Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, Seweryn, jeżdżę w okolicach Bolkowa(30 km od Jeleniej i 80 km od Wrocławia). Jestem jednym z "młodszych" użytkowników forum - lat tylko 12. Pierwszym rowerem był jakiś dziecięcy z kółkami pomocniczymi, potem po bracie "odziedziczyłem" jakiś rowerek na bodajże 18". Następnie wygrałem w konkursie jakiegoś chińczyka - Smart Road Model na 24". A od przedwczoraj jestem posiadaczem Kross Martes Track - koła 28", rama 19". Więcej informacji w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

 Andrzej z dolnegośląska mam zamiar kupić w miarę nie drogi rower do jazdy po po polnych i leśnnych drogach (nie jest to jakiś bardzo wymagający teren ale też nie utwardzone drogi)

 

znalazłem 2 modele, które mi się spodobały są to kross level a3 i r3 w cenach odpowiednio 1664 zł i 1745 zł a3 jest z 2013r. gdyby ktoś z was mógł podpowiedzieć, który lepiej kupić przyznam, że bardziej podoba mi się r3 różnica w cenie nie duża. Gdyby ktoś z was doświadczonych mógł podpowiedzieć to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Jestem Paweł. Zawsze uwielbiałem jeździć (i czasem szaleć) na rowerze, ale po przeprowadzce do dużego miasta pasja przeszła w stan hibernacji. Obudziłem ją ok 2 lat temu wraz z kupnem Krossa Hexagon X6. Zaczęło się od wieczornych wypadów dla relaksu, następnie codzienny dojazd do pracy, a dziś kończę planowanie pierwszej wycieczki 5-dniowej po Mazurach :D

Cieszę się, że znalazłem to forum - mam nadzieję podszkolić się w kwestiach technicznych i zaczerpnąć inspiracji do kolejnych wypadów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nawet przypomniałem sobie nick, bo rejestrowałem się dawno, ale często wracałem - lecz niezalogowany. Zawsze wracam jak chcę coś zmienić w swoich rowerach. Jeżdżę całorocznie, głównie świetkrzyskie asfalty z regóły sam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jestem Maciek i mieszkam w południowych okolicach Krakowa, obecny rower kupiłem za 2 pierwsze w życiu wypłaty 14 lat temu i mam go do dzisiaj (tzn z oryginału została tylko rama, kierownica i przerzutki) :) pedałuję rekreacyjnie, ok 1000 km rocznie, w miarę wolnego czasu  i sprawia mi to wiele satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :-). Na tym forum jestem nowa, choć na rowerze jeżdżę od 6 r. ż. Z biegiem lat tylko zwiększam sobie odległości na trasie. Najciekawsze? Objechany na dwóch kółkach Zalew Sulejowski - 67 km oraz Mierzeja Helska - 72 km. 

Często wsiadam z rowerem w pociąg (weekendy) zabieram namiot, śpiwór, karimatę i jadę w Polskę zwiedzać kolejne, nowe zakątki. 

Mam na imię Anka, dla znajomych od zawsze Dzidka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zaglądam tu od jakiegoś czasu i zaznajamiam się ponownie z tematem, który od kilkunastu lat traktowałem delikatnie mówiąc po macoszemu.

Moja przygoda z rowerami rozpoczęła się na walecznym rumaku, który zwał się Reksio a zakończyła na wierzchowcu Wigry 2 - popularnym składaku.

Po dłuuuugiej przerwie i prawie przyrośnięciu do klawiatury komputera udało mi się złapać bakcyla na nowo.

Na dzień dzisiejszy podróżuję rekreacyjnie po okolicy Jaworzna i staram się zarazić tym też żonkę.

Pozdrawiam

Do zobaczenia na szlaku.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zarejestrowałem się tutaj aby poduczyć się trochę mechaniki rowerowej (z czyjąś pomocą) i przywrócić starego grata do świata żywych :) Nawet jeśli to będzie reanimacja trupa, to doświadczenie i zdobyta wiedza nie pójdzie w las, więc tak czy inaczej warto abym poświęcił na to swój czas.

 

Gdyby ktoś potrzebował pomocy odnośnie komputerów to pisać śmiało PM, siedzę w tym od wielu lat i chętnie się podzielę swoją wiedzą  :thumbsup:  Diagnostyka hardware'u, problemy z softwarem, te tematy najlepiej ogarniam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...