Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Mam na imię Staszek, 54 lata , pochodzę ze Śląska (obecnie okolice Pogori IV :icon_wink: :icon_wink: ) . Zacznę od tego że ...... nie lubiałem jeździć rowerem . Ćwiczyłem 5 lat karate i ostatnie pól roku dodatkowo biegi . Jednakże ostatnio ze wzgledu na stan zdrowia (idę na przeszczep szpiku ... B) ) lekarz zabronił mi karate i biegów -ale pozwolił jeździć na rowerze. Wiec "wycyganiłem" od syna rower ( i tak na nim nie jeździ :yes: ) , przejechałem się raz i drugi i wciągło mnie . Rower to Centurion Croos Line 500 . Jako że żyć bez sportu nie umiem to zaraz po całej "kuracji" zabieram się do turystycznego jeżdzenia na rowerze. Przerabiam swój rower na trekingowy a na razie to czytam , czytam i czytam. Forum oczywiście.  Jesteście skarbnicą wiedzy .I wybaczcie mi moje przyszłe pytania bo będą to pytania laika .

 

 

 

P.s.

Proszę moderatora o skasowanie nowego rozpoczętego przeze mnie tematu "Witam"  . Treść przerzuciłem tutaj

Przepraszam za kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

na rowerze, po świadomej kilkunastoletniej rozłące, od lipca br. Obecnie śmigam na Stevensie Sovereign. Rower jako środek transportu do pracy i z powrotem. Spodobało się tak bardzo, iż od przyszłorocznej wiosny planuję spróbować z MTB bądź czymś podobnym.
Karol, spod Chojnic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Podobnie jak - z tego co widzę - wielu innych, wracam do roweru "po latach". Już widzę, że będę miał z tym kupę roboty i mnie to cieszy. FR jest w tym bardzo pomocne. Swojego "składaka" na bazie ramy Author Vision ad bodajże 2003 będę próbował dostosować do turystyki górskiej. 

 

W wolnych chwilach wspinanie, skitouring i takie tam - trochę zdjęć na blogu http://wertykalnie.wordpress.com

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Po długiej przerwie w jeździe na rowerze spowodowanej remontem domu postanowiłem coś zmienić... Trochę już w tym roku pojeździłem ale w przyszłym planuję sporo więcej...

 

 

Pozdr Łukasz

Edytowane przez hebarac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim cześć ;)

 

Ja póki co, nie przekroczyłem granic podkarpacia na dwóch kółkach, ale marzy mi się od czasu do czasu jakaś większa wyprawa kawałek od domu. Chociażby Paryż czy Santiago de Compostela :) Jestem bezwypadkowy i tego samego życzę wszystkim forumowiczom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem spod Opoczna, jeżdżę na razie na jakimś mieszczuchu produkcji niemieckiej (Arklis), którego nawet lubię. Przed rozpoczęciem czytania Waszego forum nastawiałem się na jazdę trajką (już nie taką, jaką mam w avatarze, ale w układzie tadpole -  dwa koła z przodu, jedno z tyłu), i sezon 2015 mam nadzieję rozpocząć na niej. Ale... moje ponad 190cm wzrostu spowodowały, że zainteresowała mnie również idea 29er. Poszaleć po terenie też bym chciał :) A na razie wrzucam do galerii zdjęcia moich światełek na rowerze.

Pozdrawiam.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

z tej strony Łukasz - świeżo upieczony forumianin. Dwa lata temu po dłuuugiej przerwie znów wsiadłem na rower - jeżdżę głównie turystycznie i nawigacyjnie.

Fajnie, ze jest miejsce, gdzie można się dowiedzieć (prawie) wszystkiego o dwóch kółkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Olek. Po 15 latach przerwy od końca lutego tego roku przejechałem na swoim słoniu 16 kilowym 4920 km. Udało mi się zrzucić 34kg.  :) Teraz kolej na mojego "słonia" będę potrzebował waszej pomocy.

 

Edytowane przez AOLEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...