tego forum, a jeszcze nie zamieściłem tutaj swojego posta z powitaniem, więc troszkę mi wstyd że o tym zapomniałem.

Jeżdzę od dawien dawna, mogę powiedzieć nawet że jeżdzę odkąd pamiętam. :-D

Jeździłem z małymi lub większymi przerwami, ale cieszę się że ostatnio jak i ciągle na nowo odkrywam radość z jazdy na rowerze. :-D

 

Pozdrawiam. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Andrzej i po ośmioletniej przerwie wróciłem na dwa kółka :)

Szkoda, że nie trafiłem na to forum przed zakupem roweru, ale lepiej późno niż wcale :)

Mój aktualny sprzęt to Cannondale trigger al. 3 29er.

Pozdrawiam

Ivi1987

Edytowane przez ivi1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem Sebastian, co prawda od dawna nie jeździłem. Ale postanowiłem odkryć to na nowo, tym razem lepiej przygotowany. Mieszkam w Częstochowie, więc raczej mam gdzie jeździć. Jak przetrę jakieś stare szlaki, nie omieszkam o tym napisać i podzielić się opiniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc..jam jest mrovka :)

z rowerami spotkalem sie jakies 20 lat temu..pamietam jak dzis..byl to czarny niemiecki rower z przezutkami i blotnikami o wdziecznej nazwie 'Mars',

nastepnie byl Scott Yecora

 

- w chwili obecnej na zabawe po zboczach Skrzycznego uzywam Scott Voltage FR20 z 2012 a na spokojniejsze chwile dosiadam Cube LTD 29' /no dobra..przyznaje,ze wzgledu na wzrost jest to wersja kobieca :P /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Od dzieciństwa coś tam kręcę , pare lat temu dość poważnie , teraz systematycznie staram się objeżdżać Kraków ;)

Pozdrawiam pindeL ( obecnie Corratec z najlepszym Bomberm z przodu )

Edytowane przez pindeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum oraz adminów.

 

Mam na imię Michał i pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego.

Sporo jeździłem jako dzieciak, potem była długa przerwa i absolutny brak ruchu.

W zeszłym roku wróciłem na dwa kółka i udało mi się nawet zrobić 72-kilometrową nieplanowaną i improwizowaną trasę, co mi się niezmiernie spodobało. Podłapałem bakcyla i w tym roku planuję zmienić mój wysłużony rower na nowy po to, by robić jeszcze dłuższe trasy i eksplorować okolice, a może nawet dalsze terytoria =]

 

Mam nadzieję, że spędzę z Wami przyjemne chwile przed ekranem, a może przy odrobinie szczęścia i w realu... ? =]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na imię mam Andrzej,objeżdżam Warszawę oraz okolice.Rower towarzyszy mi od dzieciństwa,od niedawna śmigam na 29erze,przedtem był trekking,wcześniej jakieś pseudo górale a jeszcze wcześniej składaki wigry,pelikany..Jeden poważniejszy wypadek na rowerze z pobytem w szpitalu pozatym same miłe rowerowe wspomnienia i plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...